Vingio parko lyga

Lapkritį kassavaitiniai žaidimai nebus organizuojami. 

-= SPALIO ETAPAS (SPAUSK!) =-

Žaidimo laikas:  šeštadieniais renkamės 13.00 val., pasiskirstome į grupes, 13.30 – startas (pirmas metimas). Numatoma žaidimo trukmė ~1,5 val.

Susitikimo vieta: į pietus nuo estrados esančiame diskgolfo parke, prie treniruočių krepšio.

Mokesčiai: Vilniaus Diskgolfo Klubo nariai žaidžia nemokamai. Kiekvieno žaidimo mokestis ne Vilniaus Diskgolfo Klubo nariams suaugusiems 2 EUR, o moksleiviams, dieninių studijų studentams, pensininkams 1 EUR. Į žaidimo kainą įeina ir disko nuoma. Plačiau kaip tapti Vilniaus DiskGolfo Klubo nariu čia.

Mokestį prieš žaidimą prašome sumokėti Skirmantui Bikeliui.

Prizai: Jeigu mėnesio etape žaidėjai iš viso sužaidžia bent 8 kartus, įteikiamas prizas geriausiai hcp ratą sužaidusiam žaidėjui. Esant lygiosioms, vertinamas antras geriausias tų žaidėjų ratas. Jei ir toliau lieka lygiosios – laimės per įskaitinį laikotarpį (mėnesį) daugiau ratų sužaidęs dalyvis. Jei vis dar lygiosios – prizą laimės silpnesnis (labiau neigiamą hdc turintis) žaidėjas.

Jei žaidėjas tą mėnesį jau yra laimėjęs Ozo hcp apdovanojimą, apdovanojamas antrą geriausią hcp rezultatą pasiekęs žaidėjas.

Rezultatų skaičiavimas: Naudojamos Handicap (toliau – hcp) taisyklės: Kiekvienam žaidėjui bus suskaičiuotas ‘handicap’as” (hcp) – t.y. koeficientas, kuris vėliau bus atimamas iš jo pasiekto rezultato. Taigi kiekvieno žaidėjo rezultatas bus pakoreguotas pagal jo žaidimo lygi. Hcp koeficientą žaidėjai įgyja po to, kai yra sužaidę iš viso bent tris žaidimus (nebūtinai tik Vingio parke).

Kaip skaičiuojamas HCP? Kiekvienam žaidėjui jo HCP paskaičiuoja discgolfmetrix.com programa. Programa HCP skaičiuoja atsižvelgdama į žaidėjo metrix reitingą ir parko reitingą.

  • Žaidėjo metrix reitingas paskaičiuojamas pagal paskutinius 288 žaidėjo sužaistus krepšius (t. y. šešioliką paskutinių jo žaidimų, jei žaidimą sudarė 18 krepšių). Į šį skaičiavimą patenka tik tie žaidimai, kuriuose dalyvavo mažiausiai 10 žaidėjų. Metrix sistema neskaičiuoja neįprastai blogų rezultatų (jei žaidėjas ekperimentuoja ar jam itin bloga diena, greičiausiai rezultatas įtakos jo reitingui neturės).

Rezultatų rašymas:

Lauksime dalyvių! Patyrę žaidėjai mielai pamokys žaidimo gudrybių, o diskų paskolinsim (jei žaidimas patiks, galėsite diskų iš mūsų įsigyti). Žaidimo pagrindų video.

p.s. norinčių prisijungti naujų žaidėjų prašytume apie tai iš anksto pranešti vienu iš tinklapio apačioje nurodytų kontaktų (geriau e.paštu), kad paimtume Jums diskų :)

Rezultatų archyvas: 

2017 gegužė, birželis, liepa, rugpjūtis, rugsėjis

 

Rėmėjai