Pūčkorių hcp žaidimai

 

Virusas neatsitraukė, laikykimės 2 m atstumo vieni nuo kitų.

 

Vieta/Location: Pavilnių regioniniame parke prie Pūčkorių piliakalnio yra parkingas. Tiksli vieta (link to the meeting placenuorodoje; koordinatės 54.688965, 25.368239.

Laikas/Time:

  • Žaidžiame savaitgaliais po du kartus per dieną: šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 10 val. ir nuo 14.00 val. Registracija discgolfmetrix.com: į rytinius žaidimus – iki 22 val. žaidimo išvakarėse, į dieninius galima tą pačią dieną, likus bent valandai iki žaidimo pradžios.
  • We play on Saturdays and Sundays at 10 am and 14.00  (twice a day). Registration on discgolfmetrix.com – no later than 10 pm on the day before the morning game and at least one hour before the noon game. 

 

METRIX REGISTRACIJA ir išsamūs rezultatai čia/METRIX REGISTRATION and results

  • Atsidariusiame kalendoriuje rinkitės norimą žaidimo dieną ir iš varžybų sąrašo pasirinkite Pūčkorių hcp. Atsidarę Pūčkorių hcp žaidimą, spauskite “Registruotis”; šalia žaidimo numerio yra savaitės dienos santumpa (K, Š, S). Savaitgalio žaidimai dar pažymėti rytinis (r) ir dieninis (d).
  • As you open the above link, please select date of the game on the calendar and then select Pūčkoriai hcp. After you enter the page of the game, press orange “Register” to register in.

 

Žaidimo saugumo reikalavimai

Diskgolfo etika

PRIZAI/PRIZES: Kiekviename etape diskais apdovanojami penki labiausiai tobulėjantys (labiausiai virš savo reitingo sužaidę) žaidėjai. Prizus galima išsirinkti ne vėliau, kaip per mėnesį nuo laimėjimo. Šiemet Pūčkorių hcp žaidimus remia Vilniaus savivaldybė pagal sporto klubų veiklos programos projektą “Į parką su disku”, ačiū, Vilniau!

MOKESČIAI/FEE: Vilniaus Diskgolfo Klubo nariai Pūčkorių hcp žaidžia nemokamai. Kiekvieno žaidimo mokestis ne Vilniaus Diskgolfo Klubo nariams 2 EUR, moksleiviams  1 EUR. Į žaidimo kainą įeina ir disko nuoma. Žaidėjai, norintys žaisti pigiau, bet nenorintys tapti Klubo nariais, gali įsigyti hcp abonementą, galiojantį iki einamųjų metų pabaigos už 50 eur (artėjant metų pabaigai kaina mažėja).

2 Eur for everybody (memebers of VDGK play for free), school students 1 Eur.

Mokestį prašome prieš žaidimą sumokėti klubo direktoriui Skirmantui Bikeliui per Revolut (+370 600 02517) arba  pavedimu į Klubo sąskaitą Vilniaus diskgolfo klubas LT76 3500 0100 0150 4202. Payments: via Revolut to Skirmantas Bikelis (8600 02517) or via bank trasfer to the Club account.

Plačiau kaip tapti Vilniaus DiskGolfo Klubo nariu ir žaisti nemokamai čia.

Žaidžiame “oranžinę” hcp 18 krepšių trasą. Spustelkite ant schemos, kad ją padidintumėt. Kiekvieno krepšio aprašymas nuorodoje.

 

Rugsėjo hcp TOP 5:

VietaVardasReitingasMetimų skaičiushcpRezultatas:
metimai minus hcp
Žaidimo Nr
1Ramūnas Grigoraitis5548337.1745.835
2Eimantas Petraitis7606920492
3Vasilij Kobec8266414.549.55
4Ilja Sapoznikov8206515505
5Lukas Tarasevičius906587.8350.171
5Tomas Pangonis6907625.8350.175

Žaidėjų asmeniniai rekordai (spausk)

Prizininkų archyvas

Plačiau apie mikroRajonų dvikovą – spausk ant foto

D.U.K:

  • Ar šie žaidimai tik “profesionalams”? Ne, labai skirtingo lygio žaidėjams. Vieni trasą įveikia per 55 metimus, kiti per 74, o treti ir per 100. Bet lygių skirtumas visai netrukdo, nes žaidžiama keliomis grupelėmis po kelis, paprastai su panašaus lygio žaidėjais. Bet kartais “profai” specialiai sugrupuojami su naujokais, kad galėtų  duoti patarimų ir parodyti pavyzdį.
  • Kokio fizinio pasirengimo reikia, ar sunku? Per žaidimą nueiname apie 5 km, naujokai meta 80-120 metimų.
  • Ar galėsiu žaisti vienoje grupėje su drauge/u, savo šeimos nariu? Jeigu turite pageidavimų su kuo žaisti vienoje grupėje, parašykite juos matrix komentaruose (iš karto po to, kai užsiregistruosite žaidimui). Naujokai visuomet grupuojami atsižvelgiant į pageidavimus. Labiau patyrusieji rikiuojami pagal reitingą arba atsitiktinai, o kartais pagal pageidavimus.

 

Rezultatų skaičiavimas: principas – kuo žaidėjo sužaisto rato reitingas aukščiau jo asmeninio reitingo, tuo geresnės galimybės laimėti. Kaip tai veikia: kiekvienam žaidėjui pagal jo žaidimo lygį (reitingą) metrix programa apskaičiuoja ‘handicap” (hcp) – koeficientą. Kuo žemesnis reitingas, tuo didesnis hcp. Skaičiuodama įskaitinį hcp rezultatą, programa iš žaidėjo metimų skaičiaus atima jo hcp ir taip gaunamas hcp rezultatas (metimų skaičius minus žaidėjo hcp).  Tokiu būdu kiekvieno žaidėjo rezultatas pakoreguojamas pagal jo žaidimo lygį, o virš reitingo sužaidę žaidėjai gauna geriausią įskaitinį rezultatą.

Žaidėjo discgolfmetrix reitingas paskaičiuojamas pagal paskutinius 288 žaidėjo sužaistus krepšius. Į šį skaičiavimą patenka tik tie žaidimai, kuriuose dalyvavo mažiausiai 10 žaidėjų. Nauji žaidėjai įgyja reitingą (ir hcp), kai sužaidžia mažiausiai tris žaidimus po 18 krepšių. Discgolfmetrix sistema neskaičiuoja neįprastai blogų rezultatų (jei žaidėjui itin bloga diena (jo žaidimo reitingas blogesnis už vidurkį per daugiau nei 70 reitinginių taškų), rezultatas įtakos jo reitingui neturės).

Kviečiame žaisti visus  tiek patyrusius, tiek naujokus, suaugusius ir vaikus (mokyklinio amžiaus). Vilniaus diskgolfo klubo žaidėjai mielai pamokys žaidimo paslapčių. O neturintiems diskų jų paskolinsim. Jei norėtumėte įsigyti diskų, informacija kur tai galima padaryti yra čia.

p.s. norinčių prisijungti naujų žaidėjų prašytume apie tai iš anksto pranešti Skirmantui tinklapio apačioje nurodytais kontaktais, kad paimtume Jums diskų :)

Visais klausimais kreipkitės į Skirmantą skirmantas.bikelis@gmail.com

Rėmėjai