Aurimas Guntulis

Aurimas action CUT

Aurimas Guntulis

    • Amžių skaičiuoja nuo 1998 m.
    • Rezidencija Zarasuose
  • 2014 m.: Baltic Sea Tour Jaunimo (MJ2) grupės 2 vietos laimėtojas, nominacijos „Kylanti LDGČ žvaigždė“ nugalėtojas (-89, 302…213)

1. Nuo kada pradėjai žaisti diskgolfą ir kokiais keliais į jį atėjai?

Diskgolfą aš pradėjau žaisti nuo 2013 metų Lietuvos diskgolfo čempionato. Apie jį man papasakojo draugas Dobilas, kuris diskgolfa žaidė anksčiau. Jis mane pakvietė pasitreniruoti, papasokojo pagrindines žaidimo taisykles ir parodė, kaip taisyklingai mesti diską. Po mano pirmos treniruotės kitą dieną įvyko Lietuvos diskgolfo čempionatas, kuriame pamačiau, kaip mėto kiti žaidėjai ir pats norėjau taip išmokti. Taip ir įtraukė mane diskgolfas.

2. Kas lėmė, kad tavo žaidimas taip pagerėjo 2014 metais?

Žiūrėjau daug video, kur aiškinama metimo technika, bandžiau tai kartoti per treniruotes ir taip tobulėjau.

3. Koks žaidimo elementas yra stiprioji tavo žaidimo dalis, ir koks sunkiai sekasi?

Stiprioji mano žaidimo dalis yra tolimi metimai. Man labai patinka, kai būna didelis atsumas iki krepšio ir kai aplinkui nebūna medžių, ar kitokių kliūčių. Tada net ir diską išmetus ne visai tiksliai, jis vis tiek nenuskris kur nereikia. O silpnoji žaidimo dalis – atviri (ang. sidearm) metimai.

4. Kokias įvardintum dvi savybes, svarbias kiekvienam diskgolfo žaidėjui?

Svarbios savybės kiekvienam diskgolfo žaidėjui, mano nuomone, yra jėga ir technika. Būdamas labai silpnas, arba neturint geros metimo technikos, pačių geriausių rezultatų tikriausiai nepasieksi.

5. Koks diskas dabar yra tavo mėgstamiausias?

Šiuo metu mano mėgstamiausias diskas yra TeeBird, nes jį mesdamas puikiai kontroliuoju kur jis nuskris ir galiu numesti tiek didelį atstumą, tiek mažą.

6. Ką laikai savo principiniu varžovu? :)

Savo principinio varžovo neturiu. Tiesiog stengiuosi užimti kuo aukštesnę vietą tarp visų, o ne būtinai aplenkti vieną žaidėją.

7. Kuris 2014 m. turnyras tau įsiminė/patiko labiausiai?

Paskutinis turnyras – Baltic sea tour Vilniuje, nes ten buvo daugiausiai įtampos, taškų skaičius tarp manęs ir tuo metu mano pagrindinio varžovo buvo labai nedidelis. Ir taip pat diskgolfo aikštynas buvo labai gerai paruoštas varžyboms.

8. Kokius tikslą/-us sau keli 2015 m.?

2015 metais aš jau pereisiu į atvirąjį divizioną, kur žaidžia labiau patyrę žaidėjai, tad užimti prizines vietas bus labai sunku. Tad pagrindinis tikslas bus gerinti rezultatus, kad jie būtų geresni nei 2014 metais.

Ačiū už interviu ir sėkmės!

2015-01-04


.

.

.

.