Taurės divizionų įskaitos

Atviras (MPO)

VietaŽaidėjasI - Pavilniai
vieta / tšk.
II - Nedožinka
vieta / tšk.
III - Pušynas
vieta / tšk.
IV -Barborlaukis
vieta / tšk.
Taškų iš viso
1Gabrielius Gricius110011001100394300
2Mindaugas Posius2962961100292
3Linas Strelkauskas394296492492282
4Karolis Lukoševičius688394688296278
5Aurelijus Zinkevičius394394688276
6Rytis Strelkauskas590590590786270
7Modestas Kižauskas492786786264
8Renatas Simutis14726881080590258
9Paulius Kvaraciejus786786884256
10Romualdas Sodeikis10809821080242
11Eimantas Dičius1080166811781080238
12Marius Šiaulys108014721080232
13Ramūnas Bikulč786186416681766220
14Lukas Drobelis18647861864214
14Ramūnas Misiukevičius137414721668214
16Jaroslavas Bogdzevičius22561472884212
17Lukas Pranckevičius166821581080206
18Vasilij Kobec1668206018621570200
19Mindaugas Grigaitis1668206023541668196
19Robertas Vilkelis2060245212762060196
19Vytenis Kurapka294213741080196
22Mykolas Krasnickas196220601962184
23Skirmantas Bikelis2256206021582158176
24Gintaras Kalnikas10801276156
24Tomas Karmaza9821374156
26Aivaras Tumėnas274626482158152
26Pranciškus Gricius1570982152
28Orestas Miškinis2452284427462648146
29Rimantas Skinderskis274627462452144
30Kęstutis Baršys3138304026482354142
31Darius Zukauskas19621472134
32Ilja Sapoznikov353029422354126
33Laurynas Svipas20601864124
34Vytautas Giedraitis362833342746108
35Lukas Klimantavičius2942255092
36Eimantas Petraitis3040313878
36Karolis Bareikis117878
38Martynas Mockus3726284470
39Albertas Tunaitis3824284468
40Edgaras Daukšys3922323658
41Martynas Šopa215858
42Mantas Kaminskas245252
42Paulius Budriūnas4020343252
44Paulius Pranaitis255050
44Andrius Rabinovičius255050
46Lukas Tarasevicius264848
47Marius Banaitis323636
48Justinas Radzevičius333434
49Gabrielius Bielskis343232

Moterų (FPO)

VietaŽaidėjasI - Pavilniai
vieta / tšk.
II - Nedožinka
vieta / tšk.
III - Pušynas
vieta / tšk.
IV -Barborlaukis
vieta / tšk.
Taškų iš viso
1Mireta Jurgeleviciute110011001100296300
2Svetlana Kobec3945902961100290
2Oksana Žukauskienė492394394492280
4Loreta Simutė590688590394274
5Laura Tomaitė-Svipienė786786688260
6Žydrūnė Mačinskienė982492884258
6Daiva Pranukeviciene884884786688258
8Eglė Kaleckaitė982786982250
9Sandra Tumėnė108012761080236
10Ieva Navickaitė296296192
11Austėja Survilaitė688590178
12Kamilė Reznikaitė39494
13Ieva Gogolevaitė78686
14Miglė Ilčiukaitė98282
15Sabina Litvinko117878
15Tatjana Baršienė117878

Meistrų (MP40)

VietaŽaidėjasI - Pavilniai
vieta / tšk.
II - Nedožinka
vieta / tšk.
III - Pušynas
vieta / tšk.
IV -Barborlaukis
vieta / tšk.
Taškų iš viso
1Darius Gricius110011003941100300
2Miroslavas Jurgelevičius3943941100296290
3Raimondas Mikalkenas492296492590280
4Tadas Ūselis394688296278
5Donatas Oželis982884296492272
5Mindaugas Kreivys296786590272
7Antanas Strelkauskas884590590884264
8Vytautas Milaknis6889828841080254
8Žydrūnas Dainys5901080884254
10Tadas Survila10801178158
11Feliksas Kalibatas68888
12Edgaras Dziena78686
12Petras Tarasevičius78686
12Vilius Klimantavičius78686
14Ramūnas Sniežka98282
15Alex Malushev108080
16Šarūnas Vilkelis117878
17Andrius Pranukevičius127676

Jaunimo (MJ/FJ15)

VietaŽaidėjasI - Pavilniai
vieta / tšk.
II - Nedožinka
vieta / tšk.
III - Pušynas
vieta / tšk.
IV -Barborlaukis
vieta / tšk.
Taškų iš viso
1Aidas Stončius11001100296296
2Rojus Dainys2964921100288
3Vasaris Navickas394394688276
4Andrė Pranukevičiūtė590296786272
5Vėjas Ūselis296394190
6Ąžuolas Survila492394186
7Adomas Bogdzevičius590394184
8Motiejus Navickas1100100
9Andrius Patruševas59090
10Dennis Pranckūnas88484

DIVIZIONŲ ĮSKAITA

Visi žaidėjai žaidžia suskirstyti į keturis PDGA divizionus: atvirąjį (MPO), moterų (FPO), jaunimo (MJ/FJ15, vaikai, gimę 2004 m. ir vėliau), meistrų (MP40, žaidėjai, gimę 1979 m. ir anksčiau).

APDOVANOJIMAI DIVIZIONUOSE

Galutinėje divizionų įskaitoje taurėmis apdovanojami po tris geriausius kiekvieno diviziono žaidėjus.

TAŠKAI

Geriausią rezultatą etape pasiekęs diviziono žaidėjas gauna 100 taškų, 2 vieta 96, toliau per 2 taškų žingsnį iki 49 vietos, kuri gauna 2 taškus, o 50 ir tolimesnės vietos gauna po 1 tašką.

Į galutinę įskaitą įtraukiami trys geriausi žaidėjo etapo rezultatai.

LYGYBĖS

Jei etape arba galutinėje divizionų įskaitoje susidaro lygybė dėl prizinių vietų divizione, kurioms yra numatyti trofėjai ar daiktiniai prizai, žaidžiama „staigi mirtis“ trijuose krepšiuose, jei vis dar lygu, žaidžiamas CTP į turnyro direktoriaus parinktą krepšį ir nuo turnyro direktoriaus parinktos vietos. 1 rato diviziono nugalėtojas išaiškinamas iš karto žaidžiant CTP.

Jei prizinei vietai nėra trofėjų ar kitų daiktinių prizų, o tik piniginiai, arba daiktinius prizus įmanoma padalinti lygiai – peržaidimas neorganizuojamas, o prizai dalinami lygiai.

Lygybės dėl 1 vietos divizione negali būti ir esant lygiam rezultatui visuomet organizuojamas peržaidimas. Tik peržaidimo nugalėtojas užima 1 vt. ir gauna primos vietos įskaitinius taškus.

Kai vyksta peržaidimas dėl kitų prizinių vietų, peržaidimas nelemia žaidėjų vietos ir taškų divizionų įskaitoje. Pvz., du antrą vietą po 2 ratų užėmę žaidėjai peržaidime išsiaiškina, kam teks 2 ir 3 vietos trofėjai, bet divizionų įskaitoje abu laikomi užėmę 2 vietą ir abu gauna po 96 taškus.

2018 metų Divizionų įskaitos

2017 metų Divizionų įskaitos


Pagrindinis Taurės puslapis

Taurės įskaita


:)

DRAUGAI