Taurės divizionų įskaitos

Atviras (MPO)

VietaŽaidėjasI - Panevėžys
vieta / tšk.
II - Pūčkoriai
vieta / tšk.
III -Pušynas
vieta / tšk.
IV - Nedožinka
vieta / tšk.
V -Barborlaukis
vieta / tšk.
Taškų iš viso   
1Mindaugas Posius110029711001100787397
2Gabrielius Gricius4931100591395297385
3Aurelijus Zinkevicius395493297395395382
4Linas Strelkauskas787689395297493374
5Modestas Kižauskas787395137510811100363
6Karolis Lukoševičius49368939516691277354
7Darius Zukauskas13759831865591689338
7Renatas Simutis98349311799831571338
9Rytis Strelkauskas22579836897871375334
10Laurynas Rimavicius215920619831277591312
11Eimantas Dičius22578855911375308
12Antanas Rimas14731179157116691179302
13Ramūnas Bikulč9831767206116691081300
13Tomas Karmaza9771375206111791669300
15Vytenis Kurapka1571166988519633923288
16Vasilij Kobec17672551137523552061258
17Paulius Kvaraciejus3433196315711669236
18Edgaras Bytautas27472747245315712453224
19Laimonas Kondrotas983323722573041218
20Gintaras Kalnikas2943157124532649216
21Ryan Elliff186511791865209
22Mykolas Krasnickas31392649186526492943206
23Rokas Muleravičius31391375689203
24Mantas Kriauza18652747787199
25Justas Norvilas2257343328452453188
25Rolandas Jurgaitis3923235526492061188
27Mindaugas Grigaitis3139225730412649186
28Lukas Pranckevičius323710812061179
29Robertas Vilkelis3727255125512845174
30Lukas Tarasevicius166922573041167
31Lukas Drobelis27473727362921594021162
32Andrius Rabinovičius4413343332371277160
33Aivaras Tumėnas1865323732374511150
34Giedrius Gaižauskas5023433255139233335142
35Romualdas Sodeikis12771963140
36Lukas Klimantavičius20591277136
37Rimantas Skinderskis2943441328433629469128
37Saulius Rinkevičius42172747402137273433128
39Marius Šiaulys17672159126
39Tadas Nutautas39193923255141193433126
41Ilja Sapoznikov45114021313932374021118
42Paulius Pranaitis17672649116
42Renaldas Samajauskas225746932374413477116
44Marius Rimkus30412061102
45Lauris Karlušas29797
46Kęstutis Baršys47724534413392396
47Gintaras Truskauskas42174217206195
48Edgars Saulītis68989
49Gintautas Savukynas78787
50Deividas Katinauskas88585
51Motiejus Navickas3727274774
52Dominykas Budrys4119264968
53Āris Feldmanis225757
53Vytautas Giedraitis45114119372757
55Martynas Viskantas4217343350
56Paulius Leonavičius3531421748
57Aidas Stončius3923502421742
57Paulius Jakučionis333547742
57Žygimantas Šauklys4413362942
60Martynas Šopa304141
60Tomas Byčkovas3629511451141
60Andrius Galuška304141
63Andrius Patruševas4413382538
64Tadas Rinkevičius493469392335
65Bernardas Radimonas343333
65Ģirts Žeiers343333
67Martynas Mockus362929
68Artūrs Trokša372727
68Aldas Korsakas372727
70Simas Jaskutėlis511477441321
70Martynas Lapinskas402121
70Martynas Logminas402121
73Gediminas Skebas411919
74Arūnas Jankūnas531431516
75Edgaras Daukšys52148547713
76Remigijus Malinauskas4699
76Sigitas Stankaitis4699
78Valerij Prokopovic4854938
79Paulius Budriūnas5314855217
80Arnas Strioga5114856
81Dainius Stelmokas4933
81Deimantas Nevulis4933
81Tadas Dulinskas4933
81Tomas Stonkus4933
85Paulius Antanaitis5311
85Dovydas Vyšniauskas5311

Moterų (FPO)

VietaŽaidėjasI - Panevėžys
vieta / tšk.
II - Pūčkoriai
vieta / tšk.
III - Pušynas
vieta / tšk.
IV - Nedožinka
vieta / tšk.
V -Barborlaukis
vieta / tšk.
Taškų iš viso
1Mireta Jurgeleviciute4931100110011001100400
2Oksana Žukauskienė297395297297395386
3Svetlana Kobec395297395395297384
4Loreta Simutė591493493591493370
5Andre Pranukeviciute787689689591356
6Eglė Kaleckaitė1179885591885689350
7Danguolė Kriaučiūnienė983983787689787346
8Sandra Tumėnė983689983255
9Elvyra Strelkauskiene11799831081243
9Daiva Pranukeviciene12771081885243
11Ieva Navickaitė689493182
12Jurga Žėkienė885787172
13Elena Karluša1100100
14Jenny Elliff59191
15Gabrielė Kerbelytė78787
15Gabija Kairytė78787
17Ieva Gogolevaitė108181
18Dalia Samuolienė127777
19Taisa Balčiūnienė147373

Meistrų (MP40)

VietaŽaidėjasI - Panevėžys
vieta / tšk.
II - Pūčkoriai
vieta / tšk.
III -Pušynas
vieta / tšk.
IV - Nedožinka
vieta / tšk.
V -Barborlaukis
vieta / tšk.
Taškų iš viso
1Miroslavas Jurgelevičius395110011004931100395
2Darius Gricius1100297297297297391
3Tadas Ūselis2973953951100493387
4Raimondas Mikalkėnas493689395493370
5Mindaugas Kreivys1571493787689340
5Donatas Oželis8855911081983340
7Mindaugas Kazanavičius885127768910811375332
7Vytautas Milaknis591108188313751277332
7Antanas Strelkauskas787147359115711081332
10Mindaugas Dranseika166998388511791375322
11Skirmantas Bikelis885157113757871571318
12Alex Malyshev1473166914731669284
13Tadas Vyskupaitis18651865157112771865278
14Vilius Klimantavičius885493689267
15Sigitas Žėkas1963196318652061252
16Jaroslavas Bogdzevičius6891375885249
17Žydrūnas Dainys8857871571243
17Petras Tarasevičius12771081885243
19Arūnas Balčiūnas13751277983235
20Vytis Kulakauskas493689182
21Edvinas Česnauskas11791473152
22Tomas Snarskis16691767136
23Gediminas Kriauza20611767128
24Albertas Tunaitis20611963124
25Feliksas Kalibatas39595
26Daniel Johnston108181
27Valdas Savukynas166969
28Svajunas Kryzevicius176767
29Šarūnas Vilkelis196363
30Marius J215959

Jaunimo (MJ15)

VietaŽaidėjasI - Panevėžys
vieta / tšk.
II - Pūčkoriai
vieta / tšk.
III -Pušynas
vieta / tšk.
IV - Nedožinka
vieta / tšk.
V -Barborlaukis
vieta / tšk.
Taškų iš viso
1Vėjas Ūselis1100297110011001100400
2Rojus Dainys2971100297493387
3Vasaris Navickas395395395285
4Ignas Vasilevičius395493493281
5Adomas Brazauskas395297192
6Ąžuolas Survila29797
7Ūdrys Juozapavičius49393
8Julius Marcinkus68989

DIVIZIONŲ ĮSKAITA

Visi žaidėjai žaidžia suskirstyti į keturis PDGA divizionus: atvirąjį (MPO), moterų (FPO), jaunimo (MJJ15, vaikai, gimę 2005 m. ir vėliau), meistrų (MP40, žaidėjai, gimę 1980 m. ir anksčiau).

APDOVANOJIMAI DIVIZIONUOSE

Etapuose apdovanojami 1/3 kiekvieno diviziono dalyvių. PDGA Pro nariams prizai išmokami pinigais. PDGA Am nariai ir ne nariai gauna piniginio prizo vertės DG prekę arba tokios vertės kuponą DG prekėms. PDGA Am narys gali paprašyti gauti prizą pinigais. Tokiu atveju jis automatiškai virsta PDGA Pro nariu.

Galutinėje divizionų įskaitoje taurėmis apdovanojami po tris geriausius kiekvieno diviziono žaidėjus.

TAŠKAI

Skaičiuojant galutinę divizionų įskaitą, diviziono dalyviai išrikiuojami pagal galutinį varžybų rezultatą. Geriausią rezultatą pasiekęs žaidėjas gauna 100 taškų, 2 vieta 97, toliau per 2 taškų žingsnį iki 49 vietos, kuri gauna 3 taškus, 50 vieta gauna 2 taškus ir tolimesnės vietos gauna po 1 tašką.

LYGYBĖS:

Jei etape arba galutinėje divizionų įskaitoje susidaro lygybė tarp prizinių vietų divizione, kurioms yra numatyti trofėjai ar prizai, kurių negalima padalinti lygiai, žaidžiama „staigi mirtis“ dviejuose krepšiuose, jei vis dar lygu, žaidžiamas CTP į turnyro direktoriaus parinktą krepšį ir nuo turnyro direktoriaus parinktos vietos. CTP laimi  tas, kieno disko tolimiausias kraštas yra arčiau krepšio stulpo, nesvarbu, kokiame aukštyje (ant žemės, krepšyje ar ant krepšio).

Jei prizus įmanoma padalinti lygiai – peržaidimas neorganizuojamas, o prizai dalinami lygiai, nebent lygiai sužaidę žaidėjai pageidauja kitaip.

Lygybės dėl 1 vietos divizione negali būti ir esant lygiam rezultatui visuomet organizuojamas peržaidimas. Tik peržaidimo nugalėtojas užima 1 vt. ir gauna primos vietos įskaitinius taškus.

Kai vyksta peržaidimas dėl kitų prizinių vietų, peržaidimas nelemia žaidėjų vietos ir taškų divizionų įskaitoje. Pvz., du antrą vietą po 2 ratų užėmę žaidėjai peržaidime išsiaiškina, kam teks 2 ir 3 vietos trofėjai, bet divizionų įskaitoje abu laikomi užėmę 2 vietą ir abu gauna po 97 taškus.

2019 metų Divizionų įskaitos

2018 metų Divizionų įskaitos

2017 metų Divizionų įskaitos


Pagrindinis Taurės puslapis

Taurės įskaita


:)

DRAUGAI

.

.

.