Žaidimai Vilniuje

Vilniaus diskgolfo klubas organizuoja kassavaitinius žaidimus ir kviečia prisijungti visus norinčius.

  • Pūčkorių hcp, prie Pūčkorių piliakalnio 
    • šeštadieniais 10 val. ir 13.30 val.
    • sekmadieniais 10 val. ir 13.30 val.
  • Trukmė apie 2-3 val., žaisdami nueisime apie 5 km. Registruotis reikia per discgolfmetrix.com ne vėliau kaip 21 val. išvakarėse į rytinius žaidimus ir ne vėliau kaip iki 12 val. dienos į dieninius.

Žaidimai skirti visiems – nuo pradedančiųjų iki profesionalų. Kartais naujokai nuogąstauja, kad jie gal trukdys patyrusiems žaidėjams. Anaiptol. Žaidimuose žaidžiame grupelėmis iš panašaus pajėgumo žaidėjų, tad nepatyrusiems žaidėjams neturėtų būti nejauku. Be to, žaidimuose nuolat dalyvauja bent keli pradedantieji. Naujokus apmokome, kas dar neturi diskų – paskoliname (tam reikia iš anksto užsiregistruoti į norimą žaidimą).  Mūsų kassavaitiniai žaidimai – geriausia vieta tobulinti DG įgūdžius. Tiesa, jei dar niekad nelaikėte disko rankose, Pūčkorių trasa gali būti pernelyg ilga ir varginanti, pirmiau kartą kitą pasitreniruokite mažesniuose DG parkuose ir tuomet drąsiai prisijunkite prie Pūčkorių hcp!

Išsamią informaciją apie žaidimus rasite paspaudę aktyvias žalias nuorodas aukščiau. Kartu kviečiame prisijungti prie visiems atviros Facebook grupės “Diskgolfas Vilniuje” ir sekti www.facebook.com/discgolf.lt.  Varžybas galite rasti ir  discgolfmetrix.com svetainėje > Varžybos (competitions)

Jei kyla klausimų, į kuriuos atsakymų nerandate nuorodose, rašykite Skirmantui kontaktais, nurodytais puslapio pačioje apačioje :)


.

.

.

.