Žaidimai Vilniuje

Vilniaus diskgolfo klubas organizuoja kassavaitinius žaidimus ir kviečia prisijungti visus norinčius.

  • Pūčkorių hcp, prie Pūčkorių piliakalnio 
    • šeštadieniais 10 val. ir 14 val.
    • sekmadieniais 10 val. ir 14 val.
  • Trukmė apie 2-3 val., žaisdami nueisime apie 5 km. Registruotis reikia per discgolfmetrix.com ne vėliau kaip 1,5 val. iki žaidimo pradžios. Renkamės apie pusvalandį iki varžybų pradžios.

Žaidimai skirti visiems – nuo niekad nežaidusių iki profesionalų. Kartais naujokai nuogąstauja, kad jie gal trukdys patyrusiems žaidėjams. Anaiptol. Žaidimuose žaidžiame grupelėmis iš panašaus pajėgumo žaidėjų, tad nepatyrusiems žaidėjams neturėtų būti nejauku. Be to, žaidimuose nuolat dalyvauja bent keli pradedantieji. Naujokus apmokome, kas dar neturi diskų – paskoliname (tam reikia iš anksto užsiregistruoti į norimą žaidimą).  Mūsų kassavaitiniai žaidimai – geriausia vieta tobulinti DG įgūdžius.

Išsamią informaciją apie žaidimus rasite paspaudę aktyvias žalias nuorodas aukščiau. Kartu kviečiame prisijungti prie visiems atviros Facebook grupės “Diskgolfas Vilniuje” ir sekti www.facebook.com/discgolf.lt.  Varžybas galite rasti ir  discgolfmetrix.com svetainėje > Varžybos (competitions)

Jei kyla klausimų, į kuriuos atsakymų nerandate nuorodose, rašykite Skirmantui kontaktais, nurodytais puslapio pačioje apačioje :)


.

.

.

.