Lietuvos diskgolfo rinktinė pasaulio čempionate pelnė 13 vietą

Lietuvos ir Slovakijos komandų nariai

Lietuvos diskgolfo rinktinė, patekusi į kitą varžybų etapą, penktadienį ir šeštadienį kovojo tarp 16 geriausių pasaulio komandinio čempionato rinktinių.

Kadangi lietuviai grupėje užėmė trečią vietą, jiems kitame etape teko susitikti su A grupės lyderiais ir vienais čempionato favoritų Suomijos rinktine. Po gražios kovos lietuviai buvo priversti pripažinti pasaulinio reitingo lyderės pranašumą 3-5. Pralaimėję šią kovą lietuviai toliau kovojo dėl 9-16 vietų.

Antras atrankos susitikimas vyko su Latvija, kurie prieš tai vos nepateikė staigmenos ir JAV komandai pralaimėjo tik po papildomo peržaidimo. Lietuvių ir latvių varžybos buvo atkaklios ir joms pasibaigus 4-4 teko žaisti papildomą peržaidimą. Jo metu sėkmė lydėjo kaimynus ir jie toliau kovojo dėl 9 vietos, o lietuvių kitame etape laukė Slovakijos rinktinė.

Iš keturių varžybų su Slovakijos žaidėjais lietuviai sugebėjo laimėti dvi, vieną pralaimėti ir vieną sužaisti lygiosiomis. Bendru rezultatu 5-3 lietuviai iškovojo teisę žaisti dėl 13-14 vietų.

Paskutinės čempionato varžybos, kuriose lietuvių laukė čempionato šeimininkai kroatai, vyko šeštadienį ryte. Lietuviai šeimininkus nugalėjo net 8-0 ir pelnytai iškovojo 13 vietą.

Rinktinės kapitonas Gabrielius Gricius džiaugėsi komandos pasiekimu bei gyrė viso čempionato metu puikiai kovojusią Lietuvos komandą.

Pasaulio čempione tapo Estijos rinktinė, finale nugalėjusi Čekiją.