Taurės divizionų įskaitos

Atviras (MPO)

VietaŽaidėjasI - Pušynas
vieta / tšk.
II - Pūčkoriai
vieta / tšk.
III - Domeikava
vieta / tšk.
IV - Panevėžys
vieta / tšk.
V - Nedožinka
vieta / tšk.
VI - Jonava
vieta / tšk.
VII -Barborlaukis
vieta / tšk.
Taškų iš viso
1Aurelijus Zinkevicius110029749311001100490
2Gabrielius Gricius68939511001100297297489
3Mindaugas Pošius297395787493395467
4Gintautas Savukynas395395983591787451
5Mindaugas Mažeika3951100983885787450
6Modestas Kižauskas8856898857871081493439
7Laurynas Rimavicius12779832973958851963437
8Renatas Simutis98312779834933951963431
9Antanas Rimas36297875911277591375
10Ramūnas Bikulč5911669274732371277787371
10Deividas Stalmokas2159147315711081787371
12Benas Minkevicius1277323737272551493591349
13Linas Strelkauskas1571983297493344
14Edgaras Bytautas127716699833923591343
15Kasparas Šaikus28452061372720611571787325
16Darius Zukauskas108178712771767312
17Justas Norvilas21591669274720611375311
18Marius Rimkus33352551176712771375305
19Rytis Strelkauskas689137517672159290
19Karolis Lukoševičius1669117920611081290
21Žygimantas Šauklys32376892972453276
22Matas Kievinas313943151865147328452747269
23Laimonas Kondrotas21592061323735311375263
24Mantas Kriauza1669147324532355250
25Rolandas Jurgaitis39233237215919632453235
25Tomas Karmaza37272159255123552943235
27Gintaras Truskauskas2551245325511277232
27Juozas Bobina2551294314731865232
29Gytis Palšauskas2943147328452257218
30Giedrius Gaižauskas25512747431521593041213
31Mantas Aleliūnas3237186535311375208
32Rimantas Skinderskis55138253237255119633629205
33Romualdas Sodeikis176732371571175
34Mindaugas Grigaitis28452845353143153237173
35Martynas Logminas4413264921592551172
36Rokas Muleravičius333520611375171
37Martynas Lapinskas1081245345113923168
38Mindaugas Likas166935311767167
39Renaldas Samajauskas1669431521593923166
40Saulius Rinkevičius4119166935312845164
41Domas Šimkūnas11791277156
42Simas Jaskutėlis4119323747749328453041149
42Lukas Klimantavičius49315711375149
42Marius Šiaulys402125511277149
45Lukas Tarasevičius7872453140
46Mykolas Krasnickas2747304143153433136
47Gintaras Kalnikas382549327472649124
48Domantas Stanelis24532061477121
49Tomas Stonkus39234854119431536293629115
50Tadas Nutautas3825323737273923112
51Andrius Rabinovičius304143152551107
52Tadas Jaskutėlis531294337275713433105
53Edgaras Čaikinas32371865102
54Dominykas Budrys68989
55Paulius Kvaraciejus1669421786
56Lukas Jonkus3629255180
56Ilja Sapoznikov502402142175213727441380
58Remigijus Malinauskas50245114217511274778
59Robertas Vilkelis157171
60Vasilij Kobec3825304166
61Mindaugas Janušas196363
62Arnas Lietuvninkas206161
63Tadas Rinkevičius5313237611411958
64Martynas Viskantas4694935216413923402157
65Aldas Korsakas485255156
66Tomas Vareika235555
67Gediminas Puišys3335421752
68Vytautas Giedraitis5613433431549
68Lukas Drobelis264949
70Ryan Elliff284545
71Deimantas Nevulis469469382543
72Augustinas Žižiūnas304141
73Jonas Mileris551477493541382537
73Aliaksei Memelau323737
75Lukas Šlenderis581353132
76Mindaugas J353131
77Ernestas Kudarauskas521502631421721
77Vytautas Lukas Paukštė402121
79Vilius Ptakauskas581411920
80Aurimas Juodis421717
81Vytenis Kurapka431515
81Lukas Bružaitis431515
81Edvinas Voiskunovič431515
84Paulius Leonavičius441313
85Dovydas Vyšniauskas671451112
86mantas kaminskas4699
87Paulius Budriūnas5115316813
87Martynas Šopa4933
89Edgaras Daukšys5416512
90Mantas Didžiulis5111
90Karolis Striška5211
90Kęstutis Voras5411
90Andrius Galuška5811
90Vytautas Klimašauskas6111
90Matas Kirkutevas6511
90Mantas Maslauskas6911

Moterų (FPO)

VietaŽaidėjasI - Pušynas
vieta / tšk.
II - Pūčkoriai
vieta / tšk.
III - Domeikava
vieta / tšk.
IV - Panevėžys
vieta / tšk.
V - Nedožinka
vieta / tšk.
VI - Jonava
vieta / tšk.
VII -Barborlaukis
vieta / tšk.
Taškų iš viso
1Mireta Jurgelevičiūtė1100297110029711001100497
2Oksana Žukauskienė39511002971100297395489
3Karolina Bienkunska297591591591493463
3Loreta Simutė591395591395689591463
5Greta Kriaučiūnienė885689689493885787443
6Eglė Kaleckaitė7876898859837871277431
7Simona Stonkienė9831081117910811375399
8Viktorija Gailiūtė689395689689362
9Auksė Tamulytė493983787787350
10Svetlana Kobec493395297285
11Nadezhda Memelova3958851081261
12Otilija Stanelienė885983168
12Guoda Vereniūtė983885168
14Žydrūnė Mačinskienė10811179160
15Ieva Navickaitė49393
16Aleksandra Bykovskaya98383
17Mantė Murauskaitė117979

Moterų meistrių (FP40)

VietaŽaidėjasI - Pušynas
vieta / tšk.
II - Pūčkoriai
vieta / tšk.
III - Domeikava
vieta / tšk.
IV - Panevėžys
vieta / tšk.
V - Nedožinka
vieta / tšk.
VI - Jonava
vieta / tšk.
VII -Barborlaukis
vieta / tšk.
Taškų iš viso
1Danguolė Kriaučiūnienė29729749311001100297491
2Daiva Pranukeviciene1100395297591297395484
3Elvyra Strelkauskiene2971100395395395482
4Jurgita Pašvenskaitė1100395493288
5Jurga Žėkienė493297591281
6Daiva Skrupskelienė1100100

Jaunimo (MJ18)

VietaŽaidėjasI - Pušynas
vieta / tšk.
II - Pūčkoriai
vieta / tšk.
III - Domeikava
vieta / tšk.
IV - Panevėžys
vieta / tšk.
V - Nedožinka
vieta / tšk.
VI - Jonava
vieta / tšk.
VII -Barborlaukis
vieta / tšk.
Taškų iš viso
1Andrius Patruševas297297110029711001100494
2Ignas Vasilevičius39511002971100493297489
3Julius Marcinkus493591493591591459
4Vejas Ūselis1100297493395385
5Titas Kartanas297395297493382
6Andre Pranukeviciute493591689689362
7Austėja Pašvenskaitė689885174
8Linas Rinkevičius983787170
9Vasaris Navickas39595
10Rojus Dainys59191
11Armantas Stanevičius68989
12Dorotėja Žekaitė78787
12Ainius Kontrimas78787

Meistrų (MP40)

VietaŽaidėjasI - Pušynas
vieta / tšk.
II - Pūčkoriai
vieta / tšk.
III - Domeikava
vieta / tšk.
IV - Panevėžys
vieta / tšk.
V - Nedožinka
vieta / tšk.
VI - Jonava
vieta / tšk.
VII -Barborlaukis
vieta / tšk.
Taškų iš viso
1Miroslavas Jurgelevičius297395110011003951100492
2Tadas Ūselis3951100297297395484
3Darius Gricius4937877873951100493468
4Vilius Klimantavičius1100787395591787460
5Paulius Pranaitis787493787493297457
6Antanas Strelkauskas98311795916891571591433
7Mindaugas Kazanavičius6895911277983591431
8Donatas Oželis88598314738851081407
9Tadas Dulinskas1179137510811473885393
10Raimondas Mikalkėnas591591689297368
11Mindaugas Valinevičius983108112771179320
12Marius Jakimavicius127710819831571312
13Skirmantas Bikelis117917678851277308
14Alex Malyshev1277137513751473300
15Feliksas Kalibatas493493591277
16Jaroslavas Bogdzevičius6891081983253
17Petras Tarasevičius98312771277237
18Tadas Vyskupaitis14731571983227
19Mindaugas Kreivys297689186
20Evaldas Stokė10811081162
21Sigitas Žėkas16691375144
22Žydrūnas Dainys78787
23Tomas Snarskis137575
24Daniel Johnston147373
24Vytautas Marcinkevičius147373
26Šarūnas Vilkelis157171
27Albertas Tunaitis186565
28Albertas Tunaitis186565

Didmeistrių (MP50)

VietaŽaidėjasI - Pušynas
vieta / tšk.
II - Pūčkoriai
vieta / tšk.
III - Domeikava
vieta / tšk.
IV - Panevėžys
vieta / tšk.
V - Nedožinka
vieta / tšk.
VI - Jonava
vieta / tšk.
VII -Barborlaukis
vieta / tšk.
Taškų iš viso
1Gediminas Kriauza110039511005911100486
2Antanas Stonkus2972974931100387
3Vytis Kulakauskas11001100200
4Vaidas Mitkevicius297297194
5Virginijus Mažeika29797
6Aurelijus Adomenas39595
7Svajunas Kryzevicius49393
8Antanas Kruopis59191
8Gidas Skrupskelis59191

DIVIZIONŲ ĮSKAITA

Visi žaidėjai žaidžia suskirstyti į šešis PDGA divizionus: atvirąjį (MPO), moterų (FPO), moterų meistrių (FP40, gimusios 1981 m. ir anksčiau), jaunimo (MJ18, gimę 2003 m. ir vėliau), meistrų (MP40, žaidėjai, gimę 1981 m. ir anksčiau) ir didmeistrių (MP50, gimę 1971 ir anksčiau).

APDOVANOJIMAI DIVIZIONUOSE

Etapuose apdovanojami 1/3 kiekvieno diviziono dalyvių. PDGA Pro nariams prizai išmokami pinigais. PDGA Am nariai ir ne nariai gauna piniginio prizo vertės DG prekę arba tokios vertės kuponą DG prekėms. PDGA Am narys gali paprašyti gauti prizą pinigais. Tokiu atveju jis automatiškai virsta PDGA Pro nariu.

Galutinėje divizionų įskaitoje taurėmis apdovanojami po tris geriausius kiekvieno diviziono žaidėjus.

TAŠKAI

Skaičiuojant galutinę divizionų įskaitą, diviziono dalyviai išrikiuojami pagal galutinį varžybų rezultatą. Geriausią rezultatą pasiekęs žaidėjas gauna 100 taškų, 2 vieta 97, toliau per 2 taškų žingsnį iki 49 vietos, kuri gauna 3 taškus, 50 vieta gauna 2 taškus ir tolimesnės vietos gauna po 1 tašką.

LYGYBĖS:

Jei etape arba galutinėje divizionų įskaitoje susidaro lygybė tarp prizinių vietų divizione, kurioms yra numatyti trofėjai ar prizai, kurių negalima padalinti lygiai, žaidžiama „staigi mirtis“ dviejuose krepšiuose, jei vis dar lygu, žaidžiamas CTP į turnyro direktoriaus parinktą krepšį ir nuo turnyro direktoriaus parinktos vietos. CTP laimi  tas, kieno disko tolimiausias kraštas yra arčiau krepšio stulpo, nesvarbu, kokiame aukštyje (ant žemės, krepšyje ar ant krepšio).

Jei prizus įmanoma padalinti lygiai – peržaidimas neorganizuojamas, o prizai dalinami lygiai, nebent lygiai sužaidę žaidėjai pageidauja kitaip.

Lygybės dėl 1 vietos divizione negali būti ir esant lygiam rezultatui visuomet organizuojamas peržaidimas. Tik peržaidimo nugalėtojas užima 1 vt. ir gauna primos vietos įskaitinius taškus.

Kai vyksta peržaidimas dėl kitų prizinių vietų, peržaidimas nelemia žaidėjų vietos ir taškų divizionų įskaitoje. Pvz., du antrą vietą po 2 ratų užėmę žaidėjai peržaidime išsiaiškina, kam teks 2 ir 3 vietos trofėjai, bet divizionų įskaitoje abu laikomi užėmę 2 vietą ir abu gauna po 97 taškus.

2020 metų Divizionų įskaitos

2019 metų Divizionų įskaitos

2018 metų Divizionų įskaitos

2017 metų Divizionų įskaitos


Pagrindinis Taurės puslapis

Taurės įskaita


.

.

.

.