Diskgolfas Vingio parke

Diskgolfo aikštynas Vingio parke, šalia estrados (pietinėje pusėje). Vieta mieste: nuoroda

Parką sudaro aštuoni krepšiai ir vienas treniruočių krepšys. Tipinė trasa yra du ratai po 8 krepšius, bet galima žaisti ir vieną ratą iš 8, arba rinktis senąją konfiguraciją ir žaisti tik 5 krepšius (1×5 arba 3×5) (1-4 ir 8 krepšiai). Visos šios konfigūracijos yra Metrixe kaip 2×8, 1×8, 3×5 ir 1×5. Parkas Metrixe (www.discgolfmetrix.com)  https://discgolfmetrix.com/course/28969

Vingis 2×8 trasos ilgis 884 metrai, sužaidus par (3×16, t. y. 48 metimais) Metrix skiria 820 reitingą (2022-07-27 duomenimis).

Atkreipiame dėmesį, kad 5 ir 7 krepšiuose yra mando medžiai (pažymėti M raidėmis), kuriuos reikia apmesti pro rodykle pažymėtą pusę. To nepadarius, gaunamas 1 baudos taškas ir žaidimas tęsiamas nuo dropzonos, kuri pažymėta rožiniu borteliu (netoli nuo M medžio, kiek arčiau starto).

Parkas atviras žaisti visiems. Planuodami žaisti savarankiškai, pasitikrinkite Metrix kalendoriuje ar planuojamu metu nenumatytos varžybos. Info apie Vilniaus diskgolfo klubo organizuojamus žaidimus taip pat galite rasti FB Vilniaus diskgolfo klubas ir FB grupėje Diskgolfas Vilniuje.

Senosios versijos (5 krepšių, 2017 m.) Parko pristatymo video

Parko įrengtas VšĮ Vilniaus diskgolfo klubo lėšomis ir VDGK prižiūrimas. Parkas atidarytas 2017 m. gegužės 5 d. (5 krepšiai), o praplėstas iki 8 krepšių 2022 metų liepą. Praplečiant parką finansiškai prisidėjo Medardo Čobuto Trečiojo amžiaus universitetas (MČTAU) bei MČTAU diskgolfo klubo nariai, nupirkdami 5 ir 7 krepšį.


.

.

.

.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/discgolf/domains/discgolf.lt/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/discgolf/domains/discgolf.lt/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/discgolf/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/discgolf/domains/discgolf.lt/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51