Chilli Disc Golf HCP lyga

-= Vasario etapo rezultatai ( spausti čia)=-

-= Sausio etapo rezultatai (spausti čia) =-

Žaidžiame kiekvieną sekmadienį nuo 11 val. Survilų sodybos DG parke.

Žaidimo laikas:  sekmadieniais 10:30  pasiskirstymas į grupes, 11:00 – startas (pirmas metimas). Numatoma žaidimo trukmė ~2.5 val.

Susitikimo vieta: Survilų sodybos DG parke.

Mokesčiai: Kiekvieno žaidimo mokestis 2 EUR.

Chilli Disc Golf  metinė narystė + “Chilli Disc Golf HCP Survilų sodyboje” metams = 35

Be Chilli Disc Golf narystės norint žaisti tik “Chilli Disc Golf HCP Survilų sodyboje” metams = 40

Mokestį prieš žaidimą prašome sumokėti Tadui Survilai, Karoliui Lukoševičiui arba Raimondui Mikalkėnui.

 

Prizai: Kiekvieną mėnesį įteikiami prizai geriausiai hcp ratą sužaidusiam/iems žaidėjui/ams (dėl prizo nesivaržo supaprastintą trasą žaidžiantys žaidėjai). Esant lygiosioms, vertinamas antras geriausias tų žaidėjų ratas. Jei ir toliau lieka lygiosios – laimės per įskaitinį laikotarpį (mėnesį) daugiau ratų sužaidęs dalyvis. Jei vis dar lygiosios – prizą laimės silpnesnis (labiau neigiamą hdc turintis) žaidėjas.

Rezultatų skaičiavimas: Naudojamos Handicap (toliau – hcp) taisyklės: Kiekvienam žaidėjui bus suskaičiuotas ‘handicap’as” (hcp) – t.y. skaičius taškų, kuris vėliau bus pridedamas (kadangi hcp yra neigiamas – tai faktiškai – minusuojamas) prie jo pasiekto rezultato. Taigi kiekvieno žaidėjo rezultatas bus pakoreguotas pagal jo žaidimo lygi. Pirmą kartą žaidžiantiems pirmas pabandymas hcp neįtakoja, hcp imamas skaičiuoti po antrojo žaidimo.

Kaip skaičiuojamas HCP? Kiekvienam žaidėjui jo HCP paskaičiuoja skoorin.com programa. Programa HCP skaičiuoja atsižvelgdama į žaidėjo B reitingą ir parko reitingą.

  • Žaidėjo skoorin B reitingas paskaičiuojamas pagal paskutinius 144 žaidėjo sužaistus krepšius (t. y. aštuonis paskutinius jo žaidimus, jei žaidimą sudarė 18 krepšių). Į šį skaičiavimą patenka tik tie žaidimai, kuriuose dalyvavo mažiausiai 10 žaidėjų. Skoorin sistema neskaičiuoja neįprastai blogų rezultatų (jei žaidėjas ekperimentuoja ar jam itin bloga diena, greičiausiai rezultatas įtakos jo reitingui neturės).

Rezultatų rašymas:

  • Patogiausia rezultatus vesti į tinklapį www.skoorin.com. Jį galima matyti ir lietuviškai! Užsiregistruokite, o tuomet pasirinkite “Pradėti varžybas“, tuomet “Treniruotė” arba “Varžybos” ir tuomet pasirinkite parką “Realco diskgolf park“, suveskite savo grupės žaidėjus ir vualia! Šiam būdui reiks interneto, bet gera žinia tai, kad skoorin.com naudoja labai mažai duomenų.

Lauksime dalyvių! Patyrę žaidėjai mielai pamokys žaidimo gudrybių, o diskų paskolinsim (jei žaidimas patiks, galėsite diskų iš mūsų įsigyti). Žaidimo pagrindų video.

p.s. norinčių prisijungti naujų žaidėjų prašytume apie tai iš anksto pranešti vienu iš tinklapio apačioje nurodytų kontaktų (geriau e.paštu), kad paimtume Jums diskų :)

 

 

Rezultatų archyvas

2017 Sausis, vasaris

2016 Lapkritis, Gruodis

 

Rėmėjai