Taurės divizionų įskaitos

Atviras (MPO)

VietaŽaidėjasI - Panevėžys
vieta / tšk.
II - Pūčkoriai
vieta / tšk.
III -Pušynas
vieta / tšk.
IV - Nedožinka
vieta / tšk.
V -Barborlaukis
vieta / tšk.
Taškų iš viso
1Mindaugas Posius11002971100297
2Aurelijus Zinkevicius395493297285
3Gabrielius Gricius4931100591284
4Karolis Lukoševičius493689395277
5Linas Strelkauskas787689395271
6Modestas Kižauskas7873951375257
7Renatas Simutis9834931179255
8Rytis Strelkauskas2257983689229
9Vytenis Kurapka15711669885225
10Antanas Rimas147311791571223
10Darius Zukauskas13759831865223
12Tomas Karmaza97713752061213
13Ramūnas Bikulč98317672061211
14Laurynas Rimavicius21592061983203
14Rokas Muleravičius31391375689203
16Vasilij Kobec176725511375193
17Laimonas Kondrotas98332372257177
18Paulius Kvaraciejus343319631571167
19Mykolas Krasnickas313926491865153
20Edgaras Bytautas274727472453147
21Ryan Elliff18651179144
22Eimantas Dičius2257885142
23Justas Norvilas225734332845135
24Lukas Tarasevicius16692257126
25Gintaras Kalnikas29431571114
26Mantas Kriauza18652747112
27Lukas Drobelis274737273629103
27Renaldas Samajauskas22574693237103
29Aivaras Tumėnas18653237102
30Rimantas Skinderskis29434413284399
31Lauris Karlušas29797
32Mindaugas Grigaitis3139225796
33Tadas Nutautas39193923255193
34Edgars Saulītis68989
35Giedrius Gaižauskas5023433255186
36Saulius Rinkevičius42172747402185
37Andrius Rabinovičius44133433323783
38Lukas Pranckevičius108181
39Robertas Vilkelis3727255178
39Rolandas Jurgaitis3923235578
41Romualdas Sodeikis127777
42Motiejus Navickas3727274774
43Kęstutis Baršys4772453441373
44Ilja Sapoznikov45114021313971
45Paulius Pranaitis176767
45Marius Šiaulys176767
47Lukas Klimantavičius205959
48Āris Feldmanis225757
49Tomas Byčkovas3629511451141
49Marius Rimkus304141
51Andrius Patruševas4413382538
52Lukas Pranckevičius323737
53Paulius Jakučionis333535
53Tadas Rinkevičius493469392335
55Gintaras Truskauskas4217421734
56Ģirts Žeiers343333
57Paulius Leonavičius353131
58Vytautas Giedraitis4511411930
59Martynas Mockus362929
60Artūrs Trokša372727
61Aidas Stončius392350225
62Gediminas Skebas411919
62Dominykas Budrys411919
64Martynas Viskantas421717
65Arūnas Jankūnas531431516
66Remigijus Malinauskas4699
67Simas Jaskutėlis5114778
67Valerij Prokopovic4854938
69Arnas Strioga5114856
69Edgaras Daukšys5214856
71Paulius Antanaitis5311
71Paulius Budriūnas5311

Moterų (FPO)

VietaŽaidėjasI - Panevėžys
vieta / tšk.
II - Pūčkoriai
vieta / tšk.
III - Pušynas
vieta / tšk.
IV - Nedožinka
vieta / tšk.
V -Barborlaukis
vieta / tšk.
Taškų iš viso
1Mireta Jurgeleviciute49311001100293
2Oksana Žukauskienė297395297289
3Svetlana Kobec395297395287
4Loreta Simutė591493493277
5Eglė Kaleckaitė1179885591255
6Danguolė Kriaučiūnienė983983787253
7Andre Pranukeviciute787689176
8Jurga Žėkienė885787172
8Sandra Tumėnė983689172
10Elvyra Strelkauskiene1179983162
11Daiva Pranukeviciene12771081158
12Elena Karluša1100100
13Jenny Elliff59191
14Ieva Navickaitė68989
15Gabrielė Kerbelytė78787
16Dalia Samuolienė127777
17Taisa Balčiūnienė147373

Meistrų (MP40)

VietaŽaidėjasI - Panevėžys
vieta / tšk.
II - Pūčkoriai
vieta / tšk.
III -Pušynas
vieta / tšk.
IV - Nedožinka
vieta / tšk.
V -Barborlaukis
vieta / tšk.
Taškų iš viso
1Miroslavas Jurgelevičius39511001100295
2Darius Gricius1100297297294
3Tadas Ūselis297395395287
4Donatas Oželis8855911081257
5Vytautas Milaknis5911081883255
6Antanas Strelkauskas7871473591251
6Mindaugas Kazanavičius8851277689251
6Mindaugas Kreivys1571493787251
9Mindaugas Dranseika1669983885237
10Skirmantas Bikelis88515711375231
11Alex Malyshev147316691473215
12Tadas Vyskupaitis186518651571201
13Raimondas Mikalkėnas493689182
14Žydrūnas Dainys885787172
15Jaroslavas Bogdzevičius6891375164
16Petras Tarasevičius12771081158
17Arūnas Balčiūnas13751277152
18Sigitas Žėkas19631963126
19Vytis Kulakauskas49393
20Vilius Klimantavičius88585
21Edvinas Česnauskas117979
22Tomas Snarskis166969
22Valdas Savukynas166969
24Svajunas Kryzevicius176767
25Albertas Tunaitis206161
25Gediminas Kriauza206161

Jaunimo (MJ15)

VietaŽaidėjasI - Panevėžys
vieta / tšk.
II - Pūčkoriai
vieta / tšk.
III -Pušynas
vieta / tšk.
IV - Nedožinka
vieta / tšk.
V -Barborlaukis
vieta / tšk.
Taškų iš viso
1Vėjas Ūselis11002971100297
2Rojus Dainys2971100197
3Ąžuolas Survila29797
4Vasaris Navickas39595
4Ignas Vasilevičius39595
4Adomas Brazauskas39595
7Ūdrys Juozapavičius49393

DIVIZIONŲ ĮSKAITA

Visi žaidėjai žaidžia suskirstyti į keturis PDGA divizionus: atvirąjį (MPO), moterų (FPO), jaunimo (MJJ15, vaikai, gimę 2005 m. ir vėliau), meistrų (MP40, žaidėjai, gimę 1980 m. ir anksčiau).

APDOVANOJIMAI DIVIZIONUOSE

Etapuose apdovanojami 1/3 kiekvieno diviziono dalyvių. PDGA Pro nariams prizai išmokami pinigais. PDGA Am nariai ir ne nariai gauna piniginio prizo vertės DG prekę arba tokios vertės kuponą DG prekėms. PDGA Am narys gali paprašyti gauti prizą pinigais. Tokiu atveju jis automatiškai virsta PDGA Pro nariu.

Galutinėje divizionų įskaitoje taurėmis apdovanojami po tris geriausius kiekvieno diviziono žaidėjus.

TAŠKAI

Skaičiuojant galutinę divizionų įskaitą, diviziono dalyviai išrikiuojami pagal galutinį varžybų rezultatą. Geriausią rezultatą pasiekęs žaidėjas gauna 100 taškų, 2 vieta 97, toliau per 2 taškų žingsnį iki 49 vietos, kuri gauna 3 taškus, 50 vieta gauna 2 taškus ir tolimesnės vietos gauna po 1 tašką.

LYGYBĖS:

Jei etape arba galutinėje divizionų įskaitoje susidaro lygybė tarp prizinių vietų divizione, kurioms yra numatyti trofėjai ar prizai, kurių negalima padalinti lygiai, žaidžiama „staigi mirtis“ dviejuose krepšiuose, jei vis dar lygu, žaidžiamas CTP į turnyro direktoriaus parinktą krepšį ir nuo turnyro direktoriaus parinktos vietos. CTP laimi  tas, kieno disko tolimiausias kraštas yra arčiau krepšio stulpo, nesvarbu, kokiame aukštyje (ant žemės, krepšyje ar ant krepšio).

Jei prizus įmanoma padalinti lygiai – peržaidimas neorganizuojamas, o prizai dalinami lygiai, nebent lygiai sužaidę žaidėjai pageidauja kitaip.

Lygybės dėl 1 vietos divizione negali būti ir esant lygiam rezultatui visuomet organizuojamas peržaidimas. Tik peržaidimo nugalėtojas užima 1 vt. ir gauna primos vietos įskaitinius taškus.

Kai vyksta peržaidimas dėl kitų prizinių vietų, peržaidimas nelemia žaidėjų vietos ir taškų divizionų įskaitoje. Pvz., du antrą vietą po 2 ratų užėmę žaidėjai peržaidime išsiaiškina, kam teks 2 ir 3 vietos trofėjai, bet divizionų įskaitoje abu laikomi užėmę 2 vietą ir abu gauna po 97 taškus.

2019 metų Divizionų įskaitos

2018 metų Divizionų įskaitos

2017 metų Divizionų įskaitos


Pagrindinis Taurės puslapis

Taurės įskaita


:)

DRAUGAI

.

.

.