LDGT Taurės įskaita

2020 m. Taurės laimėtojas Mindaugas Pošius
VietaŽaidėjasI - Pušynas
vieta / tšk.
II - Pūčkoriai
vieta / tšk.
III - Domeikava
vieta / tšk.
IV - Panevėžys
vieta / tšk.
V - Nedožinka
vieta / tšk.
VI - Jonava
vieta / tšk.
VII -BarborlaukisTaškų iš viso
1Aurelijus Zinkevicius110029749311001100490
2Gabrielius Gricius88539511001100297297489
3Mindaugas Pošius297395885493395465
4Miroslavas Jurgelevičius49316695917871277493441
5Mindaugas Mažeika493110010818851081440
6Gintautas Savukynas49339511795911081439
7Laurynas Rimavicius16699832973958852453429
8Modestas Kižauskas108168910817871277689427
9Renatas Simutis1277137511794933952453419
10Tadas Ūselis117912778851375689405
11Antanas Rimas5027875911375591346
12Deividas Stalmokas28451767196311791081335
13Linas Strelkauskas2061983297493334
14Darius Gricius127735313237166910811669333
15Ramūnas Bikulč78719633629402115711081331
16Paulius Pranaitis2257196332371571591319
17Benas Minkevicius166940214693139493885307
18Edgaras Bytautas166919631179521591303
19Darius Zukauskas147378714732061294
20Vilius Klimantavičius2973531157128453041285
21Kasparas Šaikus37272453469235519631081279
22Karolis Lukoševičius2257117925511277264
23Rytis Strelkauskas885157120612845262
24Justas Norvilas28451963362923551669261
25Marius Rimkus45113237206115711669249
26Žygimantas Šauklys40217872973139244
27Raimondas Mikalkėnas1669255131391081240
28Mantas Kriauza2257176730413041206
29Matas Kievinas41195712257166936293727201
30Laimonas Kondrotas2845245341194691669195
31Juozas Bobina3335353116692257192
32Gintaras Truskauskas3335284531391571190
33Mindaugas Kazanavičius215928455614691963177
34Feliksas Kalibatas225723551963175
35Gytis Palšauskas3531166936292845174
36Mireta Jurgelevičiūtė284547746958125512257169
36Andrius Patruševas45116311767402136293041169
38Antanas Strelkauskas4217601255131395712453161
39Tomas Karmaza45112845313930414021157
40Mantas Aleliūnas421722574691669152
41Rolandas Jurgaitis5314021284525513433151
42Domas Šimkūnas12771571148
43Romualdas Sodeikis215940211963143
44Rokas Muleravičius451124531571135
44Lukas Klimantavičius67118651669135
46Lukas Tarasevičius7873139126
47Giedrius Gaižauskas3335362958128454315125
48Martynas Logminas611313928453139124
49Mindaugas Likas22574692355121
50Martynas Lapinskas14732845621521120
51Rimantas Skinderskis761477411931392551502118
51Mindaugas Kreivys14732845118
53Marius Šiaulys51132371375113
54Saulius Rinkevičius551196344133629106
55Renaldas Samajauskas22575712845521104
56Ignas Vasilevičius5515115612355591304199
57Domantas Stanelis3237245364191
58Mindaugas Grigaitis372734334413581441387
59Dominykas Budrys98383
60Edgaras Čaikinas4021245374
61Donatas Oželis33355416714021441371
62Gintaras Kalnikas4776913433362970
63Simas Jaskutėlis55140216416513629431567
64Mykolas Krasnickas3237392358148566
65Robertas Vilkelis196363
66Oksana Žukauskienė7314775314021362950260
67Paulius Kvaraciejus225756158
68Vejas Ūselis3727561871372756
69Andrius Rabinovičius3923581353155
69Arnas Lietuvninkas235555
71Mindaugas Janušas245353
72Jaroslavas Bogdzevičius3237441355151
73Tadas Jaskutėlis741353146980148547
74Tomas Vareika284545
75Lukas Jonkus502313941
76Aldas Korsakas651313940
77Titas Kartanas6317214413402136
78Lukas Drobelis333535
79Žydrūnas Dainys343333
80Tadas Nutautas521402146952132
80Skirmantas Bikelis601871362962132
82Remigijus Malinauskas701591561691372731
83Tadas Dulinskas4511631521551431529
84Ryan Elliff372727
85Svetlana Kobec711493402125
86Tadas Rinkevičius741411987168122
87Vytis Kulakauskas901451146921
88Mindaugas Valinevičius421753165158120
89Marius Jakimavicius581521431587118
90Vasilij Kobec621431516
91Augustinas Žižiūnas431515
92Aliaksei Memelau441313
93Gediminas Puišys451155112
94Mindaugas J4699
95Tomas Stonkus5316815115815715026
96Martynas Viskantas6316917219216516015
96Karolina Bienkunska6517519416416215
96Ilja Sapoznikov7015115617016016915
96Jonas Mileris7616316917215315
96Gediminas Kriauza7617417819916215
96Loreta Simutė8117017918116516515
96Eglė Kaleckaitė83177183111016918015
96Daiva Pranukeviciene83187183111717418815
96Julius Marcinkus8318116719417215
96Greta Kriaučiūnienė8617718019217017115
96Danguolė Kriaučiūnienė87186187110417118515
96Elvyra Strelkauskiene87180111317518815
96Simona Stonkienė89185189111218115
96Petras Tarasevičius5116514935
96Vytautas Giedraitis7714936615
111Alex Malyshev5816316417714
111Ernestas Kudarauskas7217519116214
111Antanas Stonkus7917218615514
111Auksė Tamulytė80184182110214
111Viktorija Gailiūtė8217519916614
111Andre Pranukeviciute7317319617214
117Tadas Vyskupaitis6717915513
117Jurgita Pašvenskaitė83185111613
117Jurga Žėkienė88111019013
117Deimantas Nevulis6016315313
117Paulius Budriūnas77174110613
117Nadezhda Memelova75110317713
123Otilija Stanelienė8218512
123Austėja Pašvenskaitė89110912
123Evaldas Stokė5515312
123Žydrūnė Mačinskienė88111812
123Sigitas Žėkas8117012
123Edgaras Daukšys7519612
123Linas Rinkevičius11317812
123Vaidas Mitkevicius7215812
123Lukas Šlenderis8115212
123Vilius Ptakauskas8116112
123Dovydas Vyšniauskas10518612
123Guoda Vereniūtė7617212
135Vytenis Kurapka6011
135Paulius Leonavičius6111
135mantas kaminskas6311
135Daniel Johnston6711
135Šarūnas Vilkelis7711
135Mantas Didžiulis7111
135Dorotėja Žekaitė10811
135Albertas Tunaitis11511
135Virginijus Mažeika7211
135Antanas Kruopis9911
135Lukas Bružaitis5811
135Martynas Šopa6511
135Karolis Striška7011
135Kęstutis Voras7211
135Andrius Galuška8111
135Vytautas Klimašauskas8711
135Matas Kirkutevas9611
135Mantas Maslauskas10711
135Ieva Navickaitė5211
135Vasaris Navickas5511
135Rojus Dainys6011
135Tomas Snarskis5211
135Vytautas Lukas Paukštė6711
135Aurimas Juodis7311
135Edvinas Voiskunovič7711
135Daiva Skrupskelienė8311
135Aleksandra Bykovskaya7611
135Mantė Murauskaitė7911
135Armantas Stanevičius7511
135Ainius Kontrimas7811
135Vytautas Marcinkevičius8111
135Aurelijus Adomenas6811
135Svajunas Kryzevicius7211
135Gidas Skrupskelis8311
136Gidas Skrupskelis8311

Taurės įskaitos nugalėtoja/s iškovoja pereinamąją Lietuvos diskgolfo taurę.

Taurės įskaitoje dalyvauja tik Lietuvos piliečiai ar žaidėjai, Lietuvoje turintys nuolatinę gyvenamąją vietą daugiau kaip 18 mėnesių.

Į Taurės įskaitą įtraukiami keturi geriausi žaidėjo rezultatai etapuose. Kitaip tariant, įskaitiniai yra keturi iš penkių etapai.

Taurės įskaitoje dalyvauja visų divizionų žaidėjai. Kiekvieno etapo dalyviai išrikiuojami pagal galutinį varžybų rezultatą. Geriausią rezultatą etape pasiekęs žaidėjas gauna 100 taškų, 2 vieta 97, toliau per 2 taškų žingsnį iki 49 vietos, kuri gauna 3 taškus, 50 vieta gauna 2 taškus, o tolimesnės vietos gauna po 1 tašką.

LYGYBĖS

Jei atskirame etape Taurės įskaitoje keli žaidėjai yra lygūs, jie užima tą pačią vietą ir gauna jos taškus (jei du žaidėjai užima pirmą  vietą, abu gauna po 100 taškų).

Galutinės Taurės įskaitos skaičiavimas po paskutinio etapo:

Jei susidaro lygybė dėl pirmos vietos, nugalėtoja/s  išaiškinamas pagal Eurotour taisykles:

  • pirma lyginami taškai, gauti tuose įskaitiniuose etapuose, kuriuose dalyvavo abu žaidėjai.
  • Jei lygu, tuomet lyginami rezultatai (metimų skaičius) tuose įskaitiniuose etapuose, kuriuose dalyvavo abu žaidėjai.
  • Jeigu vis tiek lygu, žaidžiamas „staigios mirties“ žaidimas nuo 18 krepšio (kiek reikės). Jei vienas iš pretendentų negali dalyvauti „staigios mirties“ žaidime, Taurę iškovoja žaidime galinti/s dalyvauti žaidėja/s.

Lygybės tarp žemesnių kaip 1 vieta nesprendžiamos.

2020 metų Taurės įskaita

2019 metų Taurės įskaita

2018 metų Taurės įskaita

2017 metų Taurės įskaita

Pagrindinis Taurės puslapis

Divizionų įskaita


.

.

.

.