Trečiojo LDGT etapo Nedožinkoje nugalėtojas – M. Pošius

Gegužės 21 d. seniausiame Lietuvoje Nedožinkos diskgolfo parke (Zarasų raj.) įvyko trečiasis Lietuvos diskgolfo taurės etapas. Vos vienu metimu aplenkęs konkurentus, Lietuvos čempionas Mindaugas Pošius iš Vilniaus iškovojo pirmąją absoliučią pergalę šiame Taurės sezone. Kartu jis tapo Taurės bendros įskaitos lyderiu. Jis vos trimis taškais lenkia savo pagrindinį konkurentą, keturiskart Lietuvos čempioną Gabrielių Gricių. Vilnietis Aidas Stončius ir šveicarė Mireta Jurgelevičiūtė iškovojo po trečiąją pergalę iš trijų galimų atitinkamai jaunimo iki 15 m. ir moterų divizionuose bei užsitikrino pergales bendroje savo divizionų įskaitoje nepriklausomai nuo likusių dviejų taurės etapų rezultatų. Meistrų (40+ amžiaus) divizione kol kas nei vienam žaidėjui nepavyko laimėti daugiau nei vieną kartą. Po vilniečio Dariaus Griciaus pergalės trečiajame etape, turnyrinė situacija meistrų diviziono įskaitoje yra labai įtempta – į sezono nugalėtojo titulą realiai pretenduoja mažiausiai ketvertas žaidėjų.

Turnyre iš viso dalyvavo 48 žaidėjai iš Zarasų, Jonavos rajonų, Elektrėnų, Kauno, Vilniaus, o taip pat iš Latvijos. Kiekvienas jų sužaidė du ratus po 18 krepšių. Buvo varžomasi atvirajame, moterų, jaunimo iki 15 metų, meistrų (40+ amžiaus) ir pažintiniame divizionuose.

Ketvirtasis Lietuvos diskgolfo taurės etapas vyks Klaipėdoje liepos 7 d. Varžybų atomazgos laukiama finaliniame penktajame etape Barborlaukyje, Jonavos rajone, liepos 23 dieną.

Lietuvos diskgolfo taurės III Nedožinkos etapo prizininkai

Atvirasis divizionas

1. Mindaugas Pošius (Vilnius), 112 metimų, par -4