Tęsiasi Lietuvos diskgolfo taurės sezonas – III etapas, Pušynas

Moterų diviziono nugalėtojos iš kairės į dešinę: Loreta Simutė, Mireta Jurgelevičiūtė, Oksana Žukauskienė

Praėjusį savaitgalį įvyko trečiasis Lietuvos diskgolfo taurės etapas, kuris vyko Jonavos rajone esančiame privačiame Pušyno diskgolfo parke. Šiuo metu tai pats sudėtingiausias diskgolfo parkas Lietuvoje.  Varžybos šiame parke visada pareikalauja daug jėgų ir ištvermės iš sportininkų. Parkas yra slėnyje, kuris apsuptas kalnais. Būtent dėl neeilinio reljefo varžytis čia visada sudėtinga. 

Turnyras ir vėl buvo pilnutėlis dalyvių. 90 sportininkų, o tai yra maksimalus dalyvių skaičius, kuris po truputį jau pradeda nestebinti. Diskgolfas tikrai sparčiai auga Lietuvoje. Matomas didelis susidomėjimas iš žmonių. Dažnai tenka praeiviams paaiškinti, ką mes čia mėtome ir kodėl. Papasakojus pagrindines taisykles kelias sakiniais, žmonės dažnai maloniai nustemba ir sako, kad norės išmėginti patys.  Taip su kiekvienais metais atsiranda vis daugiau žaidžiančių, o dažnai net ir rimtai užsiiminėjančių šia sporto šaka žmonių. 

Orai šiais metai Lietuvos diskgolfo taurės negaili. Jeigu pirmame etape turėjome kovoti su pastoviu ir didžiuliu vėju, tai trečiasis etapas buvo kardinaliai kitoks, bet ne ką mažiau blogas. Vėjo nebuvo, tačiau lietus lijo nuo pat ankstyvo ryto iki vakaro, kol pasibaigė varžybos. Visi sportininkai tiesiogine ta žodžio prasme buvo tarsi po maudynių. Šlapi iki ausų galiukų. 

Taurės etape varžėsi dalyviai iš visos Lietuvos, kurie buvo suskirstyti į 6 divizionus:

MPO – Atviras
FPO – Atviras moterų
MP40 – Vyrų 40+
FP40 – Moterų 40+
MP50 – Vyrų 50+
MJ18 – Jaunimo iki 18 

Atviro diviziono nugalėtoju po įtemptos kovos tapo Laurynas Rimavičius iš Panevėžio, antrąją vietą užėmė Gabrielius Gricius iš Vilniaus, o trečiąja vieta dalinosi Mindaugas Pošius iš Vilniaus ir Dominykas Budrys iš Kulautuvos. 

Atvirame moterų divizione pirmąją vietą užėmė daugkartinė Lietuvos čempionė Mireta Jurgelevičiūtė iš Jonavos. Antrąja vieta džiaugėsi Oksana Žukauskienė iš Klaipėdos, o trečia liko Loreta Simutė iš Klaipėdos.

Vyrų 40+ divizione nugalėjo jonaviškis Miroslavas Jurgelevičius, antrą–trečią vietas pasidalino po lygiai sužaidę Mindaugas Likas iš Kauno ir Feliksas Kalibatas iš Vilniaus. 

Moterų 40+ diviziono nugalėtoja tapo Elvyra Strelkauskienė iš Jonavos r., antrą vietą užėmė Daiva Skrupskelienė iš Panevėžio. Trečia vieta atiteko Danguolei Kriaučiūnienei iš Panevėžio. 

Vyrų 50+ divizione nugalėjo  Vilnietis Petras Tarasevičius, antroji vieta iškeliavo į Gargždus Antanui Stonkui, o Vaidas Mitkevičius iš Gargždų iškovojo trečiąją vietą. 

Jaunimo iki 18 metų divizione geriausią ir vienintelį rezultatą divizione pademonstravo Andrius Patruševas iš Jonavos r. 

Sezonas po truputį įsibėgėja, tikėtina , kad su artėjančia vasara ateis ir geresni orai. O su gerais orais įprastai pagerėja ir rezultatai. Sekantis etapas jau gegužės 7-8 dienomis Zarasų r. Nedožinkos diskgolfo parke.

Chilli Disc Golf direktorius Karolis Lukoševičius

.

.

.

.