MOTERŲ KUPRINUKAI

Moterų kuprinukai – Lietuvos DG žaidėjoms skirti pakabukai. Jų taisyklės – kaip ir viskų kitų kuprinukų: kai tokius kuprinukus turinčios žaidėjos žaidžia vienoje grupėje, jos varžosi dėl geriausio kuprinuko grupėje. Sužaidusios ratą, žaidėjos apsikeičia kuprinukais – geriausią rezultatą pasiekusi žaidėja gauna mažiausio numerio kuprinuką ir t.t. Jei tarp žaidėjų lygu – laimi ta, kuri turi daugiau “paukštelių” (par -1), jei dar lygu – kuri turi daugiau par. Jei dar lygu, kuprinukai lieka jų savininkėms. Bet žaidėjos, jei visos sutaria, gali lygybę išspręsti ir kitaip, pvz., žaisdamos ctp (kas arčiau numes (vienu arba dviem bandymais) prie taikinio iš pasirinktos vietos).

Kartais gali būti organizuojamas ir “kuprinukų mūšis”, kai varžomasi ne su savo grupės, bet su visomis žaidime dalyvaujančiomis žaidėjomis. Vis tik pagrindinė žaidimo forma yra savoje grupėje, kai kovojama “akis į akį” su savo priešininkėmis.

Kartą per mėnesį – pirmąjį mėnesio pirmadienį – turimą numerį reikia atnaujinti internete. Atnaujinimo nuorodą atsiųsime kuprinukų savininkėms. Arba numerį galite parašyti Skirmantui žemiau esančiu e.paštu.

Moterų kuprinukus pagamino Vilniaus diskgolfo klubas. Jei norite įsigyti, kreipkitės į Skirmantą skirmantas.bikelis@gmail.com Kaina 6 Eur

1Sandra Tumėnė
2Jenny Elliff
3Eglė Kaleckaitė
4Mireta Jurgelevičiūtė
5Karolina Bienkunska
6Elvyra Strelkauskienė
7Nadezhda Memelova
8Aleksandra Bykovskaya
9Andrė Pranukevičiūtė
10Ieva Navickaitė
11Austėja Pašvenskaitė
12Jurgita Pašvenskaitė
13Svetlana Kobec
14Oksana Žukauskienė
15Diana Genc
16Daiva Pranukevičienė
17Gabija Kairytė
18Guoda Vereniūtė
19Danguolė Kriaučiūnienė
20Greta Kriaučiūnienė
21Auksė Tamulytė
2021-08-02


.

.

.

.