Antradienio dvejetai

Kviečiame į naujokams labai palankų diskgolfo dvejetų žaidimą, kuriame porininkai gali ištaisyti komandos draugo klaidas! Jokios įtampos ir galimybė pasiekti tokio aukšto lygio rezultatus, kokių pavieniui žaidžiant galbūt dar niekad nebuvote pasiekę. Ir proga drąsiai eksperimentuoti, nes porininkas, jeigu ką, gali sužaisti saugiai.

Vieta: susitinkame parkinge Pavilnių regioniniame parke prie Pūčkorių piliakalnio. Tiksli vieta nuorodoje; koordinatės 54.688965, 25.368239.

Laikas: antradieniais, renkamės 18.00, pirmas metimas 18:30. Žaidimo trukmė apie 2,5 val.

Registracija ir išsamūs rezultatai čia (atsidariusiame lange eilutėje su trikampėliu išsirinkite norimos dienos žaidimą)

Žaidimas nemokamas

Taisyklės: žaidžiama poromis pagal geriausio metimo taisykles. Abu poros žaidėjai meta po metimą, ir tuomet pasirenka, nuo kurio metimo jie tęsia žaidimą. Skaičiuojamas tik tas metimas, kuris buvo pasirinktas.

Divizionai:

  • Porų, kuriose žaidžia bent vienas naujokas be metrixo reitingo ir žaidėjų, kurių reitingo suma mažesnė nei 1600
  • Porų, kurių žaidėjų reitingų suma siekia ar viršija 1600
  • Jei žaidėjas žaidžia “kali”, jam divizionas parenkamas jo reitingą dauginant iš 2

Žaidėjai gali sudaryti poras su kuo nori. Jei pora sudaroma prieš žaidimą, galima iš anksto ją užregistruoti. Jei iki žaidimo dar neturite porininko, galite užsiregistruoti į laikiną porininko neturinčiųjų divizioną. Iš jo žaidėjų poros bus sudarytos prieš pat žaidimą vietoje.

Jei užsiregistravote be porininko, bet vėliau radote norimą porininką, užregistruokite porą iš naujo, o jūsų pavienio registraciją ištrins žaidimo administratorius (Martynas arba kas kitas)

Jeigu prieš žaidimą susirenka nelyginis žaidėjų skaičius, be poros likęs žaidėjas žaidžia “kali” formatu. Krepšyje, kurio par3, jis turi vieną atsarginį metimą, kur par4 – du atsarginius ir kur par5 – tris atsarginius. Panaudojęs atsarginį metimą, žaidėjas sprendžia, ar žaisti nuo pirmojo, ar nuo atsarginio metimo. Skaičiuojamas tik pasirinktas metimas. Žaidžiant “kali” žaidėjas strateguoja kada pasinaudoti “pagalba” – po nelabai pavykusio draivo, po antrojo metimo ar pasitaupo atsarginį metimą putinimui (metimui į krepšį).

.

kontaktinis žaidėjas: Martynas Mockus, martynui eta gmail.com, 862073990

 

Rėmėjai