Taurės divizionų įskaitos

Atviras (MPO)

VietaŽaidėjas- I - Domeikava- II - Pūčkoriai- III - Pušynas- IV - Nedožinka- V - Jonava- VI - Pakruojis- VII - Elektrėnai- VIII - BarborlaukisTaškų iš viso
1Gabrielius Gricius29711002971100885479
2Aurelijus Zinkevicius11007878853951081448
3Modestas Kižauskas4935911179689591443
4Linas Strelkauskas10812972355885297415
5Gintautas Savukynas297108178714731767405
6Matas Kievinas6895912971100377
7Mindaugas Pošius493787395493368
8Antanas Rimas14731963117913751277367
9Mindaugas Mažeika1375117930415911277363
10Laurynas Rimavicius29711001865689351
11Arnas Lietuvninkas323798368912771963349
12Domas Šimkūnas6892972355689330
13Dominykas Budrys21593951669395318
14Rytis Strelkauskas18653139117916692257309
15Edgaras Bytautas68988518651669308
16Renatas Simutis68919632649983284
17Edgaras Čaikinas5911669493253
18Eirimas Ežerskis27471571264933352845247
19Mindaugas Janušas2845215914731767244
20Žygimantas Šauklys127735312649983240
21Benas Minkevicius1865137526493041230
21Martynas Logminas46915718851865230
23Darius Zukauskas147314731179225
24Mantas Aleliūnas323715713825689222
25Martynas Lapinskas1081421711794021198
26Gytis Palšauskas2845245324532845196
27Marius Šiaulys166922572159185
28Mantas Didžiulis284516692649163
29Romualdas Sodeikis196330412355159
30Laimonas Kondrotas2551333530413531158
31Rokas Dūda372724531277157
32Augustinas Žižiūnas323724531963153
33Lukas Tarasevičius117940212649149
34Gintaras Kalnikas32373727983147
35Marius Jakimavicius18651277142
36Ramūnas Bikulč225737272257141
37Mykolas Krasnickas206124535714119134
38Jonas Mileris485304132372845128
39Marius Rimkus55116692257127
40Vytenis Kurapka235538252845125
41Andrius Patruševas18652257122
42Lukas Šlenderis215942172845121
43Justas Norvilas362933354772845116
44Karolis Lukoševičius28455111669115
45Lukas Jonkus541284524534315114
46Kasparas Šaikus166935314413113
47Vasilij Kobec37271669469105
48Lukas Klimantavičius15713433104
49Vytautas Virganavičius (Jr)235546941194217100
49Mindaugas Grigaitis431549324533629100
51Simas Jaskutėlis26493727392399
52Mantas Kriauza98383
53Renaldas Samajauskas5712551362981
53Deividas Stalmokas108181
55Andrius Rabinovičius2845601362975
56Ilja Sapoznikov36294694119521431573
57Rolandas Jurgaitis511469215969
58Robertas Vilkelis4853531362965
59Gediminas Puišys3923571343357
60Lukas Klimantavicius245353
60Lukas Drobelis245353
62Remigijus Malinauskas3923551411948548
63Deividas Katinauskas274747
64Povilas Skauminas5215115114119392345
64Rokas Muleravičius284545
66Saulius Rinkevičius313949342
67Simas Jaskutelis304141
68Tadas Jaskutėlis3923581511431540
69Linas Antanaitis372746936
69Aliaksei Memelau4217411936
71Tadas Jaskutelis333535
71Lukas Slenderis333535
73Tomas Karmaza353151132
74Jonas Valčiukas621362930
75Mantas Aleliunas362929
75Karolis Lukosevicius362929
77Gediminas Skauminas382566126
78Karolis Novikovas431558147754124
78Paulius Antanaitis4511441324
78Vytautas Klimašauskas469431524
81Silvestras Kazlauskas392323
81Darius Jakštas531601411962154123
81Vilius Ptakauskas421752148523
84Tomas Stonkus493485441321
85Vytautas Giedraitis46948552115
86Martynas Viskantas49366158147712
87Saulius Rinkevicius451111
88Giedrius Gaižauskas51146910
89Arnas Šimkus4699
89Augustinas Ziziunas4699
91Deimantas Nevulis4936315515
92Ernestas Kudarauskas5716815313
92Tautvydas Gylys5615415713
92Robertas Ciūnys8116315713
92Vytautas Lukas Paukštė5215023
96Rimantas Skinderskis6315112
96Arnas Grigas7016112
96Paulius Kvaraciejus7815112
99Dovydas Vyšniauskas5511
99Ryan Garrigan5111
99Aldas Korsakas6311
99Donatas Vaišvilas6811
99Jacob Thomas7011
99Mantas Buivydas7011
99Paulius Kairys7311
99Marius Banaitis7411
99Tadas Rinkevičius7511
99Virginijus Mažeika7611
99Saulius Jakutonis7711
99Nikodemas Krapavickas7811
99Paulius Budriūnas8011
99Edgaras Daukšys8211
99Marius Vaišvilas8311
99ARŪNAS Cikanavičius8411
99Andrius Galuška5711
99Andrius Rabinovicius5211
99Vytenis Chomičenka6011
99Audrius Jakniunas5611

Moterų (FPO)

VietaŽaidėjas- I - Domeikava- II - Pūčkoriai- III - Pušynas- IV - Nedožinka- V - Jonava- VI - Pakruojis- VII - Elektrėnai- VIII - BarborlaukisTaškų iš viso
1Mireta Jurgelevičiūtė11001100110011001100500
2Nadezhda Memelova787689689591493449
3Karolina Bienkunska493395493297378
4Svetlana Kobec395591591297374
5Loreta Simutė297983395689364
6Andrė Pranukevičiūtė591787493689360
7Sigita Puišienė8851277787591340
8Eglė Kaleckaitė10811081885787334
9Simona Stonkienė9831375983885326
10Oksana Žukauskienė689297297283
11Guoda Vereniūtė395395190
12Mantė Murauskaitė1179689168
13Auksė Tamulytė1179885164
14Margarita Valčiukė1473885158
15Viktorija Gailiūtė39595

Moterų meistrių (FP40)

VietaŽaidėjas- I - Domeikava- II - Pūčkoriai- III - Pušynas- IV - Nedožinka- V - Jonava- VI - Pakruojis- VII - Elektrėnai- VIII - BarborlaukisTaškų iš viso
1Elvyra Strelkauskiene3953951100297297484
2Jurgita Pašvenskaitė110029711001100397
3Daiva Pranukevičienė297591395395378
3Danguolė Kriaučiūnienė395493395395378
5Daiva Skrupskelienė1100297197
6Jurga Žekienė59191

Jaunimo (MJ18)

VietaŽaidėjas- I - Domeikava- II - Pūčkoriai- III - Pušynas- IV - Nedožinka- V - Jonava- VI - Pakruojis- VII - Elektrėnai- VIII - BarborlaukisTaškų iš viso
1Andrius Patruševas29711001100297
2Julius Marcinkus395493297285
3Vėjas Ūselis2971100197
4Ignas Vasilevičius1100395195
5Paulius Juozapavicius591297188
6Ainius Kontrimas1100100
7Motiejus Navickas39595
8Adomas Brazauskas49393
9Rojus Dainys59191
9Vasaris Navickas59191
11Dorotėja Žekaitė78787
12Jurgis Navickas88585

Meistrų (MP40)

VietaŽaidėjas- I - Domeikava- II - Pūčkoriai- III - Pušynas- IV - Nedožinka- V - Jonava- VI - Pakruojis- VII - Elektrėnai- VIII - BarborlaukisTaškų iš viso
1Mindaugas Likas297297297297395483
1Miroslavas Jurgelevicius59139511002971100483
3Paulius Pranaitis8855911277787885425
4Donatas Oželis68917679831375493407
5Antanas Strelkauskas127715717871375689399
6Darius Gricius49311001100297390
7Vytenis Čukauskas297493493493376
8Vilius Klimantavičius8855911081689346
9Tadas Dulinskas8851179689885338
10Alex Malyshev1571983983787324
11Mindaugas Kazanavičius137510811179983318
12Tadas Ūselis1100591493284
13Vytautas Marcinkevičius1669245313751375272
14Raimondas Mikalkėnas7875911179257
15Jaroslavas Bogdzevičius14738851179237
16Skirmantas Bikelis206116691081211
17Giedrius Gaižauskas885591176
18Mindaugas Kreivys1375493168
19Feliksas Kalibatas1669297166
20Marius Jakimavicius1375885160
21Tomas Snarskis19631277140
22Tadas Vyskupaitis21591179138
23Šarūnas Vilkelis17672257124
24Sigitas Žėkas23551767122
25Daniel Johnston117979
26Romanas Zykus147373
27Žydrūnas Dainys157171
28Julius Andužis176767
29Albertas Tunaitis255151

Didmeistrių (MP50)

VietaŽaidėjas- I - Domeikava- II - Pūčkoriai- III - Pušynas- IV - Nedožinka- V - Jonava- VI - Pakruojis- VII - Elektrėnai- VIII - BarborlaukisTaškų iš viso
1Petras Tarasevičius1100110011001100297497
2Antanas Stonkus395297297493382
3Vaidas Mitkevicius297395395287
4Gidas Skrupskelis395493188
5Vytis Kulakauskas1100100
6Virginijus Mažeika59191

DIVIZIONŲ ĮSKAITA

Visi žaidėjai žaidžia suskirstyti į šešis PDGA divizionus: atvirąjį (MPO), moterų (FPO), moterų meistrių (FP40, gimusios 1981 m. ir anksčiau), jaunimo (MJ18, gimę 2003 m. ir vėliau), meistrų (MP40, žaidėjai, gimę 1981 m. ir anksčiau) ir didmeistrių (MP50, gimę 1971 ir anksčiau).

Į divizionų įskaitas įtraukiami penki geriausi žaidėjo rezultatai etapuose.

APDOVANOJIMAI DIVIZIONUOSE

Etapuose apdovanojami 1/3 kiekvieno diviziono dalyvių. PDGA Pro nariams prizai išmokami pinigais. PDGA Am nariai ir ne nariai gauna piniginio prizo vertės DG prekę arba tokios vertės kuponą DG prekėms. PDGA Am narys gali paprašyti gauti prizą pinigais. Tokiu atveju jis automatiškai virsta PDGA Pro nariu.

Galutinėje divizionų įskaitoje taurėmis apdovanojami po tris geriausius kiekvieno diviziono žaidėjus.

TAŠKAI

Skaičiuojant galutinę divizionų įskaitą, diviziono dalyviai išrikiuojami pagal galutinį varžybų rezultatą. Geriausią rezultatą pasiekęs žaidėjas gauna 100 taškų, 2 vieta 97, toliau per 2 taškų žingsnį iki 49 vietos, kuri gauna 3 taškus, 50 vieta gauna 2 taškus ir tolimesnės vietos gauna po 1 tašką.

LYGYBĖS:

Jei etape arba galutinėje divizionų įskaitoje susidaro lygybė tarp prizinių vietų divizione, kurioms yra numatyti trofėjai ar prizai, kurių negalima padalinti lygiai, žaidžiama „staigi mirtis“ dviejuose krepšiuose, jei vis dar lygu, žaidžiamas CTP į turnyro direktoriaus parinktą krepšį ir nuo turnyro direktoriaus parinktos vietos. CTP laimi  tas, kieno disko tolimiausias kraštas yra arčiau krepšio stulpo, nesvarbu, kokiame aukštyje (ant žemės, krepšyje ar ant krepšio).

Jei prizus įmanoma padalinti lygiai – peržaidimas neorganizuojamas, o prizai dalinami lygiai, nebent lygiai sužaidę žaidėjai pageidauja kitaip.

Lygybės dėl 1 vietos divizione negali būti ir esant lygiam rezultatui visuomet organizuojamas peržaidimas. Tik peržaidimo nugalėtojas užima 1 vt. ir gauna primos vietos įskaitinius taškus.

Kai vyksta peržaidimas dėl kitų prizinių vietų, peržaidimas nelemia žaidėjų vietos ir taškų divizionų įskaitoje. Pvz., du antrą vietą po 2 ratų užėmę žaidėjai peržaidime išsiaiškina, kam teks 2 ir 3 vietos trofėjai, bet divizionų įskaitoje abu laikomi užėmę 2 vietą ir abu gauna po 97 taškus.

2021 metų Divizionų įskaitos

2020 metų Divizionų įskaitos

2019 metų Divizionų įskaitos

2018 metų Divizionų įskaitos

2017 metų Divizionų įskaitos


Pagrindinis Taurės puslapis

Taurės įskaita


.

.

.

.