LDGT Taurės įskaita

Lietuvos diskgolfo taurės 2018 laimėtojas Aurelijus Zinkevičius
VietaŽaidėjasI - Pavilniai
vieta / tšk.
II - Nedožinka
vieta / tšk.
III - Pušynas
vieta / tšk.
IV -Barborlaukis
vieta / tšk.
Taškų iš viso
1Gabrielius Gricius110011001100492300
2Mindaugas Posius29611001100296
3Darius Gricius394394884394282
4Linas Strelkauskas492296492590280
5Karolis Lukoševičius1080590884296270
6Aurelijus Zinkevičius590394982266
6Miroslavas Jurgelevičius688884590688266
8Raimondas Mikalkenas88439410801276258
8Rytis Strelkauskas9827865901080258
10Tadas Ūselis8841276688248
11Mindaugas Kreivys49213741276242
12Modestas Kižauskas68811781472238
13Donatas Oželis304019625901178230
13Renatas Simutis196210801766884230
15Paulius Kvaraciejus117811781472228
16Antanas Strelkauskas2648147211781766216
17Romualdas Sodeikis157016681766204
18Eimantas Dičius1472264818641766202
19Marius Šiaulys147221581766196
20Žydrūnas Dainys147228441766182
21Lukas Drobelis245211782648178
21Ramūnas Bikulč1178284423542746178
23Ramūnas Misiukevičius186422562354174
24Vytautas Milaknis2158225623542746168
25Jaroslavas Bogdzevičius304022561570166
26Vasilij Kobec2158333426482452158
27Lukas Pranckevičius264831381766152
28Vytenis Kurapka402020601766146
29Robertas Vilkelis2844372619623138144
30Mindaugas Grigaitis2158333433342648140
31Gintaras Kalnikas14721864136
31Tomas Karmaza13741962136
33Mireta Jurgeleviciute3726225630403236132
34Pranciškus Gricius20601570130
35Mykolas Krasnickas304028443040124
36Skirmantas Bikelis3040333431383236114
37Darius Zukauskas26482158106
38Aidas Stončius40202844372690
39Aivaras Tumėnas37264020323682
39Svetlana Kobec4765013824245282
41Laurynas Svipas3334294276
42Orestas Miškinis333443143726441274
42Rimantas Skinderskis37264216343274
44Feliksas Kalibatas157070
44Tadas Survila3334323670
46Vilius Klimantavičius166868
47Karolis Bareikis176666
48Kęstutis Baršys44124683628382464
49Edgaras Dziena196262
50Petras Tarasevičius245252
51Ieva Navickaitė4412313850
51Rojus Dainys4924412323650
53Lukas Klimantavičius4510353444
54Martynas Šopa294242
54Vejas Ūselis3922402042
56Ilja Sapoznikov5014216382441
57Motiejus Navickas323636
57Oksana Žukauskienė484468392247636
59Vasaris Navickas5014020451031
60Paulius Pranaitis353030
61Lukas Tarasevicius362828
62Mantas Kaminskas372626
63Ąžuolas Survila501402021
63Martynas Mockus501402021
65Ramūnas Snieška402020
66Andre Pranukeviciute501441247619
66Loreta Simutė501521451046819
68Eimantas Petraitis421649218
69Žydrūnė Mačinskienė571431455116
69Andrius Patruševas421616
71Šarūnas Vilkelis431414
71Andrius Rabinovičius431414
73Laura Tomaitė-Svipienė50154146810
74Kamilė Reznikaitė4688
74Marius Banaitis4688
76Adomas Bogdzevičius5014767
77Daiva Pranukeviciene5015514845216
77Eglė Kaleckaitė5014845616
79Austėja Survilaitė5014923
79Sandra Tumėnė5016015813
79Vytautas Giedraitis5015315013
82Albertas Tunaitis5015412
82Edgaras Daukšys5015112
82Paulius Budriūnas5015612
85Gabrielius Bielskis5011
85Justinas Radzevičius5011
85Miglė Ilčiukaitė5711
85Sabina Litvinko5911
85Tatjana Baršienė5011
85Andrius Pranukevičius5111
85Dennis Pranckūnas5711
85Ieva Gogolevaitė5311

Taurės įskaitos nugalėtoja/s iškovoja pereinamąją Lietuvos diskgolfo taurę.

Taurės įskaitoje dalyvauja tik Lietuvos piliečiai ar žaidėjai, Lietuvoje turintys nuolatinę gyvenamąją vietą daugiau kaip 18 mėnesių.

Taurės įskaitoje dalyvauja visų divizionų žaidėjai. Kiekvieno etapo dalyviai išrikiuojami pagal galutinį varžybų rezultatą. Geriausią rezultatą etape pasiekęs žaidėjas gauna 100 taškų, 2 vieta 96, toliau per 2 taškų žingsnį iki 49 vietos, kuri gauna 2 taškus, o 50 ir tolimesnės vietos gauna po 1 tašką.

Į Taurės įskaitą įtraukiami tik trys (geriausi) žaidėjo rezultatai.

LYGYBĖS

Jei atskirame etape Taurės įskaitoje keli žaidėjai yra lygūs, jie užima tą pačią vietą ir gauna jos taškus (jei du žaidėjai užima pirmą  vietą, abu gauna po 100 taškų).

Galutinės Taurės įskaitos skaičiavimas po paskutinio etapo:

Jei susidaro lygybė dėl pirmos vietos, nugalėtoja/s  išaiškinamas pagal Eurotour taisykles:

  • pirma lyginami taškai, gauti tuose įskaitiniuose etapuose, kuriuose dalyvavo abu žaidėjai. Negali būti lyginami rezultatai iš etapo, kuris nors vienam žaidėjui nėra įskaitinis.
  • Jei lygu, tuomet lyginami rezultatai (metimų skaičius) tuose įskaitiniuose etapuose, kuriuose dalyvavo abu žaidėjai. Negali būti lyginami rezultatai iš etapo, kuris nors vienam žaidėjui nėra įskaitinis.
  • Jeigu vis tiek lygu, žaidžiamas „staigios mirties“ žaidimas nuo 17 krepšio (kiek reikės). Jei vienas iš pretendentų negali dalyvauti „staigios mirties“ žaidime, Taurę iškovoja žaidime galinti/s dalyvauti žaidėja/s.

Lygybės tarp žemesnių kaip 1 vieta nesprendžiamos.

2018 metų Taurės įskaita

2017 metų Taurės įskaita

Pagrindinis Taurės puslapis

Divizionų įskaita


:)

DRAUGAI