mikroRajonų dvikova

Pūčkorių hcp varžybose kartais surengiame papildomą pramogą – Vilniaus mikrorajonų dvikovą – “Naujieji” rajonai prieš “Senuosius”.

ENGLISH Usual hcp, but you play for the team of the district you live in (a virtual competition between New and Old Vilnius districts) Head to head with an opponent to earn a point for your team! Also a team gets a point for every player who plays above her or his rating. Normal hcp fee apply (free for VDGK members)

Dvikovoje dalyvauja visi žaidėjai, užsiregistravę į Pūčkorių hcp žaidimą. Atskiro starto mokesčio nėra, galioja Pūčkorių hcp žaidimų mokesčiai.

Tarpusavyje dėl komandinės pergalės varžosi du divizionai – “Naujieji rajonai” ir “Senieji rajonai”. Žaidėjai registruojasi į divizionus pagal savo gyvenamąją vietą.

Naujieji rajonai“: Fabijoniškės, Justiniškės, Karoliniškės, Pašilaičiai, Pilaitė, Šeškinė, Verkiai, Viršuliškės.

Senieji rajonai“: Antakalnis, Grigiškės, Lazdynai, Naujamiestis, Naujininkai, Naujoji Vilnia, Paneriai, Rasos, Senamiestis, Šnipiškės, Vilkpėdė, Žirmūnai, Žvėrynas.

Vilniaus rajono gyventojai ir svečiai iš tolimesnių vietovių registruojasi į divizioną “Kaimynai/svečiai“. Pasibaigus registracijai, šio diviziono žaidėjai pridedami prie to “rajonų” diviziono, kuriame mažiau žaidėjų. Žaidėjų skaičiui divizionuose susilyginus, likusieji (vėliausiai įsiregistravę) žaidėjai padalijami rajonams po lygiai (paeiliui, pagal įsiregistravimo laiką).

Divizionai varžosi dviejose nesusijusiose ĮSKAITOSE

Akis į akį įskaita: divizionų žaidėjai išrikiuojami pagal jų metrix reitingą ir pagal tai sudaromos varžovų poros – geriausia/s vieno diviziono žaidėja/s stoja į dvikovą su kito diviziono geriausiu/a žaidėju/a, antra/s pagal reitingą – su antra/u pagal reitingą kitame divizione ir t. t. Jei viename iš divizionų žaidėjų yra daugiau ir jie neturi poros, jie “akis į akį” įskaitoje nedalyvauja. Savo divizionui tašką pelno žaidėjas, sužaidęs geriau, nei jo oponentas. Abu tiesioginiai oponentai grupuojami į tą pačią grupę, kad kovotų “akis į akį”.

Šioje įskaitoje dalyvauja tik tie žaidėjai, kurie į žaidimą užsiregistruoja ne vėliau, kaip 21 val. žaidimo išvakarėse. Vėliau įsiregistravusieji šioje įskaitoje varžosi tik jei turnyro direktorius padaro išimtį.

Jei po porų sudarymo žaidėjas pasitraukia iš varžybų, jį gali pakeisti pavėluotai įsiregistravęs žaidėjas iš to paties ar “Kaimynų” diviziono (jei jų yra keli – anksčiau įsiregistravęs), o jei tokio nėra, varžovo neturinčiam žaidėjui įskaitoma techninė pergalė.

HCP įskaita: visi žaidėjai (taip pat ir poros neturintys), sužaidę virš savo reitingo (tokiu atvejų jų hcp <58,4) pelno tašką savo divizionui. Žaidėjai be reitingo pelno tašką savo divizionui, jeigu pagerina asmeninį Pūčkorių hcp rekordą.

Dvikovų archyvas:

2020 rugsėjis “A-į-A” N 5:5 S, “Hcp” N 8:4 S

2020 spalis “A-į-A” N 10:8 S, “Hcp” N 14:12 S

2021 kovas “AįA” N 8,5:7,5 S, “Hcp” N 7:6 S

2021 balandis “A-į-A” N 4:4 S, “hcp” N 4:9 S

Detalūs rezultatai


.

.

.

.