Šventiškas metų startas

 

Sausio 1-ąją pasveikinti vieni kitus su Naujais ir sužaisti pačiuožusį turnyrą “Flame in gLove” yra viena seniausių Lietuvos diskgolfo tradicijų. Šiemet šis vyksmas įvyko jau 10 kartą. Kaip ir pernai “liepsnojanti meilė” vyko Pavilnių parke.

Taisyklės tradicinės – žaidėjas diską meta sau neįprasta ranka ir dar su pirštine. Žaidžiama turint tik du diskus. Netradiciška, kad mažasis 5 krepšių Pūčkorių parkas žaidžiamas atbulai – nuo 3 krepšio į 2-ą, nuo 2 į 1 ir pan. Kadangi teko žaisti ir per praėjimus tarp krepšių ir starto, praktiškai visi žaidėjai pabuvojo ten, kur dar žaisdami nebuvo buvę.

Finale pagal tradicines taisykles žaidžiama tik su vienu disku. Varžovas sau įprasta ranka be pirštinės nuo krepšio meta kito finalininko diską kuo toliau, iš kur šis turi grįžti mesdamas sau neįprasta ranka ir su pirštine. Finale žaidžiami du raundai, kad kiekvienas oponentas galėtų po kartą mesti abiejų savo konkurentų diskus.

Šiemet pilant šlykštokai šlapdribai sudalyvavo net 13 žaidėjų. Į finalą pateko lyderiu po dviejų ratų tapęs Gintaras Kalnikas, Darius Gricius ir Petras Tarasevičius. Finalas didelių netikėtumų nepateikė ir nugalėtojų pirmą kartą tapo Gintaras Kalnikas, pernai žaidęs peržaidime dėl patekimo į finalą.

Turnyre buvo suneštinis prizinis fondas (prizus įsteigė kas ką galėjo ir norėjo), savo gausa gal net perspjovęs kai kuriuos rimtesnius turnyrus. Galiausiai prizų teko visiems turnyro dalyviams, o nugalėtojui net ne vienas ir labai solidus.

Turnyro nuotraukos.

 

Turnyro istorija:

2018 m. Pūčkoriuose turnyrą laimėjo Tomas Valaitis, nuotraukos

2017 m. Oze turnyrą laimėjo Tadas Ūselis, nuotraukos

2016 m. Oze turnyrą laimėjo Tomas Valaitis, nuotraukos

2015 m. Oze turnyrą laimėjo Tadas Ūselis. Nuotraukos iš Facebook albumo.

2014 m. Pūčkoriuose laimėjo Mindaugas Pošius. Nuotraukos iš Facebook albumo.

Sklinda legendos, kad šis turnyras kasmet rengiamas nuo 2010 m. Tuomet Filaretų DG parke, kurį mena tik labiausiai patyrę DG žaidėjai, susirinko net 13 žaidėjų, o nugalėtoju tapo Aistis Pikūnas. Dar žmonės kalba, kad anais laikais (iki 2014 berods) turnyras prasidėdavo be galo anksti – 10 val. ryto!

:)

DRAUGAI