Ozo hcp lyga

Vieta: Ozo parkas, Realco diskgolfo aikštynas, prie #9 krepšio.

Laikas: Kiekvieną šeštadienį renkamės 9:30 val., pirmas metimas 10:00. Žaidimo trukmė apie 2,5 val. Jeigu penktadienio vakare registracijoje nematyti žaidėjų, žaidimas greičiausiai neįvyks.

Registracija ir išsamūs rezultatai čia (atsidariusiame lange eilutėje su trikampėliu išsirinkite norimos dienos žaidimą).

Mėnesio TOP 5:

VietaVardasReitingasRezultatasHCRezultatas-HCŽaidimas
1
2
3
4
5

Rezultatų archyvas

2018: kovas – Martynas Mockus

Mokesčiai: Vilniaus Diskgolfo Klubo nariai tiek Pūčkorių, tiek Ozo lygoje žaidžia nemokamai. Kiekvieno žaidimo mokestis ne Vilniaus Diskgolfo Klubo nariams suaugusiems 2 EUR, o moksleiviams, dieninių studijų studentams, pensininkams 1 EUR. Į žaidimo kainą įeina ir disko nuoma. Plačiau kaip tapti Vilniaus DiskGolfo Klubo nariu čia.

Prizai: Kiekvieną mėnesį įteikiamas prizas geriausiai hcp ratą sužaidusiam žaidėjui. Esant lygiosioms, vertinamas antras geriausias žaidėjų hcp rezultatas. Jei ir toliau lieka lygiosios – laimės per įskaitinį laikotarpį (mėnesį) daugiau ratų sužaidęs dalyvis. Jei vis dar lygiosios – prizą laimės silpnesnis (labiau neigiamą hdc turintis) žaidėjas. Jei mėnesio etape sužaidžiami iš viso mažiau kaip 8 ratai, tuomet prizas neteikiamas.

Rezultatų skaičiavimas: Naudojamos Handicap (toliau – hcp) taisyklės: kiekvienam žaidėjui, pagal jo žaidimo lygį, metrix programa apskaičiuos ‘handicap” (hcp) – koeficientą, kuris atimamas iš jo pasiekto rezultato. Taip kiekvieno žaidėjo rezultatas pakoreguojamas pagal jo žaidimo lygį ir pradedantiesiems galimybės laimėti padidinamos.

Žaidėjo discgolfmetrix reitingas paskaičiuojamas pagal paskutinius 288 žaidėjo sužaistus krepšius (t. y. šešioliką  paskutinių jo žaidimų, jei žaidimą sudarė 18 krepšių). Į šį skaičiavimą patenka tik tie žaidimai, kuriuose dalyvavo mažiausiai 10 žaidėjų. Discgolfmetrix sistema neskaičiuoja neįprastai blogų rezultatų (jei žaidėjas ekperimentuoja ar jam itin bloga diena, greičiausiai rezultatas įtakos jo reitingui neturės).

Kviečiame žaisti visus  tiek patyrusius, tiek naujokus, suaugusius ir vaikus. Vilniaus diskgolfo klubo žaidėjai mielai pamokys žaidimo paslapčių. O neturintiems diskų jų paskolinsim. Jei norėtumėte įsigyti diskų, informacija kur tai galima padaryti yra čia.

p.s. norinčių prisijungti naujų žaidėjų prašytume apie tai iš anksto pranešti vienu iš tinklapio apačioje nurodytų kontaktų (geriau e.paštu), kad paimtume Jums diskų :)

Rėmėjai