Federacijos žaidėjo licencija

Federacijos žaidėjo licencija – tai metinis dokumentas, liudijimas, kad žaidėjas:
a) pritaria idėjai, kad Lietuvos diskgolfo bendruomenės labui galima padaryti daugiau veikiant bendrai ir organizuotai, nei veikiant atskirai,
b) nori būti Lietuvos diskgolfo bendruomenės nariu,
c) remia ir pasitiki Lietuvos diskgolfo federacija kaip Lietuvos diskgolfo bendruomenę vienijančia ir jai atstovaujančia organizacija.

Žaidėjo licencija suteikia teisę:

1) dalyvauti Federacijos organizuojamose varžybose (Lietuvos diskgolfo čempionate, taip pat kitose, kuriose dalyvavimo sąlyga bus licencijos turėjimas)
2) patarti Federacijos valdybai dalyvaudamas patariamosiose apklausose. Šią teisę turi Lietuvos piliečiai ir kiti žaidėjai, Lietuvoje gyvenantys ne trumpiau kaip 6 mėnesius.

Įmokos už žaidėjų licencijas yra svarbus Federacijos pajamų šaltinis. O lėšų Federacijai reikia norint dalyvauti konkursuose finansavimui Lietuvos DG plėtrai laimėti, paremti Lietuvos rinktinės dalyvavimą Europos ir pasaulio čempionatuose, kurti gražius logo ir darant kitus visiems Lietuvos žaidėjams naudingus dalykus

Kaip įsigyti žaidėjo licenciją:

  1. Užpildyti licencijos anketą
  2. Sumokėti nustatytą mokestį (5 Eur) į sąskaitą Lietuvos diskgolfo federacija LT17 3500 0100 1203 4323

Atlikę šiuos veiksmus būsite įrašyti į Federacijos licencijuotų žaidėjų sąrašą, taip pat e.paštu gausite licencijos liudijimą.

Lietuvos diskgolfo federacijos licencijuotų žaidėjų sąrašas

Lietuvos diskgolfo federacijos žaidėjų licencijavimo tvarka

Duomenų rinkimo licencijai taisyklės


.

.

.

.