LDGT Taurės įskaita

2020 m. Taurės laimėtojas Mindaugas Pošius
VietaŽaidėjasI - Panevėžys
vieta / tšk.
II - Pūčkoriai
vieta / tšk.
III - Pušynas
vieta / tšk.
IV -Nedožinka
vieta / tšk.
V -Barborlaukis
vieta / tšk.
Taškų iš viso  
1Mindaugas Pošius110039511001100885395
2Gabrielius Gricius4931100689395297385
3Aurelijus Zinkevičius395689395395395380
4Miroslavas Jurgelevičius78729711001571395379
5Linas Strelkauskas787983493297591368
6Darius Gricius2974937878851277362
7Modestas Kižauskas787591176712771100355
8Tadas Ūselis68988511795911963344
9Karolis Lukoševičius49398349323551473342
10Darius Zukauskas147313752257689787324
11Renatas Simutis1081689157111791767320
12Rytis Strelkauskas284513757879831571316
13Eimantas Dičius284512776891571282
14Antanas Rimas15711669196323551277280
14Laurynas Rimavicius2747274712771767689280
14Tomas Karmaza10811865255113752159280
17Ramūnas Bikulč10812355255123551179270
18Raimondas Mikalkėnas1571215914731963266
19Vytenis Kurapka1767215910812747611254
20Vasilij Kobec20613433176733352943206
21Mindaugas Kreivys49398330412061188
22Ryan Elliff225716692355181
23Paulius Kvaraciejus493255119632159176
24Edgaras Bytautas32373923304121593335172
25Donatas Oželis3237137539233335170
26Rokas Muleravičius42171865787169
27Vilius Klimantavičius304115712355167
28Mantas Kriauza22573923885165
29Vejas Ūselis3825561323730412355158
30Vytautas Milaknis1767343332375214119156
31Laimonas Kondrotas1081451127474315154
32Gintaras Kalnikas3825206134333629148
33Antanas Strelkauskas2649451122575913825142
34Mykolas Krasnickas42173727225737274119130
34Mindaugas Kazanavičius32373727274741194315130
34Vytis Kulakauskas13752355130
37Lukas Pranckevičius451113752943129
38Jaroslavas Bogdzevičius225743152355127
39Lukas Tarasevicius196329434315121
40Romualdas Sodeikis16692747116
41Lukas Klimantavičius27471767114
42Rolandas Jurgaitis551304137272943112
43Mindaugas Grigaitis4315274741193629110
44Justas Norvilas284548539233335108
44Renaldas Samajauskas28456814772355731108
46Petras Tarasevičius382534332747105
47Mindaugas Dranseika5213237323744134315102
47Skirmantas Bikelis32374855412159511102
49Marius Šiaulys21593041100
50Mireta Jurgeleviciute53148532373629382596
51Robertas Vilkelis53132373531382594
52Žydrūnas Dainys3237255151189
53Gintautas Savukynas88585
54Oksana Žukauskienė2061601441347749384
55Paulius Pranaitis2355372782
56Deividas Katinauskas108181
57Andrius Rabinovičius601485477176780
57Lukas Drobelis3237531521304162180
59Aivaras Tumėnas2257477441369178
60Arūnas Balčiūnas42174413274777
61Remigijus Malinauskas691147374
62Feliksas Kalibatas176767
63Marius Rimkus4217294360
64Rimantas Skinderskis3825641392354171150
65Giedrius Gaižauskas721485323762149346
66Gintaras Truskauskas581621294345
67Kęstutis Baršys651323765162140
67Tadas Nutautas551561323765140
69Svetlana Kobec4511581502521431529
70Dominykas Budrys591372728
70Ilja Sapoznikov6015814413441362128
72Saulius Rinkevičius581392358156153126
73Motiejus Navickas531392324
74Martynas Šopa411919
75Edvinas Česnauskas431554116
76Andrius Galuška431515
77Alex Malyshev451164159161114
77Rojus Dainys451153151176114
79Paulius Jakučionis451173112
80Tadas Vyskupaitis67175162147758110
81Martynas Viskantas6214775819
82Bernardas Radimonas4777
83Andre Pranukeviciute7718217517814
83Danguolė Kriaučiūnienė7918617417518614
83Eglė Kaleckaitė8118517217818414
83Loreta Simutė6017116316717514
83Sigitas Žėkas6817717416714
88Aidas Stončius5517416713
88Daiva Pranukeviciene8218717813
88Edgaras Daukšys7817117313
88Elvyra Strelkauskiene8817618213
88Ignas Vasilevičius7216517613
88Paulius Budriūnas8017718213
88Paulius Leonavičius5026713
88Sandra Tumėnė7917318813
88Simas Jaskutėlis7317016713
88Tadas Rinkevičius7016815613
88Tomas Byčkovas5117516713
88Vasaris Navickas7615917213
88Vytautas Giedraitis6015915613
101Adomas Brazauskas6815312
101Albertas Tunaitis8318012
101Andrius Patruševas6415412
101Arnas Strioga7317012
101Arūnas Jankūnas8016412
101Gediminas Kriauza7015612
101Ieva Navickaitė6515612
101Jurga Žėkienė7818412
101Tomas Snarskis6416412
101Valerij Prokopovic6817212
101Žygimantas Šauklys7015612
112Ąžuolas Survila5611
112Dainius Stelmokas8111
112Dalia Samuolienė8211
112Gabriele Kerbelyte7411
112Gediminas Skebas6011
112Jenny Elliff7911
112Martynas Mockus5211
112Paulius Antanaitis7511
112Sigitas Stankaitis7211
112Svajunas Kryzevicius6011
112Taisa Balčiūnienė8411
112Ūdrys Juozapavičius7711
112Valdas Savukynas6511
112Aldas Korsakas5811
112Deimantas Nevulis7811
112Dovydas Vyšniauskas8511
112Gabija Kairytė8611
112Ieva Gogolevaite8911
112Julius Marcinkus8311
112Marius J6911
112Martynas Lapinskas6211
112Martynas Logminas6211
112Šarūnas Vilkelis6211
112Tadas Dulinskas7811
112Tadas Jaskutėlis5311
112Tomas Stonkus7811

Taurės įskaitos nugalėtoja/s iškovoja pereinamąją Lietuvos diskgolfo taurę.

Taurės įskaitoje dalyvauja tik Lietuvos piliečiai ar žaidėjai, Lietuvoje turintys nuolatinę gyvenamąją vietą daugiau kaip 18 mėnesių.

Į Taurės įskaitą įtraukiami keturi geriausi žaidėjo rezultatai etapuose. Kitaip tariant, įskaitiniai yra keturi iš penkių etapai.

Taurės įskaitoje dalyvauja visų divizionų žaidėjai. Kiekvieno etapo dalyviai išrikiuojami pagal galutinį varžybų rezultatą. Geriausią rezultatą etape pasiekęs žaidėjas gauna 100 taškų, 2 vieta 97, toliau per 2 taškų žingsnį iki 49 vietos, kuri gauna 3 taškus, 50 vieta gauna 2 taškus, o tolimesnės vietos gauna po 1 tašką.

LYGYBĖS

Jei atskirame etape Taurės įskaitoje keli žaidėjai yra lygūs, jie užima tą pačią vietą ir gauna jos taškus (jei du žaidėjai užima pirmą  vietą, abu gauna po 100 taškų).

Galutinės Taurės įskaitos skaičiavimas po paskutinio etapo:

Jei susidaro lygybė dėl pirmos vietos, nugalėtoja/s  išaiškinamas pagal Eurotour taisykles:

  • pirma lyginami taškai, gauti tuose įskaitiniuose etapuose, kuriuose dalyvavo abu žaidėjai.
  • Jei lygu, tuomet lyginami rezultatai (metimų skaičius) tuose įskaitiniuose etapuose, kuriuose dalyvavo abu žaidėjai.
  • Jeigu vis tiek lygu, žaidžiamas „staigios mirties“ žaidimas nuo 18 krepšio (kiek reikės). Jei vienas iš pretendentų negali dalyvauti „staigios mirties“ žaidime, Taurę iškovoja žaidime galinti/s dalyvauti žaidėja/s.

Lygybės tarp žemesnių kaip 1 vieta nesprendžiamos.

2019 metų Taurės įskaita

2018 metų Taurės įskaita

2017 metų Taurės įskaita

Pagrindinis Taurės puslapis

Divizionų įskaita


:)

DRAUGAI

.

.

.