Lietuvos diskgolfo taurės etapas Pakruojyje pažymėtas pasaulinėmis moterų varžybomis

Pasaulinio moterų turnyro dalyvės Lietuvoje

Rugpjūčio 6-7 dienomis Lietuvos diskgolfo taurė pirmą kartą užsuko į Pakruojį, pavasarį naujai atidarytą diskgolfo parką. Prieš varžybas patvinus Kruojai teko truputi koreguoti parko išdėstymą, siekiant išvengti užlietų pievų.

 71 dalyvis varžėsi 6-iuose Lietuvos diskgolfo taurės divizionuose, o 17 moterų dalyvavo ir PDGA WOMENS GLOBAL EVENT varžybuose kur turėjo galimybę net 23 skirtinguose divizionuose pasivaržyti su 3700 moterų iš įvairių pasaulio šalių.

Anksčiausiai paaiškėjo Jaunimo grupės nugalėtojai 1. Paulius Juozapavičius Kaunas +33, 2. Dorotėja Žėkaitė Panevėžys +42, 3. Laura Simutė Klaipėda +122.

Vyrų  virš 50 metų grupėje 1. Virgis Mažeika Panevėžys +14, 2. Gidas Skrupskelis  Panevėžio raj. Dembava +37.

Moterys virš 40 metų 1. Daiva Pranukevičienė Elektrėnai +31, 2 ir 3 vietą pasidalino Jurgita Pašvenskaitė Elektrėnai ir Daiva Skrupskelienė Panevėžio raj Dembava +32.

Vyrai virš 40 m. tarp lyderių vyko labai nuožmi kova iki pat varžybų galo ir tik paskutinis krepšys sudėliojo galutines vietas. 1. Darius Gricius Vilnius +2,  2. Miroslavas Jurgelevičius Jonava +5, 3. Mindaugas Kreivys Vilnius +8.

Moterų Open divizione šį kartą nedalyvavo Mireta Jurgelevičiūtė, kuri prieš tai laimėjo visus 5 etapus; čia nugalėtoja tapo Oksana Žukauskienė Klaipėda +6,  2. Guoda Vereniūtė Vilnius  +16, o 3 vietą pasidalino Nadezhda Memelova Vilnius ir Andrė Pranukevičiūtė Elektrėnai +22.

Vyrai Open divizione po pirmo varžybų rato lyderių grupė buvo kiek neįprasta, joje buvo šių varžybų atradimas Egidijus Kinčius iš Rietavo ir pirmą kartą „Leader card“ Justas Norvilas iš Gargždų. Ko gero tokių varžybų įtampa veikė mažiau patyrusius žaidėjus, nes dėl nugalėtojo vardo jau kovojo pripažinti diskgolfo meistrai. Jau atrodė, kad niekas nebepavys Modesto Kižausko, bet Edgaras Čaikinas varžybų pabaigoje sugebėjo atgauti net 5 taškus ir paskutiniame krepšyje išlygino rezultatą, o po peržaidimo nugalėtoju tapo Modestas Kižauskas Vilnius -7, 2. Edgaras Čaikinas Vilnius -7, 3. Linas Strelkauskas Jonava -6.

PDGA WOMENS GLOBAL EVENT geriausiai sekėsi FA40 divizione Oksanai Žukauskienei – 7 vieta, ir FJ 18 divizione Andrei Panukevičiūtei – 9 vieta.

Šias varžybas papuošė ir pora „Žaibų“ – Jonas Mileris Panevėžys iš 60 m į 12 krepšį ir Renatas Simutis Klaipėda iš 70 m į 7 krepšį. 

Papildomi prizai CTP 1,9 m Dominykui Budriui Kaunas ir LP 27 m Vytautui Marcinkevičiui Kaunas.

Priešpaskutinis sezono etapas vyks rugsėjo 17-18 dienomis Elektrėnuose.

Lietuvos diskgolfo federacijos informacija

.

.

.

.