Domeikavoje įvyko antrasis Lietuvos diskgolfo taurės etapas

Kauno rajone, Domeikavos kaime, įvyko antrasis Lietuvos diskgolfo taurės etapas. Turnyras vyko Domeikavos diskgolfo parke, kuris yra įkurtas Domeikavos forto teritorijoje. Galima drąsiai teigti, kad buvusią dalinai apleistą teritoriją, diskgolfas pakeitė į prižiūrimą, visų mėgiama ir lankomą parką. Tai yra labiausiai lankomas diskgolfo parkas Kauno apylinkėse, o dar šių metų pradžioje bendraminčių iniciatyva atnaujintos išmetimo aikštelės šį diskgolfo parką padarė ne tik dar geresnį, bet ir profesionalesnį ir sunkiau įveikiamą diskgolfo entuziastams. Bet diskgolfe viskas kas sudėtinga ir sunku, galų gale išeina tik į naudą.

Turnyras vyko dvi dienas – šeštadienį varžėsi pro divizionai, o sekmadienį mėgėjų divizionas. Domeikavos etapas per savaitgalį sulaukė net 148 dalyvių. Tokie dideli dalyvių skaičiai turnyruose reiškia, kad diskgolfas įleido šaknis ir populiarumas auga su kiekviena diena. O tai vyksta ir matoma visoje Europoje, ne tik Lietuvoje. Kodėl? Todėl, kad tai yra lengvai prieinama, pats žaidimas labai įtraukiantis ir paprastas, o visų svarbiausia, viskas vyksta natūralioje gamtoje, ko daugelyje sporto šakų nerasite.

Pirmą dieną varžėsi pajėgiausi divizionai.

Stipriausiame MPO (Atviras) divizione pirmoje vietoje turėjome du sportininkus Gabrielių Gricių iš Vilniaus su rezultatu (-5 prie PAR) ir Matą Kieviną iš Panevėžio su rezultatu -5 prie PAR. Šie žaidėjai tik po peržaidimo išsiaiškino, kuris gaus pirmos vietos trofėjų, o kuris antros. MPO diviziono nugalėtoju tapo Gabrieliu Gricius. Na, o trečiąją vietą iškovojo Linas Strelkauskas iš Jonavos atsilikęs vos vienu metimu (-4 prie PAR)

FPO (Moterų) divizione nugalėtoja tapo Svetlana Kobec iš Vilniaus ir nuo antros vietos atsiplėšė net 5 metimais (+16 prie PAR). Antros vietos laimėtoja Oksana Žukauskienė iš Gargždų, o trečioje vietoje dviem taškais atsilikusi nuo antrosios liko Mireta Jurgelevičiūtė iš Jonavos.

MP40 (Atviras 40+) diviziono nugalėtoju po permainingos kovos tapo Vytenis Čukauskas (-5 prie PAR). Puikiai sužaistas finalinis ratas Vyteniui leido pakilti iki podiumo viršūnės. Antroje vietoje liko Aurelijus Zinkevičius iš Vilniaus (0 prie PAR), o tečiają vieta džiaugėsi Mindaugas Likas iš Kauno su rezultatu (+2 prie PAR).

MP50 (Atviras 50+) diviziono nugalėtojo titulas iškeliavo visai čia pat į Kauną, Nugalėtoju tapo Raimondas Mikalkėnas per du ratus sukaupęs net 10-ies taškų persvarą (+7 prie PAR). Antroje vietoje liko Petras Tarasevičius iš Vilniaus (+17 prie PAR), o trečioje – Vilius Klimantavičius iš Jonavos (+18 prie PAR).

FPO (Moterų 40+) divizione su triuškinama persvara nugalėtoja tapo Daiva Pranukevičienė iš Elektrėnų (+29 prie PAR). Antra ir trečia vietos sužaidė lygiai, tačiau po peržaidimo antros vietos medalius pasipuošė Danguolė Kriaučiūnienė iš Panevėžio (+50 prie PAR), o trečios vietos laimėtoja tapo Elvyra Strelkauskienė iš Jonavos (+50 prie PAR).

MJ18 (Jaunimo) diviziono nugalėtoju ir daugumai didele staigmena tapo Aivaras Zupka iš Ramygalos (+8 prie PAR), kuris vienu tašku aplenkė daugkartinį jaunimo diviziono laimėtoją Adomą Brazauską kilusį iš Kulautuvos  (+9 prie PAR). Trečioje vietoje liko Paulius Juozapavičius iš Kauno su rezultatu (+13 prie PAR).

Antra diena buvo skirtma mėgėjams.

MA4 (mėgėjų) divizione nuo pirmų krepšių lyderystę laikė ir pergalę iškovojo Kaunietis Dominykas Žitkauskas su rezultatu (+4 prie PAR), antrąją vietą iškovojo tas pats jaunuolis iš pirmosios dienos Paulius Juozapavičius iš Kauno su rezultatu (+10 prie PAR), o trečioje liko Jonas Mileris iš Vilniaus su rezultatu (+11 prie PAR).

Kitas Lietuvos diskgolfo taurės etapas keliasi į Vilnių, o Lietuvos diskgolfo sezonas įgauna pagreitį ir tikime, kad kiekviename divizione dalyvių tik daugės.

Lietuvos diskgolfo federacijos informacija

.

.

.

.