Į parką su disku (60+)

Vilniaus diskgolfo klubas ir projektą finasuojanti Vilniaus miesto savivaldybė kviečia vyresnio amžiaus vilniečius susipažinti su diskgolfo žaidimu.

Diskgolfas – tai proga nuolat susitikti, proga susipažinti su kitais žaidėjais ir proga lengvai pajudėti. Taip pat tai proga patirti įvairių žaidimo emocijų!

Diskgolfas žaidžiamas su specialiu disku, kuriuo mėginama pataikyti į specialų krepšį su grandinėmis (dzingt!) Visi užsiregistravę renginio dalyviai (60+ amžiaus) gaus po tokį diską dovanų! Diskgolfo aikštyną sudaro keletas starto vietų ir keletas krepšių. Pirmas metimas metamas nuo starto vietos, toliau – nuo ten, kur nusileido diskas. Taip metimas po metimo reikia per kuo mažiau metimų priartėti prie krepšio į jį įmesti diską. Kas įveikia visus krepšius per mažiausiai metimų, tas laimi!

Pirmajame renginyje Baltupių diskgolfo parke liepos 14 d. sudalyvavo 12 žaidėjų, visi gavo po diską dovanų ir smagiai praleido laiką.

Antrajame renginyje Vingio parke esančiame diskgolfo aikštyne rugpjūčio 24 d. susirinko 15 žaidėjų, ir taip pat buvo labai smagus vakaras.

Kviečiame į trečiąjį renginį spalio 2 d. (šeštadienį) 14 val. Pavilnių regioniniame parke, šalia Pūčkorių piliakalnio. Jei būtų blogas oras, renginį perkelsime, užsiregistravusius dalyvius informuosime asmeniškai.

Susitikimo vieta šioje nuorodoje koordinatės 54.688965, 25.368239

Parką galima pasiekti miesto autobusu (74, stotelė Pūčkoriai), važiuoja nuo stoties. Jei keblu atvykti šiuo autobusu, susisiekite su organizatoriumi, gal ką nors sugalvosim.

.

REGISTRACIJA: telefonu 8600 02517, arba e.paštu skirmantas.bikelis@gmail.com arba užpildžius šią formą.

.

Programa:

14.00 val. dovanų dalybos, apšilimo žaidimas, žaidimo taisyklių ir saugumo reikalavimų paaiškinimas

14.30 val. žaidžiame vieną ratą

15.15 val. – papildoma greita rungtis su prizais!

Pro žaidimo trasą eina Pūčkorių pažintinis takas, kuriuo galima nueiti iki Pūčkorių atodangos, jei tik būtų noro po žaidimo įveikti vieną kitą kilometrą gražiu taku.

.

Organizatorius

Skirmantas Bikelis, 8600 02517, skirmantas.bikelis@gmail.com

VšĮ Vilniaus diskgolfo klubas. Klubo feisbuko grupė Diskgolfas Vilniuje

Projektą ,,Į parką su disku” finansuoja Vilniaus m. savivaldybė


.

.

.

.