Vingio parko lyga

Susitikimo vieta: į pietus nuo estrados esančiame diskgolfo parke, prie treniruočių (arčiausiai tako esančio) krepšio.

Žaidimo laikas:  renkamės trečiadieniais 18.00 val., pasiskirstome į grupes, 18.30 – startas (pirmas metimas). Numatoma žaidimo trukmė ~1,5 val.

Registracija ir išsamūs rezultatai čia (atsidariusiame lange eilutėje su trikampėliu išsirinkite norimos dienos žaidimą). Registracija per discgolfmetrix.com yra būtina. Prisiregistravę matysite, ar renkasi žaidėjai (ar bus žaidimas), o organizatoriai matys, ar yra naujokų, kuriems reiktų paskolinti diskų.

Žaidžiama miško zonoje, tad ilgos kelnės labai rekomenduotinos.

Birželio mėnesį prizu – disku bus apdovanotas labiausiai patobulėjęs žaidėjas (kaip jis nustatomas – žr. žemiau).

Birželio mėnesio TOP 5

VietaVardasReitingasRezultatasHCRezultatas-HCŽaidimas
1Albertas Tunaitis6214626.3219.681
2Rimantas Skinderskis6734322.7120.293
3Eglė Kaleckaitė4675837.0120.993
4Ilja Sapoznikov6135026.8823.122
5Vasilij Kobec6604723.6123.392

Mokesčiai: Vilniaus Diskgolfo Klubo nariai žaidžia nemokamai. Kiekvieno žaidimo mokestis ne Vilniaus Diskgolfo Klubo nariams suaugusiems 2 EUR, o moksleiviams, dieninių studijų studentams, pensininkams 1 EUR. Į žaidimo kainą įeina ir disko nuoma.

Mokestį prieš žaidimą prašome sumokėti klubo direktoriui Skirmantui Bikeliui per Revolut (8600 02517) arba grynais, arba pavedimu į Klubo sąskaitą.

Plačiau kaip tapti Vilniaus DiskGolfo Klubo nariu ir žaisti nemokamai čia.

Prizai: Jeigu mėnesio etape žaidėjai iš viso sužaidžia bent 8 kartus (pvz., keturi žaidėjai etape sužaidžia po porą kartų), įteikiamas prizas geriausiai hcp ratą sužaidusiam žaidėjui. Esant lygiosioms, vertinamas antras geriausias tų žaidėjų ratas. Jei ir toliau lieka lygiosios – laimės per įskaitinį laikotarpį (mėnesį) daugiau ratų sužaidęs dalyvis. Jei vis dar lygiosios – prizą laimės silpnesnis (labiau neigiamą hdc turintis) žaidėjas.

 

Rezultatų skaičiavimas: Naudojamos Handicap (toliau – hcp) taisyklės: Kiekvienam žaidėjui bus suskaičiuotas ‘handicap’as” (hcp) – t.y. koeficientas, kuris vėliau bus atimamas iš jo pasiekto rezultato. Taigi kiekvieno žaidėjo rezultatas bus pakoreguotas pagal jo žaidimo lygi. Hcp koeficientą žaidėjai įgyja po to, kai yra sužaidę iš viso bent tris žaidimus (nebūtinai tik Vingio parke).

Kaip skaičiuojamas HCP? Kiekvienam žaidėjui jo HCP paskaičiuoja discgolfmetrix.com programa. Programa HCP skaičiuoja atsižvelgdama į žaidėjo metrix reitingą ir parko reitingą.

  • Žaidėjo metrix reitingas paskaičiuojamas pagal paskutinius 288 žaidėjo sužaistus krepšius (t. y. šešioliką paskutinių jo žaidimų, jei žaidimą sudarė 18 krepšių). Į šį skaičiavimą patenka tik tie žaidimai, kuriuose dalyvavo mažiausiai 10 žaidėjų. Metrix sistema neskaičiuoja neįprastai blogų rezultatų (jei žaidėjas ekperimentuoja ar jam itin bloga diena, greičiausiai rezultatas įtakos jo reitingui neturės).

Rezultatų rašymas:

 

Rezultatų archyvas: 

2018 gegužė (Eglė Ka., 5 žaidimas),

2017 gegužė, birželis, liepa, rugpjūtis, rugsėjis

 

 

Rėmėjai