Pūčkorių hcp žaidimai

 

 

Vieta/Location: Pavilnių regioniniame parke prie Pūčkorių piliakalnio yra parkingas. Tiksli vieta (link to the meeting placenuorodoje; koordinatės 54.688965, 25.368239.

Laikas/Time:

  • Žaidžiame savaitgaliais šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 10 val. Registracija discgolfmetrix.comiki 21 val. žaidimo išvakarėse. Nuo gegužės iki rugsėjo žaidžiam ir antradieniais bei ketvirtadieniais nuo 18:30. Registracija iki 15 val.
  • We play on Saturdays and Sundays at 10 am. Registration on discgolfmetrix.com – no later than 9 pm on the day before the morning game. May-September we play also on Tuesdays and Thursdays, 6:30 p.m., registration until 3 p.m. 

 

METRIX REGISTRACIJA ir išsamūs rezultatai čia/METRIX REGISTRATION and results

  • Atsidariusiame kalendoriuje rinkitės norimą žaidimo dieną ir iš varžybų sąrašo pasirinkite Pūčkorių hcp. Atsidarę Pūčkorių hcp žaidimą, spauskite “Registruotis”; šalia žaidimo numerio yra savaitės dienos santumpa (K, Š, S). Savaitgalio žaidimai dar pažymėti rytinis (r) ir dieninis (d).
  • As you open the above link, please select date of the game on the calendar and then select Pūčkoriai hcp. After you enter the page of the game, press orange “Register” to register in.

 

Žaidimo saugumo reikalavimai

Diskgolfo etika

PRIZAI/PRIZES: Kiekviename etape diskais apdovanojami penki labiausiai tobulėjantys (labiausiai virš savo reitingo sužaidę) žaidėjai. 2024 balandžio-liepos mėnesiais išmėginsim tokį formatą – vienas prizas rezervuojamas geriausiam jaunuoliui (18 metų ir jaunesniam), vienas prizas – geriausiai moteriai, ir likę – kitiems žaidėjams. Bendras prizų skaičius neviršys 6 diskų per mėnesį. 6 prizai skiriami, jei nei moteris, nei jaunimas nepatenka tarp keturių geriausių. Kitais atvejais skiriami iš viso 5 prizai. Prizus galima išsirinkti ne vėliau, kaip per mėnesį nuo laimėjimo. Šiemet Pūčkorių hcp žaidimus remia Vilniaus savivaldybė pagal sporto klubų veiklos programos projektą “Į parką su disku”, ačiū, Vilniau!

MOKESČIAI/FEE: Vilniaus Diskgolfo Klubo nariai Pūčkorių hcp žaidžia nemokamai. Kiekvieno žaidimo mokestis ne Vilniaus Diskgolfo Klubo nariams 2 EUR, moksleiviams ir pensininkams  1 EUR.

2 Eur for everybody (memebers of VDGK play for free), school students 1 Eur.

Mokestį prašome prieš žaidimą sumokėti klubo direktoriui Skirmantui Bikeliui per Revolut (+370 600 02517) arba  pavedimu į Klubo sąskaitą Vilniaus diskgolfo klubas LT76 3500 0100 0150 4202. Payments: via Revolut to Skirmantas Bikelis (8600 02517) or via bank trasfer to the Club account.

Plačiau kaip tapti Vilniaus DiskGolfo Klubo nariu ir žaisti nemokamai čia.

Žaidžiame “oranžinę” hcp 18 krepšių trasą. Spustelkite ant schemos, kad ją padidintumėt. Kiekvieno krepšio aprašymas nuorodoje.

 

Birželio hcp TOP MPO, moterų ir jaunimo:

VietaVardasReitingasMetimų skaičiushcpRezultatas:
metimai minus hcp
Žaidimo Nr
1Irmantas Lasys7157323.7549.253
2Aleksandras Jonas Žemaitis7766818.6749.3310
3Valerij Prokopovic7187423.550.53
4Aurimas Sakalauskas7327322.3350.6711
MoterysIeva Ližaitytė4689544.3350.6710
JaunimasAugustinas Lasys7476821.0846.921

Žaidėjų asmeniniai rekordai (spausk)

Prizininkų archyvas

Plačiau apie mikroRajonų dvikovą – spausk ant foto

D.U.K:

  • Ar šie žaidimai tik “profesionalams”? Ne, labai skirtingo lygio žaidėjams. Vieni trasą įveikia per 55 metimus, kiti per 74, o treti ir per 100. Bet lygių skirtumas visai netrukdo, nes žaidžiama keliomis grupelėmis po kelis, paprastai su panašaus lygio žaidėjais. Bet turėkite omeny, kad niekad disko rankose nelaikiusiems žaidėjams visa Pūčkorių hcp trasa būtų per sunki (labai ilgai užtruktumėte joje). Pirma pasitreniruokite šiek tiek, bent kartą ar porą pažaiskite mažesniuose parkuose ir tada ateikite pasigalinėti su Pūčkorių 18 trasa.
  • Kokio fizinio pasirengimo reikia, ar sunku? Per žaidimą nueiname apie 5 km, naujokai meta 80-120 metimų.
  • Ar galėsiu žaisti vienoje grupėje su drauge/u, savo šeimos nariu? Jeigu turite pageidavimų su kuo žaisti vienoje grupėje, parašykite juos matrix komentaruose (iš karto po to, kai užsiregistruosite žaidimui) arba metrixe paspaudę ‘ Rašyti e.laišką adminams’. Šeštadienių rytiniuose ir visuose dieniniuose į pageidavimus stengiamasi atsižvelgti. Sekmadienių rytiniai žaidimai paprastai be pageidavimų – pagal reitingą, arba registraciją arba visiškai atsitiktinai. Naujokai gali pageidauti visada. 2022 vasarą visi, jei jau labai nori, gali pageidauti ir sekmadienį. Bet skatiname bent vieną žaidimą per savaitę (sekm. rytą) pasiduoti atsitiktinumui ir taip susipažinti su daugiau kitų žaidėjų :)

 

Rezultatų skaičiavimas: principas – kuo žaidėjo sužaisto rato reitingas aukščiau jo asmeninio reitingo, tuo geresnės galimybės laimėti. Kaip tai veikia: kiekvienam žaidėjui pagal jo žaidimo lygį (reitingą) metrix programa apskaičiuoja ‘handicap” (hcp) – koeficientą. Kuo žemesnis reitingas, tuo didesnis hcp. Skaičiuodama įskaitinį hcp rezultatą, programa iš žaidėjo metimų skaičiaus atima jo hcp ir taip gaunamas hcp rezultatas (metimų skaičius minus žaidėjo hcp).  Tokiu būdu kiekvieno žaidėjo rezultatas pakoreguojamas pagal jo žaidimo lygį, o virš reitingo sužaidę žaidėjai gauna geriausią įskaitinį rezultatą.

Žaidėjo discgolfmetrix reitingas paskaičiuojamas pagal paskutinius 288 žaidėjo sužaistus krepšius. Į šį skaičiavimą patenka tik tie žaidimai, kuriuose dalyvavo mažiausiai 10 žaidėjų. Nauji žaidėjai įgyja reitingą (ir hcp), kai sužaidžia mažiausiai tris žaidimus po 18 krepšių. Discgolfmetrix sistema neskaičiuoja neįprastai blogų rezultatų (jei žaidėjui itin bloga diena (jo žaidimo reitingas blogesnis už vidurkį per daugiau nei 70 reitinginių taškų), rezultatas įtakos jo reitingui neturės).

Kviečiame žaisti visus  tiek patyrusius, tiek naujokus, suaugusius ir vaikus (mokyklinio amžiaus). Vilniaus diskgolfo klubo žaidėjai mielai pamokys žaidimo paslapčių. O neturintiems diskų jų paskolinsim. Jei norėtumėte įsigyti diskų, informacija kur tai galima padaryti yra čia.

p.s. norinčių prisijungti naujų žaidėjų prašytume apie tai iš anksto pranešti Skirmantui tinklapio apačioje nurodytais kontaktais, kad paimtume Jums diskų :)

Visais klausimais kreipkitės į Skirmantą skirmantas.bikelis@gmail.com

Rėmėjai

 


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/discgolf/domains/discgolf.lt/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/discgolf/domains/discgolf.lt/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/discgolf/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/discgolf/domains/discgolf.lt/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51