Lietuvos diskgolfo rinktinė startuos Pasaulio komandiniame diskgolfo čempionate

Lietuvos rinktinė prieš startą čempionate

Lietuvos diskgolfo rinktinė ruošiasi startui Pasaulio komandiniame diskgolfo čempionate. Jis vyks rugpjūčio 17-20 dienomis Kroatijoje, Varaždino mieste.

Lietuvos rinktinėje bus geriausi pagal reitingą šalies sportininkai: stipriausiame divizone (MPO) varžysis Gabrielius Gricius, Gintautas Savukynas, Laurynas Rimavičius bei Linas Strelkauskas, moterų divizione (FPO) dalyvaus Mireta Jurgelevičiūtė, Oksana Žukauskienė ir Svetlana Kobec, o vyrų virš 40 m. amžiaus grupėje (MP40) bus Darius Gricius ir Miroslavas Jurgelevičius.

Iš viso čempionate varžysis 25 komandos, o Lietuvos rinktinė sau iškėlė tikslą patekti bent jau tarp 16 geriausių čempionato komandų.

Pagal Pasaulinės skraidančiojo disko federacijos sudarytą reitingą Lietuvos rinktinė pasaulyje yra 16, tuo tarpu pirmas tris vietas pasaulyje užima Suomija, Kanada ir Estija.

Visos komandos varžysis laikinai įrengtuose A ir B parkuose. Vėliau varžybos dėl geriausių 16 vietų vyks A parke, kuris laikomas sudėtingesnis ir įvairesnis, o B parke liks kovoti likusios komandos. Vertinant bendrai abu parkai yra sudėtingi ir atitinka tokio aukšto lygio varžybų reikalavimus, juose yra siaurų metimų miškuose bei atvirų vietų laukuose.

Informaciją apie čempionatą rasite PDGA puslapyje ir čempionato svetainėje.

Lietuvos diskgolfo federacijos informacija

.

.

.

.