Lietuvos Žaidėjų Reitingas (Rinktinių Atranka)

Lietuvos Žaidėjų Reitingo Reglamentas

2018 m. žaidėjų reitingų pavyzdžiai: įtraukiant vienus metus, įtraukiant dvejus metus.

——————————————————————————————————————–

2019 metų žaidėjų reitingas (2020 metų rinktinės atranka)

MPO
VietaVardasPavardėPDGARating x 10LDGČLDGŽČLDGT ILDGT IILDGT IIILDGT IVLDGT TotalTaškai ITotal
1GabrieliusGricius419349650100080080084013090
2LinasStrelkauskas83507936030040060071511375
3MindaugasPošius50439948050060078011360
4KarolisLukoševičius70478910075016040068011090
5AurelijusZinkevičius47549944040040510245
6RytisStrelkauskas1118008720200200200332.59652.5
7ModestasKižauskas11968189903001201859595
8PranciškusGricius4193389102059115
9PauliusKvaraciejus11154186501201201709060
10EimantasDičius1015448670100202609050
11KarolisBareikis5552987201008820
12Lukas Drobelis10456783801202658765
13GintarasKalnikas1031858340202158575
14JaroslavasBogdzevičius6320983701808550
15RobertasVilkelis11649782202008420
16MariusŠiaulys1030378110201558285
17SkirmantasBikelis5147080901508240
18VasilijKobec11441579501758125
19RimantasSkinderskis1144307840707910
20AivarasTumėnas11440678001057905
21EimantasPetraitis569677730957825
22JustinasRadzevičius1176987500757575
23AlbertasTunaitis946316520156535
24RenatasSimutis160160
25RamūnasBikulč120120
26TomasKarmaza4040
27RomualdasSodeikis923452020
MP40
VietaVardasPavardėPDGARating x 10LDGČLDGŽČLDGT ILDGT IILDGT IIILDGT IVLDGT TotalTaškai ITotal
1DariusGricius419329120100080080015611876
2RaimondasMikalkėnas71644900050030060013610536
3TadasŪselis4194091807504007810408
4MiroslavasJurgelevičius7633089505004004009810348
5MindaugasKreivys741028800600409440
6FeliksasKalibatas4196087601608920
7VytautasMilaknis83311824016040408480
8DonatasOželis103055796040120288148
9EdvinasČesnauskas7941780108010
10TomasSnarskis7945977507750
11ŠarūnasVilkelis82392762047624
12AntanasStrelkauskas20080200480
13TadasSurvila20020220
13ŽydrūnasDainys20020220
15PetrasTarasevičius120120
15EdgarasDziena53111120120
FPO
VietaVardasPavardėPDGARating x 10LDGČLDGŽČLDGT ILDGT IILDGT IIILDGT IVLDGT TotalTaškai ITotal
1MiretaJurgelevičiūtė76331795010008008005410604
2SvetlanaKobec1144147570750400200458965
3IevaNavickaitė975176006001200
4OksanaŽukauskienė300400700
5AustėjaSurvilaitė500160660
6LoretaSimutė100200160460
7KamilėReznikaitė400400
8IevaGogolevaitė300300
9ŽydrūnėMačinskienė5043820040240
9LauraTomaitė-Svipienė120120240
11DaivaPranukevičienė8080160
12EglėKaleckaitė4040
12MiglėIlčiukaitė4040
14SandraTumėnė2020
MP50
VietaVardasPavardėPDGARating x 10LDGČLDGŽČLDGT ILDGT IILDGT IIILDGT IVLDGT TotalTaškai ITotal
1RaimondasMikalkėnas716449000100060080013611536
2MiroslavasJurgelevičius76330895010008006009811448
3ViliusKlimantavičius10470083008300
MJ15
VietaVardasPavardėPDGARating x 10LDGČLDGŽČLDGT ILDGT IILDGT IIILDGT IVLDGT TotalTaškai ITotal
1VėjasŪselis9188210006001600
2AndrėPranukevičiūtė750200950
3RojusDainys600300900
4AidasStončius92578800800
4VasarisNavickas400400800
4MotiejusNavickas800800
7ModestasSnieška500500
8ĄžuolasSurvila300300
9AdomasBogdzevičius200200


:)

DRAUGAI