Lietuviams diskgolfo žaidėjams – trys aukščiausi apdovanojimai BST etape Latvijoje

Praėjusį savaitgalį Laumas diskgolfo parke (Latvija) įvyko trečiasis „Prodiscus Baltic Sea Tour 2016“ varžybų etapas – „Laumas Open“.  Jame lietuviai laimėjo net tris aukščiausius apdovanojimus.

Gabrielius Laumas 2016

Gabrielius Gricius

Absoliučiu turnyro nugalėtoju tapo keturiskart Lietuvos čempionas Gabrielius Gricius, atstovavęs „ProdigyDiscs“ ir „DiscCity“ komandoms. G. Gricius dviem metimais aplenkė antrojo turo etapo nugalėtoją Siim Isup iš Estijos.

Tadas Darius Laumas 2016

Tadas Ūselis (viduryje), Darius Gricius (dešinėje)

Meistrų (40+ amžiaus kategorijos) divizione pernai iškovotą nugalėtojo titulą apgynė Tadas Ūselis („DiscCity“), vos vieno metimo persvara įveikęs komandos draugą Darių Gricių.

Vaikai Laumas 2016

Jaunimo (iki 16 metų) divizione visas prizines vietas užėmė Lietuvos žaidėjai. Nugalėjo Vilniaus diskgolfo klubo atstovas Aidas Stončius, o dvi antrąsias vietas užėmė varžybas lygiu rezultatu baigę A. Stončiaus bendraklubis Vėjas Ūselis ir zarasiškis Motiejus Navickas. Po varžybų surengtą peržaidimą dėl trofėjų vienu metimu laimėjo M. Navickas.

Moterų diviziono kovose lietuvės nedalyvavo. Čia nugalėjo Estijos atstovė Kristin Tattar, nugalėjusi konkurentes iš Latvijos Eleną Vecmanę ir Anną Riekstiną.

Šio etapo nugalėtojai G. Gricius ir A. Stončius sustiprino pirmavimą bendroje turo įskaitoje. Meistrų divizione pirmąją vietą dalijasi T. Ūselis su D. Griciumi.

„Laumas Open“ varžybos vyko dvi dienas, per kurias dalyviai sužaidė tris ratus po 21 krepšį, o geriausieji divizionų žaidėjai – ir 9 krepšių finalus. Šiame turnyre dalyvavo iš viso 73 diskgolfo žaidėjai iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos.

„Laumas Open“ buvo trečiasis iš šešių „Prodiscus Baltic Sea Tour 2016“ etapų. Ketvirtasis turo etapas vyks birželio 25-26 dienomis seniausiame Lietuvos diskgolfo aikštyne Zarasų rajone, įkurtame 2003 metais.