Pūčkorių hcp lyga

– = BIRŽELIO ETAPO REZULTATAI (SPAUSK!) = –

Kviečiame žaisti visus –  tiek patyrusius, tiek naujokus. Vilniaus diskgolfo klubo žaidėjai mielai pamokys žaidimo pagrindų. Naujokai žaidžia kiek sutrumpintą ir supaprastintą trasą. Neturintiems diskų jų paskolinsim. Jei norėtumėte įsigyti diskų, informacija kur tai galima padaryti yra čia.

Žaidimo laikas:  ketvirtadieniais 18 val./sekmadieniais 16 val. aikštyno įrengimas ir pasiskirstymas į grupes, o 18.30/16.30 – startas (pirmas metimas). Numatoma žaidimo trukmė ~2,5 val.

Susitikimo vieta: parkinge Pavilnių regioniniame parke prie Pūčkorių piliakalnio. Pūčkorius galima pasiekti ir miesto autobusu: 74 autobusas Stotis-N.Vilnia, stotelė Pūčkoriai. Taip pat, susisiekus Klubo kontaktais, galima tartis, kad Klubo nariai, važiuodami į parką, pakeliui paimtų (o paskui parvežtų iš kur paėmę).

Mokesčiai: Vilniaus Diskgolfo Klubo nariai tiek Pūčkorių, tiek Ozo lygoje žaidžia nemokamai. Kiekvieno žaidimo mokestis ne Vilniaus Diskgolfo Klubo nariams suaugusiems 2 EUR, o moksleiviams, dieninių studijų studentams, pensininkams, pabėgėlio statusą turintiems asmenims 1 EUR. Į žaidimo kainą įeina ir disko nuoma. Plačiau kaip tapti Vilniaus DiskGolfo Klubo nariu čia.

Mokestį prieš žaidimą prašome sumokėti Skirmantui Bikeliui.

Prizai: Kiekvieną mėnesį įteikiami prizai geriausiai hcp ratą sužaidusiam žaidėjui (dėl prizo nesivaržo supaprastintą trasą žaidžiantys žaidėjai). Esant lygiosioms, vertinamas antras geriausias tų žaidėjų ratas. Jei ir toliau lieka lygiosios – laimės per įskaitinį laikotarpį (mėnesį) daugiau ratų sužaidęs dalyvis. Jei vis dar lygiosios – prizą laimės silpnesnis (labiau neigiamą hdc turintis) žaidėjas.

Rezultatų skaičiavimas: Naudojamos Handicap (toliau – hcp) taisyklės: Kiekvienam žaidėjui bus suskaičiuotas ‘handicap’as” (hcp) – t.y. skaičius taškų, kuris vėliau bus pridedamas (kadangi hcp yra neigiamas – tai faktiškai – minusuojamas) prie jo pasiekto rezultato. Taigi kiekvieno žaidėjo rezultatas bus pakoreguotas pagal jo žaidimo lygi. Pirmą kartą žaidžiantiems pirmas pabandymas hcp neįtakoja, hcp imamas skaičiuoti po antrojo žaidimo.

Kaip skaičiuojamas HCP? Kiekvienam žaidėjui jo HCP paskaičiuoja skoorin.com programa. Programa HCP skaičiuoja atsižvelgdama į žaidėjo B reitingą ir parko reitingą.

  • Žaidėjo skoorin B reitingas paskaičiuojamas pagal paskutinius 144 žaidėjo sužaistus krepšius (t. y. aštuonis paskutinius jo žaidimus, jei žaidimą sudarė 18 krepšių). Į šį skaičiavimą patenka tik tie žaidimai, kuriuose dalyvavo mažiausiai 10 žaidėjų. Skoorin sistema neskaičiuoja neįprastai blogų rezultatų (jei žaidėjas ekperimentuoja ar jam itin bloga diena, greičiausiai rezultatas įtakos jo reitingui neturės).

Rezultatų rašymas:

  • Patogiausia rezultatus vesti į tinklapį www.skoorin.com. Jį galima matyti ir lietuviškai! Užsiregistruokite, o tuomet pasirinkite “Pradėti varžybas“, tuomet “Treniruotė” arba “Varžybos” ir tuomet pasirinkite parką “Realco diskgolf park“, suveskite savo grupės žaidėjus ir vualia! Šiam būdui reiks interneto, bet gera žinia tai, kad skoorin.com naudoja labai mažai duomenų.

Lauksime dalyvių! Patyrę žaidėjai mielai pamokys žaidimo gudrybių, o diskų paskolinsim (jei žaidimas patiks, galėsite diskų iš mūsų įsigyti). Žaidimo pagrindų video.

p.s. norinčių prisijungti naujų žaidėjų prašytume apie tai iš anksto pranešti vienu iš tinklapio apačioje nurodytų kontaktų (geriau e.paštu), kad paimtume Jums diskų :)

Rezultatų archyvas:

2017 sausis; vasaris; kovas; balandis; gegužė

2016 sausis;  vasariskovasbalandisgegužėbirželis; lieparugpjūtis; rugsėjis; spalis; lapkritis; gruodis

2015: sausisvasariskovasbalandisgegužė Igegužė IIbirželis Ibirželis IIliepa Iliepa IIrugpjūtis Irugpjūtis IIrugsėjisspalislapkritisgruodis

2014: spalislapkritisgruodis

Rėmėjai