Naktinis turnyras Sausio 13 atminti

Perpublikuojame Kęstučio Putelio straipsnį Jonavos naujienose. Nuoroda į straipsnį

Antrus metus iš eilės, Survilų sodybos šeimininkai kartu su Vilniaus diskgolfo klubu organizavo naktinį diskgolfo turnyrą, skirtą sausio 13 dienos įvykiams paminėti. Tikimais, kad toks turnyras taps gražia tradicija ir kaskart suvažiuos vis daugiau šios sporto šakos entuziastų.

Pernai vykusiame pirmajame tokiame turnyre dalyvavo perpus mažiau dalyvių. Šiemet suvažiavo 31 diskgolfininkas, tarp kurių buvo ne vienas naujokas. Jiems teko iššūkis ne tik išmėginti šią sporto šaką spaudžiant šaltukui, bet ir tamsoje. Kaip ir praėjusiais metais, krepšiai buvo apšviesti deglais, kurie žaidimui suteikė ypatingą atmosferą. Simboliškai žaidėjai naudojo 13 krepšių, tačiau juos turėjo įveikti du kartus (du ratai).

Varžybos baigėsi prieš pat vidurnaktį, o nugalėtojų laukė puikūs Tomo Cikanavičiaus pagaminti atminimo medaliai bei prizai.

Moterų grupėje (FPO) šeimininkai tik trečiąją prizinę vietą leido iškeliauti svetur. Ją laimėjo uostamiesčio diskgolfininkė Loreta Simutė. Tuo tarpu antrąjį rezultatą pateikė jonaviškė Ieva Gogolevaitė, o nugalėtoja tapo Šveicarijos diskgolfo klubo atstovė Mireta Jurgelevičiūtė, kuri daugelyje varžybų neužleidžia pirmaujančių pozicijų.

Tarp meistrų (MPM) svečiams pavyko laimėti taip pat vieną prizinę vietą. Antrąją vietą iškovojo Kauno diskgolfo klubo narys Raimondas Mikalkėnas. Jonavos diskgolfo mėgėjai pasidalino kitas prizines vietas. Trečias buvo Vilius Klimantavičius, o nugalėtoju tapo Miroslavas Jurgelevičius iš Šveicarijos.

Atvirajame pogrupyje (MPO) jau dominavo šios sporto šakos puoselėtojai. Aukščiausią pirmąją poziciją iškovojo sostinės diskgolfo klubo žaidėjas Gabrielius Gricius, o jo kolega Karolis Bareikis lipo ant trečiosios apdovanojimų pakylos laiptelio. Tarp jų įsiterpė ir antrąją vietą pasiekė kaunietis Karolis Lukoševičius.

Varžybų organizatoriai už šį renginį dėkingi rėmėjams: DiscSport.ltwww.1mm.lt bei visiems padėjusiems suorganizuoti šį antrąjį tokį turnyrą.

:)

DRAUGAI