Federacijos žaidėjo licencija

Federacijos žaidėjo licencija – tai metinis dokumentas, liudijimas, kad žaidėjas:
a) pritaria idėjai, kad Lietuvos diskgolfo bendruomenės labui galima padaryti daugiau veikiant bendrai ir organizuotai, nei veikiant atskirai,
b) nori būti Lietuvos diskgolfo bendruomenės nariu,
c) remia ir pasitiki Lietuvos diskgolfo federacija kaip Lietuvos diskgolfo bendruomenę vienijančia ir jai atstovaujančia organizacija.

Žaidėjo licencija suteikia teisę:

  • dalyvauti Federacijos organizuojamose varžybose (pvz., Lietuvos diskgolfo čempionatuose (tik LT Mėgėjų čempionate ji nėra būtina), Lietuvos Taurės etapuose)
  • patarti Federacijos valdybai patariamosiose apklausose. Šią teisę turi 16 metų sulaukę žaidėjai, kurie yra Lietuvos piliečiai ar Lietuvoje gyvena ne trumpiau kaip 6 mėnesius. Patariamąją apklausą gali inicijuoti bent trys valdybos nariai, kurie priimant sprendimą valdyboje lieka mažumoje.

Įmokos už žaidėjų licencijas yra svarbus Federacijos pajamų šaltinis. Lėšų Federacijai reikia norint dalyvauti konkursuose finansavimui Lietuvos DG plėtrai , paremti Lietuvos rinktinės dalyvavimą Europos ir pasaulio čempionatuose ir darant kitus visiems Lietuvos žaidėjams naudingus dalykus.

Kaip įsigyti žaidėjo licenciją:

  1. Užpildyti licencijos anketą (pildyti nereikia, jei prasitęsiate licenciją ir jokie duomenys nesikeitė (pvz., pagrindinis klubas liko tas pats, kaip pernai))
  2. Sumokėti nustatytą mokestį (5 Eur) į sąskaitą Lietuvos diskgolfo federacija LT17 3500 0100 1203 4323 , mokėjimo paskirtis ‘Licencija 2022’

Atlikę šiuos veiksmus būsite įrašyti į Federacijos licencijuotų žaidėjų sąrašą, taip pat el. paštu gausite licencijos liudijimą.

2022 m. Lietuvos diskgolfo federacijos licencijuotų žaidėjų sąrašas

2021 m. Lietuvos diskgolfo federacijos licencijuotų žaidėjų sąrašas

Lietuvos diskgolfo federacijos žaidėjų licencijavimo tvarka

Duomenų rinkimo licencijai taisyklės

ENG License survey (for foreigners players, who are not living in Lithuania)


.

.

.

.