M. Pošius užsitikrino LDGT laimėtojo titulą

Liepos 8 d. Kar Kar nuotykių parke Klaipėdoje įvyko priešpaskutinis ketvirtasis Lietuvos diskgolfo taurės etapas, į kurį susirinko 37 žaidėjai. Tai buvo istorinis pirmasis diskgolfo turnyras Lietuvos vakaruose, pajūryje. Kar Kar diskgolfo parkas išsiskiria iš kitų Lietuvos parkų kaip trumpiausių krepšių parkas, įskaitant ir absoliučiai trumpiausią Lietuvoje #9 krepšį – 27 metrų. Kita vertus, nors ir trumpi, krepšiai reikalauja didelio tikslumo, kadangi medžių parke netrūksta. Specialiai šioms varžyboms diskgolfo trasa buvo praplėsta papildomais 9 krepšiais, kurie buvo įrengti atviroje teritorijoje šalia parko ir siekė iki 125 m.

Ketvirtasis etapas tapo eiline itin atkaklia dvikova tarp šio sezono taurės lyderių – Mindaugo Pošiaus ir Gabrieliaus Griciaus. Šiame etape, kaip ir  dar dviejuose ankstesniuose (Kauno ir Nedožinkos), Mindaugas įveikė Gabrielių vos vienu metimu. Vilniuje Gabrielius įveikė Mindaugą trimis metimais. Tad po keturių etapų, skaičiuojant metimus, tarp lyderių visiška lygybė! Tačiau skaičiuojant įskaitinius taškus trys Mindaugo pergalės prieš tiesioginį konkurentą, taip pat Nedožinkoje Gabrieliaus prarastas taškas pasidalinus 2-3 vietas su Dariumi Griciumi, leido Mindaugui užsitikrinti Taurės įskaitos nugalėtojo vardą jau po keturių taurės etapų, nepriklausomai nuo to, kaip susiklostys paskutinis etapas Barborlaukyje.

Trečiosios vietos Taurės įskaitoje laimėtojas dar vis nėra aiškus. Dabar trečiąją poziciją užimantį Pranciškų Gricių dar turi galimybių aplenkti Raimondas Mikalkėnas ir Darius Gricius.

Moterų divizione paaiškėjo šio sezono “aukso” ir “sidabro” laimėtojos. Mireta Jurgelevičiūtė iškovojo ketvirtąją pergalę ir keturių galimų. O Austėja Survilaitė užėmė antrąją vietą ir tapo nepavejama konkurentėms. Iškovoti galutinę trečiąją vietą geras galimybes turi visos Moterų diviziono dalyvės.

 

Klaipėdoje paaiškėjo ir jaunimo diviziono nugalėtojas. Juo tapo tris iš keturių etapų laimėjęs Aidas Stončius, šiame etape pirmą kartą užleidęs aukščiausiąją apdovanojimų pakylą ir užėmęs antrąją vietą. Klaipėdos etapą laimėjo Motiejus Navickas. Trečią vietą užėmė Ieva Navickaitė. Šiame divizione prizinių vietų likimas spręsis Barborlaukyje.

Po keturių etapų, ko gero, labiausiai intriguojanti situacija susiklostė Meistrų divizione. Klaipėdos etapą, daug kam netikėtai, užtikrintai laimėjo Andrius Navickas (Navickams šis etapas buvo itin sėkmingas – pergalės jaunimo ir meistrų divizionuose!). Andrius labai sustiprino savo pozicijas ir prisijungė prie pretendentų į galutinę pergalę divizione. Paskutiniame etape dėl pergalės galutinėje diviziono įskaitoje gali realiai kovoti bent 5 žaidėjai!

Taurės sezono kulminacija – penktasis etapas – vyks liepos 22 d. (šeštadienį) Barborlaukyje, Jonavos raj., Survilų sodybos diskgolfo parke.

Klaipėdos etapo rezultatai

Taurės įskaita

Divizionų įskaita

Apdovanojimų ir “žaibų” autorių nuotraukos

 

:)

 

DRAUGAI