Vilniaus diskgolfo klubui – penkeri!

Kovo 10 dieną Pavilnių regioniniame parke įvyko šventinis turnyras Vilniaus diskgolfo klubo (VDGK) 5 gimtadieniui atšvęsti. VDGK – pirmasis ir šiuo metu didžiausias diskgolfo klubas Lietuvoje, kol kas netgi atliekantis Lietuvos diskgolfo federacijos funkcijas.

Jubiliejiniame turnyre dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius (56). Šis faktas simboliškai atspindindi diskgolfo augimą Vilniuje ir apskritai Lietuvoje, nors, žinoma, dalyvių skaičių neretai pakoreguoja orai :) Bet šįkart jie buvo visai palankūs.

Visi dalyviai kovojo net keturiuose divizionuose, suskirstyti pagal pajėgumą (metrix reitingą ir reitingų lentelėje užimamą vietą Lietuvoje): top 30, top 60, top 100 ir top 500. Taip pat norintys galėjo žaisti tik pusę varžybų 1 rato “divizione”.

Vėlgi labai simboliškai aukščiausio diviziono ir visų varžybų nugalėtoju tapo vienas VDGK steigėjų ir dalininkas Darius Gricius, pirmą vietą iškovojęs po peržaidimo su daugkartiniu Lietuvos čempionu ir reitingo lyderiu Gabrieliumi Griciumi.

Turnyre netrūko šventinių akcentų – milžiniškas tortas su Klubo logotipu, atminimo dovanos Klubo “dešimtukui” – dešimčiai žaidėjų, kurie Klubo nariais yra nuo pat pirmųjų 2014 metų, atminimo kurpinukai 50-čiai turnyro dalyvių.

Esam dėkingi ilgamečiam Klubo partneriui DiscCity, kartu su VDGK įsteigusiam daugybę prizų divizionų dalyviams, taip pat Orestui Miškiniui, įsteigusiam prizą CTP varžyboms.

Turnyro nuotraukos

Turnyro rezultatai

.

.

.

.