Lietuvos 2024 m. diskgolfo čempionatas

Kada: Rugpjūčio 2-4d.

Kur: Panevėžys, Skorpiono Tako DiskGolfPark

Organizatoriai: Lietuvos Diskgolfo Federacija, Asociacija Visada Su sportu

-= REGISTRACIJA =- (registracijos pabaiga rugpjūčio 1 d. 20 val.).

Dėmesio, LDGČ dalyvauti gali tik turintis LDGF licenciją, bei ne mažiau kaip tris kartus DG žaidę ir metrix arba PDGA 500+ reitingą turintys žaidėjai. Patyrę žaidėjai, neturintys metrix reitingo, gali registruotis išimties tvarka, gavę TD leidimą. Informacija apie LDGF licenciją.

Žaidėjo paketas: Kiekvienas žaidėjas gaus unikalų čempionato diską. Galimi ir kiti malonūs rėmėjų siurpriziai.

Registracijos etapai:

I etapas – nuo 07.07 20:00 val. (PDGA nariai, LT žaidėjai, metrix arba pdga reitingas 500+)

II etapas – nuo 07.11 20:00 val. (LT žaidėjai, metrix arba pdga reitingas 500+)

III etapas – nuo 07.13 20:00 val. (metrix arba pdga reitingas 500+)

Registracijos pabaiga – 08.01 20:00 val.

Formatas: trys ratai po 18 krepšių, golf startas (visi pradeda nuo #1 krepšio kas 10 min.).

Esant lygybei kovoje dėl prizinių vietų, žaidžiamas “staigaus išgyvenimo” žaidimas  . Jei žaidimas dėl pirmos vietos –  žaidžiami visi krepšiai, iki tol kol bus išaiškintas nugalėtojas. Dėl 2 ir 3 vietų kova vyksta tik dėl medalio, bet protokole lygiai sužaidę žaidėjai užima tą pačią vietą. Peržaidimas dėl 2 ir 3 vietų vyksta taip – į 18, 1, 2 krepšį, ir jeigu vis dar lygu, žaidžiamas CTP (metimas arčiausiai krepšio) į #3 krepšio.

Divizionai:

Atviras MPO – atviras visiems.

Moterų FPO – atviras visoms moterims.

Jaunimo MJ18 – gimusiems 2006 m. ir vėliau

Meistrų MP40 – gimusiems 1984 m. ir anksčiau

Moterų FP40 – gimusios 1984 m. ir anksčiau

Meistrų MP50 – gimusiems 1974m. ir anksčiau

Rezultatų rašymas:

Remiantis naujausiomis PDGA rekomendacijos ir 2024 m. taisyklėmis: rezultatus veda KIEKVIENAS žaidėjas (jei nėra savanorio vesti DGmetrix statistiką – jis išrenkamas burtų keliu metant diską). Vienas veda DGmetrix, likusieji – PDGA! dėl sąžiningumo ir lygybės.
•Jei žaidėjas negali vesti elektroninės rezultatų kortelės, apie tai turi informuoti organizatorius prieš startą – bus suteikta popierinė kortelė su pieštuku.
•PDGA.com (pdga.com/score) bus oficiali rezultatų kortelė. Slaptažodis bus duodamas prieš startą.
•DGmetrix bus naudojamas kaip antra rezultatų kortelė ir statistikai vesti (statistika ne privaloma, bet labai rekomenduojama – visuose parkuose bus pažymėti 3 ir 10 metrų ratai aplink krepšius)! Gali būti ir PAPILDOMAS PRIZAS vedusiems statistiką visus tris ratus!
DGmetrix statistikų paaiškinimas (anglų k.)

Apdovanojimai ir nominacijos:

Visuose divizionuose po tris prizininkus apdovanojami medaliais. Ne “LT žaidėjai” (t.y. ne Lietuvos piliečiai ar rezidentai) varžosi tik dėl piniginio prizo. Lietuvos čempionais skelbiami aukščiausią vietą užėmę Lietuvos piliečiai ar rezidentai.

Piniginius prizus sudarys ne mažiau kaip 50% starto mokesčio kiekviename divizione. Piniginiais prizais apdovanojami TOP 25% kiekvieno diviziono žaidėjų. Preliminarūs piniginiai prizai bus paskelbti ketvirtadienį (liepos 31 d.).

Kitos nominacijos:

  • arčiausiai krepšio (CTP) ir tolimiausio pato (LP) varžybos (visi dalyviai varžosi kartu):

CTP   2 krepšys, moterys ir vyrai atskirai

LP 8 krepšys moterys ir vyrai atskirai

Mokesčiai: visiems 40 EUR, MJ18 – 20 EUR.

Tik mokėjimo pavedimu: Asociacija Visada su sportu,  LT597300010142300322 . Pavedime nurodykite: LDGC2024, vardas, pavardė, divizionas.

Dalyvio registracija patvirtinama gavus mokėjimą, ir patikrinus kitų kriterijų atitikimą. Dalyvavimas tvirtinamas pagal starto mokesčio mokėjimo (įskaitymo į sąskaitą) datą. Esant tai pačiai datai, pirmumas tenka anksčiau užsiregistravusiam.

Maksimalus žaidėjų skaičius 180. Turnyre užpildžius 170 vietų, vėliau užsiregistravę ir mokestį sumokėję žaidėjai patenka į laukiančiųjų sąrašą. Iš laukiančiųjų sąrašo žaidėjai patenka į turnyrą išsibraukus anksčiau užsiregistravusiam žaidėjui arba turnyro direktoriui (TD) suteikus laisvąjį kvietimą. TD turi 10 laisvųjų kvietimų, kuriuos panaudoja likus ne mažiau kaip 3 dienoms iki turnyro.

Žaidėjams, kurie buvo laukiančiųjų sąraše, bet nepateko į turnyrą, grąžinamas visas sumokėtas dalyvio mokestis. Priimtiems į turnyrą žaidėjams, kurie atšaukia savo dalyvavimą likus 24 val. iki registracijos pabaigos, grąžinimas dalyvio mokestis, atskaičius 5 eur mokestį. Priimtiems į turnyrą žaidėjams, kurie iš anksto TD nepranešę neatvyksta į turnyrą ar atšaukia registraciją paskutinę registracijos dieną (Rugpjūčio 1d.), dalyvio mokestis negrąžinamas.

Tvarkaraštis:

Trečiadienis Liepos 31d.

20:00 val. – iki šio laiko žaidėjai gauna galutinę ŽAIDĖJO KNYGĄ (ang. CADDY BOOK).  Žaidėjų susirinkimo nebus!

Penktadienis Rugpjūčio 2d.

Skorpiono Tako DiscGolfPark

Žaidėjų registracija – vėliausiai 30 min iki Jūsų grupės starto prie #1 krepšio starto.

09:00* startuoja pirma grupė. Starto laikai pagal divizionus bus sudėlioti tokia tvarka: FPO, FP40, MPO, MP40, MP50, MJ18

Šeštadienis Rugpjūčio 3d.

Skorpiono Tako DiscGolfPark

Žaidėjų registracija – vėliausiai 30 min. iki Jūsų grupės starto prie #1 krepšio starto.

09:00* startuoja pirma grupė. Starto laikai pagal divizionus bus sudėlioti tokia tvarka: MJ18, MP50, MP40, FP40, FPO, MPO.

Sekmadienis Rugpjūčio 4d. diskgolfo parkas

Žaidėjų registracija – vėliausiai 30 min. iki Jūsų grupės starto prie #1 krepšio starto.

9:00* startuoja pirma grupė. Starto laikai pagal divizionus bus sudėlioti tokia tvarka: MPO ~50% žemiausių vietų, MP40, MP50, MJ18, FP40, FPO,  MPO ~50% aukščiausių vietų.

~14:30 startuoja paskutinė grupė.

~17:30 – Apdovanojimai (vyks po ~30min. paskutinei grupei baigus ratą, laikas galutinai bus patikslintas žinant galutinį žaidėjų skaičių)

Apdovanojimuose bus ir rėmėjų prizų loterija – dalyvauja visi žaidėjai, esantys apdovanojimų ceremonijoje!

*Pradžios laikai ir divizionų eiliškumas dar gali keistis, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus ir organizatorių sprendimų.

Turnyro direktoriai (TD’s):

TD – Mireta Jurgelevičiūtė; +370 653 36566; mjurgeleviciute@gmail.com

CO TD – Matas Kievinas; +370 699 52577; matas.kievinas@gmail.com

Lietuvos Diskgolfo Čempionatų Istorija ir prizininkai

Rėmėjai