Į parką su disku (60+)

Vilniaus diskgolfo klubas ir projektą finasuojanti Vilniaus miesto savivaldybė kviečia vyresnio amžiaus vilniečius susipažinti su diskgolfo žaidimu.

Diskgolfas – tai proga nuolat susitikti, proga susipažinti su kitais žaidėjais ir proga lengvai pajudėti. Taip pat tai proga patirti įvairių žaidimo emocijų!

Diskgolfas žaidžiamas su specialiu disku, kuriuo mėginama pataikyti į specialų krepšį su grandinėmis (dzingt!) Visi užsiregistravę renginio dalyviai (60+ amžiaus) gaus po tokį diską dovanų! Diskgolfo aikštyną sudaro keletas starto vietų ir keletas krepšių. Pirmas metimas metamas nuo starto vietos, toliau – nuo ten, kur nusileido diskas. Taip metimas po metimo reikia per kuo mažiau metimų priartėti prie krepšio į jį įmesti diską. Kas įveikia visus krepšius per mažiausiai metimų, tas laimi!

Pirmajame renginyje Baltupių diskgolfo parke liepos 14 d. sudalyvavo 12 žaidėjų, visi gavo po diską dovanų ir smagiai praleido laiką. Foto reportažas

Antrajame renginyje Vingio parke esančiame diskgolfo aikštyne rugpjūčio 24 d. susirinko 16 žaidėjų, ir taip pat buvo labai smagus vakaras. Foto reportažas

Į trečiąjį renginį spalio 2 d. (šeštadienį) 14 val. Pavilnių regioniniame parke, šalia Pūčkorių piliakalnio susirinko daugiausiai – 20 žaidėjų. Foto reportažas. Po žaidimo sutarėme, kad 2022 metais užsiėmimus tęsime bent jau kartą per mėnesį.

Medardo Čobuto Trečiojo amžiaus universiteto Sveikatos grupės vadovės Sigitos Eimutienės atsiliepimas MČTAU Sveikatos grupės FB grupėje

Sigita Eimutienė 

MČTAU VYRESNIOKŲ 60+ ir 70+ divizionuose geros emocijos ir azartas❗

Tai ir renginys ir šventė – pati smagiausia, bendruomeniškiausia, griaunanti stereotipus apie amžių. Po Baltupių ir Vingio parkų – trečiasis projekto „Į parką su disku“ diskgolfo renginys remiamas Vilniaus m. savivaldybės įvyko spalio 2 d. šalia Pūčkorių piliakalnio. Netoliese Pūčkorių atodanga – įspūdingiausia ir aukščiausia atodanga Lietuvoje. Atodangos aukštis – 65 metrai, plotis – 260 metrų. Nuo atodangos atsiveria įstabi Vilniaus apylinkių panorama: matosi Vilnios upės vingiai, Pūčkorių dvaras, buvusi patrankų liejykla. Tolėliau – Belmonto malūno senosios užtvankos liekanos. Savo kraštą pažinti ne tik smalsu, bet ir gera grožėtis spalvotu rudeniu ir kvapais, smagu bičiuliškai bendrauti. Tokie renginiai yra savotiška terapija sielai, mintims, akims. Jie mums suteikia džiaugsmingas gyvenimo akimirkas stebėti, stebėtis, tyrinėti, pažinti, džiūgauti iš susižavėjimo ir nuostabos. Vaikštant rudeniško grožio takais, žvelgiant į nuostabų rudeninį peizažą, mintys bėga tolyn..“ Žalią spalvą ruduo jau naikina ir nudažo klevus raudonai, o palaukėj vaisius jau nokina, varva kraujo lašais putinai…“Diskgolfo žaidimas – puiki fizinio aktyvumo priemonė, tinkanti bet kokio amžiaus ir bet kokio fizinio pasirengimo žmonėms. Tai proga nuolat susitikti, proga susipažinti su kitais žaidėjais, pasisemti patirties ir lengvai pajudėti, o taip pat patirti įvairių žaidimo emocijų. Diskgolfe naudojami skraidantys diskgolfo diskai ir jį nesunku išmokti žaisti bet kokiu oru. Žaidimo tikslas yra pataikyti diską į taikinį (krepšį) ir įveikti trasą per kuo mažiau bandymų (metimų). Žaidimas pradedamas nuo specialios aikštelės (starto vietos) ir kur nusileido prieš tai mestas diskas. Taip mėtoma tol, kol paskutiniu metimu diskas atsiduria krepšyje.Nuostabus renginys, PGARBA IR PADĖKA Vilniaus miesto Diskgolfo klubo vadovui Skirmantui Bikeliui ir treneriams už suteiktą galimybę pabūti ir pažaisti nuostabioje, šiltoje žmonių bendrystėje. Buvo jauku, malonu ir labai įdomu!!!

(info apie trečiąjį renginį)

Susitikimo vieta šioje nuorodoje koordinatės 54.688965, 25.368239

Parką galima pasiekti miesto autobusu (74, stotelė Pūčkoriai), važiuoja nuo stoties. Jei keblu atvykti šiuo autobusu, susisiekite su organizatoriumi, gal ką nors sugalvosim.

.

REGISTRACIJA: telefonu 8600 02517, arba e.paštu skirmantas.bikelis@gmail.com arba užpildžius šią formą.

.

Programa:

14.00 val. dovanų dalybos, apšilimo žaidimas, žaidimo taisyklių ir saugumo reikalavimų paaiškinimas

14.30 val. žaidžiame vieną ratą

15.15 val. – papildoma greita rungtis su prizais!

Pro žaidimo trasą eina Pūčkorių pažintinis takas, kuriuo galima nueiti iki Pūčkorių atodangos, jei tik būtų noro po žaidimo įveikti vieną kitą kilometrą gražiu taku.

.

Organizatorius

Skirmantas Bikelis, 8600 02517, skirmantas.bikelis@gmail.com

VšĮ Vilniaus diskgolfo klubas. Klubo feisbuko grupė Diskgolfas Vilniuje

Projektą ,,Į parką su disku” finansuoja Vilniaus m. savivaldybė


.

.

.

.