Šeštasis Lietuvos čempiono titulas – Gabrieliui Griciui

Paskutinį liepos savaitgalį tradiciškai Nedožinkos kaime (Zarasų raj.) seniausiame Lietuvoje (nuo 2003 m.) Andriaus Navicko sodybos diskgolfo parke įvyko jubiliejinis X Lietuvos diskgolfo čempionatas. Plačiau apie LDGČ istoriją čia.

Atvirajame MPO divizione po įtemptos kovos su šių metų Lietuvos taurės laimėtoju vilniečiu Aurelijumi Zinkevičiumi čempiono titulą iškovojo kitas vilnietis Gabrielius Gricius. Trečiają – šiais metais tarp stipriausių Lietuvos žaidėjų įsitvirtinęs Linas Strelkauskas iš Paryžiaus (Jonavos raj.). Nors čempionatas jau dešimtasis, čempiono vardą tėra iškovoję vos keturi žaidėjai: Anders Backmann (diskgolfo misionierius, atnešęs žinią apie mūsų žaidimą iš Švedijos į Lietuvą) 2004, Tadas Ūselis 2010 ir 2011, Mindaugas Pošius 2016 ir G. Gricius 2012-2015, 2017-2018.

Moterų FPO divizione čempionei išaiškinti prireikė netgi pratęsimo. Ji laimėjo ir auksą iškovojo zarasiškė Gabija Stulgytė. Sidabras teko vilnietei Otilijai Stanelienei. Trečią rezultatą pasiekė viešnia iš Baltarusijos Nadežda Mamelova, o nacionalinių pirmenynių bronza teko Austėjai Survilaitei iš Barborlaukio (Jonavos raj.).

Meistrų MP40 divizione antrus metus iš eilės nugalėjo Darius Gricius (Vilnius). D. Gricius pasižymėjo ir dar vienu #1 – vienintelis per varžybas pataikęs į krepšį (#7) pirmu metimu! Antrąją vietą pasidalijo T. Ūselis (Vilnius) ir Raimondas Mikalkėnas (Kaunas).

Jaunimo MJ15 čempionu tapo ligi šiol tris kart prizininku tapęs Vėjas Ūselis (Vilnius).

Vaikų iki 10 metų MJ10 divizione nugalėjo parko šeimininkas Vasaris Navickas, įveikęs Ąžuolą Survilą iš Barborlaukio.

Nuotraukos

Rezultatai PDGA Metrix

:)

DRAUGAI

.

.

.