Antradienio dvejetai

 

Kviečiame į naujokams labai palankų diskgolfo dvejetų žaidimą, kuriame porininkai gali ištaisyti komandos draugo klaidas (arba jas ištaisyti padeda “kali” taisyklė žaidžiant vienam)! Jokios įtampos ir galimybė pasiekti tokio aukšto lygio rezultatus, kokių pavieniui žaidžiant galbūt dar niekad nebuvote pasiekę. Ir proga drąsiai eksperimentuoti, nes porininkas, jeigu ką, gali sužaisti saugiai.

Vieta: susitinkame parkinge Pavilnių regioniniame parke prie Pūčkorių piliakalnio. Tiksli vieta nuorodoje; koordinatės 54.688965, 25.368239.

Laikas: antradieniais nuo 18.00 val. Žaidimo trukmė apie 2 val.

Registracija ir išsamūs rezultatai čia (atsidariusiame kalendoriuje išsirinkite norimą antradienį ir jame spauskite ant 2nio 2etų žaidimo)

Divizionai:

  • poros reitingo vidurkis metrix 800+
  • poros reitingo vidurkis 800-

Žaidimas nemokamas

 

Taisyklės: žaidžiama poromis pagal geriausio metimo taisykles. Abu poros žaidėjai meta po metimą, ir tuomet pasirenka, nuo kurio metimo jie tęsia žaidimą. Skaičiuojamas tik tas metimas, kuris buvo pasirinktas.

Žaidėjas gali pasirinkti žaisti vienas pagal kali taisykles: krepšyje, kurio par3, jis turi vieną atsarginį metimą, kur par4 – du atsarginius ir kur par5 – tris atsarginius. Panaudojęs atsarginį metimą, žaidėjas sprendžia, ar žaisti nuo pirmojo, ar nuo atsarginio metimo. Skaičiuojamas tik pasirinktas metimas. Registruodamasis toks žaidėjas vietoj porininko nurodo “kali”.

 

Žaidėjai gali sudaryti poras su kuo nori. Jei pora sudaroma prieš žaidimą, galima iš anksto ją užregistruoti. Jei iki žaidimo dar neturite porininko, galite užsiregistruoti kaip vienas žaidėjas į divizioną “dar be porininko”. Žaidimo administratrius iš šio diviziono žaidėjų sudarys poras.

Jei užsiregistravote be porininko, bet vėliau radote norimą porininką, užregistruokite porą iš naujo, o jūsų pavienio registraciją ištrins žaidimo administratorius (Martynas arba kas kitas)

 

.

kontaktinis žaidėjas: Martynas Mockus, martynui eta gmail.com, 862073990

 

Rėmėjai