Pirmą kartą Elektrėnų parke įvyko Lietuvos diskgolfo taurės varžybos

MPO diviziono dalyviai
MP40, FPO, FP40 ir MJ18 divizionų dalyviai

Naujai įkurtame Elektrėnų parke debiutavo aukščiausio lygio diskgolfo varžybos – šeštadienį čia varžėsi taurės atvirojo diviziono dalyviai, o sekmadienį – likusių divizionų žaidėjai.

Šios varžybos buvo 2022 m. Lietuvos diskgolfo taurės su Discmania priešpaskutinis – septintasis etapas. Iki šio etapo sezono skirtingų divizionų nugalėtojai buvo išaiškėję tik atvirajame, moterų bei žaidėjų virš 50 metų grupėse.

Šeštadienį varžybose dalyvavo 59 atviro (MPO) diviziono dalyviai. Po dviejų ratų varžybų nugalėtoju tapo vilnietis Mindaugas Pošius (-9 rezultatas), aplenkęs sezono nugalėtoju jau tapusį Gabrielių Gricių (-7). Dėl trečiosios vietos teko vykdyti papildomą peržaidimą, nes lygiai sužaidė Laurynas Rimavičius, Edgaras Čaikinas ir Simas Jaskutėlis. Po papildomo peržaidimo trečiosios vietos nugalėtoju tapo S. Jaskutėlis (-6).

Dar atkaklesnė kova vyko sekmadienį. Moterų divizione tarp 13 dalyvių dėl pirmos ir trečios vietų peržaidime dalyvavo 4 dalyvės. Po atkaklios kovos 1 vietą pelnė Svetlana Kobec (+6), nugalėjusi Karoliną Bienkunską, o trečiąją vietą, nugalėjusi Guodą Vereniūtę, laimėjo Oksana Žukauskienė (+10). Tarp šių merginų vyksta atkakli kova dėl 2 sezono įskaitos vietos, mat nugalėtojos titulą jau anksčiau užsitikrino Mireta Jurgelevičiūtė.

Taip pat dviejų ratų neužteko išsiaiškinti ir moterų virš 40 metų grupės antros vietos laimėtojai – peržaidime dalyvavo Danguolė Kriaučiūnienė ir Elvyra Strelkauskienė. Po peržaidimo laimėjo Danguolė ir pelnė antrąją vietą. Tuo tarpu grupės nugalėtoja ir šio sezono taurės laimėtoja tapo vietinė Jurgita Pašvenskaitė (+26). Jai tai buvo ketvirtoji sezono pergalė.

Gausiausia sekmadienio dalyvių grupė buvo vyrų virš 40 metų amžiaus, kurioje dalyvavo 16 žaidėjų. Pergalę su -9 rezultatu pelnė Darius Gricius, kuris tuo pačiu užsitikrino ir sezono nugalėtojo titulą. Antroje vietoje liko Miroslavas Jurgelevičius (-6), o trečią vietą užėmė Raimonas Mikalkėnas (-4).

Jaunimo iki 18 m. divizione dalyvavo tik vienas žaidėjas – Paulius Juozapavičius. Kitame etape jis jau gali užsitikrinti sezono taurės nugalėtojo titulą.

Paskutinis Lietuvos diskgolfo taurės sezono etapas spalio pirmąjį savaitgalį vyks Survilų sodybos diskgolfo parke, Jonavos rajone. Registracija į šį etapą jau vyksta!