2024 sezono Taurės divizionų įskaitos

Atviras (MPO)

VietaŽaidėjasI – JonavaII – DomeikavaIII – PūčkoriaiIV – MolėtaiV – RietavasVI – PušynasVII – ŠveicarijaTaškų iš viso
1Gabrielius Gricius1179110011006891100468
2Andrius Timofejevas8857878851571983411
3Modestas Kižauskas68912771669983787405
4Domas Šimkūnas11002971100395392
5Linas Strelkauskas59139588525511669391
6Mindaugas Pošius297689395395376
7Karolis Lukosevicius14734936891375330
8Renatas Simutis49378719631375318
8Tautvydas Gylys88513751571787318
10Rytis Strelkauskas17672943235519632355283
11Mantas Didziulis1669137512772257278
12Arnas Lietuvninkas591591493275
13Ričardas Rizgelis137521592355885274
14Darius Žukauskas304117671767297272
15Rokas Dūda1865108128451767258
16Rolandas Jurgaitis2061166927471179256
17Vytenis Čukauskas10813951179255
18Edgaras Bytautas1865176720612159252
19Antanas Rimas10817871571239
20Martynas Lapinskas6896892257235
21Egidijus Kinčius20611375591227
22Vasilij Kobec2551255113753139216
23Laimonas Kondrotas3335215928451375214
24Mantas Drazdys362933359832159206
25Lukas Slenderis4937874021201
26Žygimantas Šauklys117920612257197
27Mindaugas Mažeika22573953139191
28Vytautas Lukas Paukštė30412845689175
29Vytautas Klimašauskas2257176736294021174
30Kasparas Stadalnikas3531274731392649166
31Šarūnas Karaniauskas274726492355151
32Matas Kievinas2649297146
33Andrius Striupas372723555212061144
34Martynas Logminas17671571138
35Lukas Jonkus23551081136
36Tadas Nutautas14732061134
37Donatas Vaišvilas2943983126
38Rapolas Salasevicius11793103139118
39Karolis Antonovičius343320614021115
40Marius Rimkus30411767108
41Sören Vetevool29797
42Edgaras Čaikinas39595
43Marius Vaišvilas3629235584
44Vasily Ermakov390117979
44Silvestras Kazlauskas117979
46Aliaksei Memelau2747362976
47Dominykas Žitkauskas137575
47Vytautas Virganavičius137575
49Justinas Žvirblis3825264974
50Raimondas Mikalkenas147373
51Povilas Skauminas4021264970
52Petras Tarasevičius176767
53Tadas Jaskutelis235547762
54Robertas Vilkelis225757
55Justas Grinkevičius477264956
56Vaidas Mitkevicius4511304152
56Dominykas Budrys551255152
58Mantas Kopūstinskas264937049
59Justas Norvilas274747
59Dāvids Brics274747
61Kasparas Šaikus294343
61Karolis Gadeikis294343
63Gintaras Kalnikas313939
63Mindaugas Grigaitis313939
65Rimantas Skinderskis333535
66Aivaras Zupka353131
66Arnas Stankevicius353131
68Simas Jaskutelis390362929
68Skirmantas Bikelis362929
68Nojus Baginskas362929
68Mantas Martinaitis362929
72Julius Mažeika392323
73Vytenis Chomičenka441313
74Vitoldas Jakelaitis451111
75Deimantas Nevulis4777
75Giedrius Zimkus4777
77Virginijus Mažeika5111
77Lukas Tribandis5211
77Edvinas Rutkauskas5213701
77Jonas Mileris5611
77Liutauras Naujokas5711
77Ilja Sapoznikov5811

Moterų (FPO)

VietaŽaidėjasI – JonavaII – DomeikavaIII – PūčkoriaiIV – MolėtaiV – RietavasVI – PušynasVII – ŠveicarijaTaškų iš viso
1Svetlana Kobec787110011002971100484
2Lina Umbrasaitė591885689493493451
3Guoda Vereniūtė297689395297378
4Karolina Bienkunska1100591493885369
5Sigita Puisiene395787591689362
6Simona Stonkiene689983395591358
7Loreta Simute787983591689350
8Egle Kaleckaite9831179787689338
9Mireta Jurgeleviciute4933951100288
10Nadezhda Memelova493297395285
11Simona Laucevičienė1277787164
12Oksana Zukauskiene29797
13Kotryna Dapkutė88585
14Anželika Chomičenkienė98383

Moterų meistrių (FP40)

VietaŽaidėjasI – JonavaII – DomeikavaIII – PūčkoriaiIV – MolėtaiV – RietavasVI – PušynasVII – ŠveicarijaTaškų iš viso
1Elvyra Strelkauskiene493297297297297481
2Daiva Pranukevičienė297110011001100397
3Danguole Kriauciuniene591297395395378
4Oksana Zukauskiene11001100200
5Jurgita Pašvenskaitė39595

Jaunimo (MJ18)

VietaŽaidėjasI – JonavaII – DomeikavaIII – PūčkoriaiIV – MolėtaiV – RietavasVI – PušynasVII – ŠveicarijaTaškų iš viso
1Adomas Brazauskas1100297110011001100497
2Paulius Juozapavičius297395395493297477
3Augustinas Lasys493493395395376
4Matas Miškinis689591787267
5Aivaras Zupka3951100195
6Vejas Uselis297297194
7Titas Balsys591689180
8Herkus Nakrevičius88578740172
9Andrej Vedenejev49393
10Rojus Dainys59191
11Ignotas Lasys68989
12Džiugas Kerevičius78787

Meistrų (MP40)

VietaŽaidėjasI – JonavaII – DomeikavaIII – PūčkoriaiIV – MolėtaiV – RietavasVI – PušynasVII – ŠveicarijaTaškų iš viso
1Vytenis Čukauskas59111007877871100465
2Tadas Dulinskas49312779831277493423
3Tadas Uselis3955912971100383
4Darius Gricius1100493493395381
5Miroslavas Jurgelevicius297689297297380
6Aurelijus Zinkevicius1277297297395366
7Paulius Pranaitis8856891100689363
8Mindaugas Motiejaitis88588516691081320
9Mykolas Krasnickas127711791375983314
10Mindaugas Valinevicius68918659831473310
11Darius Jakštas689157120611179300
12Mindaugas Kazanavicius157116691865885290
12Evaldas Lasys206117671571591290
14Mindaugas Likas1179395689263
15Mindaugas Grigaitis14731081591245
16Tomas Snarskis2257225719631767244
17Ilja Sapoznikov19631375983221
18Donatas Oželis176713751669211
19Mindaugas Kreivys20611963983207
20Jaroslavas Bogdzevicius186522571375197
21Ramūnas Bikulc885885170
22Orestas Miškinis235524532355163
23Marius Šiaulys15711571142
24Giedrius Gaižauskas17672159126
25Vytautas Marcinkevicius20612159120
26Albertas Tunaitis24531865118
27Marius Jakimavicius49393
28Evaldas Stoke88585
29Andres Berens137575
30Paulius Kvaraciejus235555

Didmeistrių (MP50)

VietaŽaidėjasI – JonavaII – DomeikavaIII – PūčkoriaiIV – MolėtaiV – RietavasVI – PušynasVII – ŠveicarijaTaškų iš viso
1Raimondas Mikalkenas1100110011001100297497
2Antanas Strelkauskas3954933952971100480
3Petras Tarasevičius297297395289
4Vaidas Mitkevicius591591395277
5Arūnas Balčiūnas29797
6Virginijus Mažeika39595
6Vilius Klimantavicius39595
8Dainius Kerevičius68989

Mėgėjų (MA4)

VietaŽaidėjasI – JonavaII – DomeikavaIII – PūčkoriaiIV – MolėtaiV – RietavasVI – PušynasVII – ŠveicarijaTaškų iš viso
1Robertas Janovskis15717872355395787395
2Mantas Navagruckas157122571277493689387
3Marius Gurskas186540215912971100374
4Lukas Tribandis18659831100493341
5Justinas Žvirblis3825343310811100395334
6Justinas Ardinavičius304125512845591983311
7Kęstutis Petniūnas4699833139885983299
8Vytautas Marcinkevicius23552061284521591375295
9Tadas Rinkevicius235518651277983280
10Arnas Stankevicius264968920611375274
11Kęstutis Baršys571147331397871865265
12Almantas Liutvinas885255115712257264
13Karolis Gadeikis1277591493261
14Mantas Kopūstinskas1473983591247
15Jonas Mileris3953952355245
16Vytautas Giedraitis2355493983231
17Dominykas Rinkevičius4021255111791767218
18Povilas Skauminas1100511297198
19Dominykas Žitkauskas3951100195
20Tomas Pangonis651551235512772159193
21Justas Grinkevičius395297192
21Justinas Bareikis186543153923689192
23Paulius Kazenkovas38251473493191
24Mantas Zubavičius284514731767185
25Paulius Juozapavičius885297182
26Dovydas Mitašiūnas297983180
27Edgaras Liutkevičius787591178
28Rimantas Skinderskis42177871473177
29Rimantas Kišonas511502392312771865168
30Aliaksei Memelau2061885146
31Vilius Ptakauskas8852159144
31Deimantas Nevulis15711473144
33Ignas Mazeikis18651473138
34Evaldas Srėbalius51125511179131
35Žygimantas Staikūnas11792551130
36Lina Umbrasaitė55114732355129
37Andrius Dapšys333533352355125
38Liutauras Naujokas382522573139121
39Edvinas Rutkauskas264925514119119
40Nadezhda Memelova3335983118
41Paulius Bucinskas30411375116
41Lukas Stravinskas25511865116
43Dominykas Ulmanis511343342172061112
44Mangirdas Kazlauskas46938251571105
45Rytis Pasaravičius41194315186599
46Algirdas Janonis3531176798
47Mantas Martinaitis3041255192
48Povilas Kuliešius4315137590
49Tadas Jaskutelis68989
49Elvinas Kuchta35313433382589
49Aivaras Rimkevicius5714021176789
52Ričardas Stanevičius6012257362987
53Nerijus Guzaitis42173433362979
54Darius Lažinskas571127778
55Edvinas Perminas127777
55Julius Tumas127777
57Skirmantas Bikelis4217225774
58Andrius Rabinovicius531166970
59Vitalijus Baltramaitis6915514413245368
60Vitoldas Jakelaitis511186566
61Martynas Viskantas186565
61Titas Kartanas186565
63Julius Andužis215959
64Rimvydas Petrukaitis711225758
65Marius Konopko721235556
65Tomas Baltrušaitis781235556
67Rokas Balčiūnas284560146955
68Rytis Gaidys631255152
69Arnas Rudys3531581441345
70Ignas Šveikauskas304141
71Lukas Miežys313939
72Mikas Ilgūnas353131
73Julius Mažeika402121
74Saulius_jnv Juknevicius421717
75Matas Ciplys551431516
76Karolis Striska431515
77Edvinas Pečiūra46964110
78Laurynas Stačkūnas6114778
78Arūnas Janušauskas6914778
80Tomas Vaišnora4777
80Robertas Ciūnys4777
80Matas Stankevičius4777
83Paulius Budriunas4935814
83Robertas Kvietkauskas7314934
85Kantas Zykus4933
86Viktorija Mockutė7816512
86Aurimas Sakalauskas7816312
86Aurimas Grigas8315112
86Dominyka Razanovaitė5022
90Evaldas Panceras5111
90Rimvydas Abromavičius6111
90Nojus Stačkūnas6311
90Tomas Jurgelevicius6511
90Šarūnas Vilkelis6511
90Martynas Bartkus6511
90Marius Šapranauskas7311
90Mindaugas Dabašinskas7311
90Arnas Grigas7611
90Laurynas Čičelis7711
90Justas Bieliauskas7811
90Laurynas Ardinavičius8211
90Ovidijus Gabrėnas8411
90Dainius Stelmokas8511
90Gediminas Skauminas5311
90Mindaugas Striška5511
90Povilas Cizinauskas6011
90ARŪNAS Cikanavičius6211

DIVIZIONŲ ĮSKAITA

Visi žaidėjai žaidžia suskirstyti į šešis PDGA divizionus:
atvirąjį (MPO), moterų (FPO), moterų meistrių (FP40, gimusių 1984 m. ir anksčiau), jaunimo (MJ18, gimę 2006 m. ir vėliau), meistrų (MP40, gimę 1984 m. ir anksčiau), didmeistrių (MP50, gimusių 1974 m. ir anksčiau).

Į divizionų įskaitas įtraukiami penki geriausi žaidėjo rezultatai etapuose.

APDOVANOJIMAI DIVIZIONUOSE

Etapuose apdovanojami 1/3 kiekvieno diviziono dalyvių. PDGA Pro nariams prizai išmokami pinigais. PDGA Am nariai ir ne nariai gauna piniginio prizo vertės DG prekę arba tokios vertės kuponą DG prekėms. PDGA Am narys gali paprašyti gauti prizą pinigais. Tokiu atveju jis automatiškai virsta PDGA Pro nariu.

Galutinėje divizionų įskaitoje taurėmis apdovanojami po tris geriausius kiekvieno diviziono žaidėjus.

TAŠKAI

Skaičiuojant galutinę divizionų įskaitą, diviziono dalyviai išrikiuojami pagal galutinį varžybų rezultatą. Geriausią rezultatą pasiekęs žaidėjas gauna 100 taškų, 2 vieta 97, toliau per 2 taškų žingsnį iki 49 vietos, kuri gauna 3 taškus, 50 vieta gauna 2 taškus ir tolimesnės vietos gauna po 1 tašką.

LYGYBĖS:

Jei etape arba galutinėje divizionų įskaitoje susidaro lygybė tarp prizinių vietų divizione, kurioms yra numatyti trofėjai ar prizai, kurių negalima padalinti lygiai, žaidžiama „staigi mirtis“ dviejuose krepšiuose, jei vis dar lygu, žaidžiamas CTP į turnyro direktoriaus parinktą krepšį ir nuo turnyro direktoriaus parinktos vietos. CTP laimi  tas, kieno disko tolimiausias kraštas yra arčiau krepšio stulpo, nesvarbu, kokiame aukštyje (ant žemės, krepšyje ar ant krepšio).

Jei prizus įmanoma padalinti lygiai – peržaidimas neorganizuojamas, o prizai dalinami lygiai, nebent lygiai sužaidę žaidėjai pageidauja kitaip.

Lygybės dėl 1 vietos divizione negali būti ir esant lygiam rezultatui visuomet organizuojamas peržaidimas. Tik peržaidimo nugalėtojas užima 1 vt. ir gauna primos vietos įskaitinius taškus.

Kai vyksta peržaidimas dėl kitų prizinių vietų, peržaidimas nelemia žaidėjų vietos ir taškų divizionų įskaitoje. Pvz., du antrą vietą po 2 ratų užėmę žaidėjai peržaidime išsiaiškina, kam teks 2 ir 3 vietos trofėjai, bet divizionų įskaitoje abu laikomi užėmę 2 vietą ir abu gauna po 97 taškus.

2023 metų Divizionų įskaitos

2022 metų Divizionų įskaitos

2021 metų Divizionų įskaitos

2020 metų Divizionų įskaitos

2019 metų Divizionų įskaitos

2018 metų Divizionų įskaitos

2017 metų Divizionų įskaitos


Pagrindinis Taurės puslapis


.

.

.

.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/discgolf/domains/discgolf.lt/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/discgolf/domains/discgolf.lt/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/discgolf/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/discgolf/domains/discgolf.lt/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51