Žaidimai Vingio parke

Susitikimo vieta: į pietus nuo estrados esančiame diskgolfo parke, prie treniruočių (arčiausiai tako esančio) krepšio.

Žaidimo laikas:  renkamės trečiadieniais prieš 18.00 val., 18.30 – startas (pirmas metimas). Numatoma žaidimo trukmė ~1,5 val.

Registracija ir išsamūs rezultatai čia (atsidariusiame lange eilutėje su trikampėliu išsirinkite norimos dienos žaidimą).

Registracija per discgolfmetrix.com yra būtina. Prisiregistravę matysite, ar renkasi žaidėjai (ar bus žaidimas), o organizatoriai matys, ar yra naujokų, kuriems reiktų paskolinti diskų. Jei nepavyksta registruotis per discgolfmetrx.com, galite registruotis e-paštu skirmantas.bikelis@gmail.com

Žaidžiama miško zonoje, tad ilgos kelnės ar bent ilgesnės kojinės labai rekomenduotinos.

Kiekvieną mėnesį prizu – disku bus apdovanotas vienas žaidėjas. Prizas išaiškinamas loterijoje. Žaidėjas turi tiek “loterijos bilietų”, kiek žaidimų tą mėnesį jis dalyvavo. Nauji žaidėjai, žaidžiantys tik antrą ar trečią žaidimą Vingyje gauna ne vieną, o du “bilietus”.

Mokesčiai: Vilniaus Diskgolfo Klubo nariai žaidžia nemokamai. Kiekvieno žaidimo mokestis ne Vilniaus Diskgolfo Klubo nariams suaugusiems 2 EUR, o moksleiviams ir pensininkams 1 EUR. Į žaidimo kainą įeina ir disko nuoma.

Mokestį prieš žaidimą prašome sumokėti klubo direktoriui Skirmantui Bikeliui per Revolut (8600 02517) arba grynais, arba pavedimu į Klubo sąskaitą.

Plačiau kaip tapti Vilniaus DiskGolfo Klubo nariu ir žaisti nemokamai čia.

Rezultatų archyvas: 

2019 gegužė – Ramūnas B., birželis – Eimantas D.

2018 gegužė (Eglė Ka., 5 žaidimas), birželis (Albertas Tu., 1),  liepa (Svetlana Ko., 2), rugpjūtis (Matas Mi. 5), rugsėjis (Tatjana Ba. 4)

2017 gegužė, birželis, liepa, rugpjūtis, rugsėjis

 

 

 

 

Rėmėjai