Diskai (naujokams)

Kiek ir kokių diskų reikia, norint pradėti žaisti?

Pakanka 2-3 diskų. Vieno puterio (metimui į krepšį iš arti) ir vieno dviejų diskų tolimesniems metimams (fairway driver ir/arba mid-range). Naujokams “draugiški” diskai vidutiniams metimams: Mako, Midari, Shark, Buzz ir panašūs; tolimesniems metimams: Valkyrie, Sidewinder, Roadrunner, Leopard, Teebird, Mamba, Laseri, River, Saint ir kt. Puteriai tinka visų rūšių, nėra didelio skirtumo. Pradžioj nepirkite didelio greičio diskų, jiems išmesti reikia didelio staigumo ir įgudimo, kitaip jie tuoj pat pasuks į kairę!

Vaikams ir moterims geriau skrieja lengvesni (apie 145-164 g) diskai, įprastiniai sveria 165-180 g. Jeigu ten, kur planuojate žaisti, yra vandens telkinių, galbūt norėsite įsigyti plaukiančių diskų (pvz., Hydra).

  • Geras ekonominis variantas pradžiai įsigyti 2-3 dėvėtus diskus. Nors ir dėvėti, jie gali būti geros būklės, tvirto plastiko. Patyrę žaidėjai paprastai diskus parduoda ne dėl jų susidėvėjimo, o dėl to, kad įsigyja jiems įdomesnių diskų. Dėvėtų diskų galima gauti po 8-12 EUR.
  • Galima iš karto įsigyti naujų diskų. Jų pasirinkimas didesnis nei dėvėtų. Tinkamai išsirinkę galbūt žaisite šiais diskais daug metų. Jie kainuoja po 10-20 EUR. Perkant tiesiai iš pardavėjo (ne internetu), galima išmėginti diską (ar patogu, malonu jį laikyti rankoje, pora metimų išbandyti kaip skrenda), be to, pardavėjas patars, kokį diską rinktis.
  • Daugelis diskų firmų siūlo pradedančiojo rinkinius iš trijų diskų, kuriuose yra puteris, ir po nauokams draugišką diską vidutiniam ir tolimesniam metimui. Rinkinių  diskai yra iš malonaus rankai, bet ne paties patvariausio plastiko. Rinkiniai kainuoja 20-30 EUR.

.

Kur įsigyti


Draugai