Federacijos žaidėjo licencija

Federacijos žaidėjo licencija – tai metinis dokumentas, liudijimas, kad žaidėjas:
a) pritaria idėjai, kad Lietuvos diskgolfo bendruomenės labui galima padaryti daugiau veikiant bendrai ir organizuotai, nei veikiant atskirai,
b) nori būti Lietuvos diskgolfo bendruomenės nariu,
c) remia ir pasitiki Lietuvos diskgolfo federacija kaip Lietuvos diskgolfo bendruomenę vienijančia ir jai atstovaujančia organizacija.

Žaidėjo licencija suteikia teisę:

  • dalyvauti Federacijos organizuojamose varžybose (pvz., Lietuvos diskgolfo čempionatuose, Lietuvos Mėgėjų čempionate, Lietuvos Taurės etapuose);
  • patarti Federacijos valdybai patariamosiose apklausose. Šią teisę turi 16 metų sulaukę žaidėjai, kurie yra Lietuvos piliečiai ar Lietuvoje gyvena ne trumpiau kaip 6 mėnesius. Patariamąją apklausą gali inicijuoti bent trys valdybos nariai, kurie priimant sprendimą valdyboje lieka mažumoje;
  • metų pabaigoje balsuoti dėl kitų metų sezono turnyrų (rinktis iš pateiktų organizatorių paraiškų).

Įmokos už žaidėjų licencijas yra svarbus Federacijos pajamų šaltinis. Lėšų Federacijai reikia norint dalyvauti konkursuose finansavimui Lietuvos DG plėtrai , paremti Lietuvos rinktinės dalyvavimą Europos ir pasaulio čempionatuose ir darant kitus visiems Lietuvos žaidėjams naudingus dalykus (pvz., 2022 m. Lietuvos diskgolfo federacija iš licencijos surinktų lėšų parėmė Lietuvos rinktinę 900 eurų suma).

Taip pat svarbu paminėti, kad nuo 2024 m. visi licencijuoti žaidėjai yra apdrausti asmens civilinės atsakomybės draudimu Federacijos renginiuose (taurės etapuose, Lietuvos čempionate, kituose Federacijos turnyruose). Draudimas galioja tretiesiems asmenims padarytai žalai atlyginti (negalioja turnyrų dalyviams padarytai žalai), viršijančiai 150 eurų sumą.

Kaip įsigyti žaidėjo licenciją:

  1. Užpildyti licencijos anketą (nepildyti galima tik jei jau turėjai licenciją, ir JOKIA info nepasikeitė). ENG License survey (for foreigners players, who are not living in Lithuania)
  2. Sumokėti nustatytą mokestį (5 Eur) į Lietuvos diskgolfo federacijos sąskaitą (sąskaitos numeris nurodytas anketos aprašyme).

Atlikę šiuos veiksmus būsite įrašyti į Federacijos licencijuotų žaidėjų sąrašą.

2024 m. Lietuvos diskgolfo federacijos licencijuotų žaidėjų sąrašas

2023 m. Lietuvos diskgolfo federacijos licencijuotų žaidėjų sąrašas

2022 m. Lietuvos diskgolfo federacijos licencijuotų žaidėjų sąrašas

2021 m. Lietuvos diskgolfo federacijos licencijuotų žaidėjų sąrašas

Lietuvos diskgolfo federacijos žaidėjų licencijavimo tvarka

Duomenų rinkimo licencijai taisyklės


.

.

.

.