LDGT Taurės įskaita

Lietuvos DG taurės 2019 laimėtojas Gabrielius Gricius
VietaŽaidėjasI - Panevėžys
vieta / tšk.
II - Pūčkoriai
vieta / tšk.
III - Pušynas
vieta / tšk.
IV -Nedožinka
vieta / tšk.
V -Barborlaukis
vieta / tšk.
Taškų iš viso
1Mindaugas Posius11003951100295
2Miroslavas Jurgelevičius7872971100284
3Gabrielius Gricius4931100689282
4Aurelijus Zinkevicius395689395279
5Darius Gricius297493787277
6Karolis Lukoševičius493983493269
7Linas Strelkauskas787983493263
8Tadas Ūselis6898851179253
9Modestas Kižauskas7875911767245
10Renatas Simutis10816891571241
11Rytis Strelkauskas28451375787207
11Vytenis Kurapka176721591081207
13Darius Zukauskas147313752257205
14Antanas Rimas157116691963203
15Tomas Karmaza108118652551197
16Ramūnas Bikulč108123552551187
17Laurynas Rimavicius274727471277171
18Rokas Muleravičius42171865787169
19Vasilij Kobec206134331767161
20Laimonas Kondrotas108145112747139
21Vytautas Milaknis176734333237137
22Donatas Oželis323713753923135
23Raimondas Mikalkėnas15712159130
24Mindaugas Kreivys4939833041127
25Ryan Elliff22571669126
26Eimantas Dičius28451277122
27Antanas Strelkauskas264945112257117
27Paulius Kvaraciejus49325511963117
29Mindaugas Kazanavičius323737272747111
30Lukas Tarasevicius19632943106
31Edgaras Bytautas323739233041101
31Mykolas Krasnickas421737272257101
33Žydrūnas Dainys3237255188
34Gintaras Kalnikas3825206186
35Mantas Kriauza2257392380
36Mindaugas Dranseika5213237323775
36Oksana Žukauskienė2061601441375
36Lukas Pranckevičius137575
36Vytis Kulakauskas137575
40Justas Norvilas2845485392373
41Jaroslavas Bogdzevičius2257431572
42Romualdas Sodeikis166969
43Aivaras Tumėnas225747764
44Vejas Ūselis3825561323763
45Mindaugas Grigaitis4315274762
46Marius Šiaulys215959
47Petras Tarasevičius3825343358
48Paulius Pranaitis235555
49Renaldas Samajauskas284568147753
50Rimantas Skinderskis3825641392349
51Lukas Klimantavičius274747
52Giedrius Gaižauskas721485323743
52Mireta Jurgeleviciute531485323743
52Skirmantas Bikelis323748554143
55Rolandas Jurgaitis551304142
56Vilius Klimantavičius304141
57Kęstutis Baršys651323765139
57Lukas Drobelis323753152139
57Tadas Nutautas551561323739
60Robertas Vilkelis531323738
61Arūnas Balčiūnas4217441330
62Saulius Rinkevičius581392358125
63Motiejus Navickas531392324
64Marius Rimkus421717
65Ilja Sapoznikov601581441315
65Edvinas Česnauskas431515
67Svetlana Kobec451158150214
68Alex Malyshev451164159113
68Andrius Rabinovičius60148547713
70Rojus Dainys451153112
71Lukas Pranckevičius451111
71Paulius Jakučionis451111
73Danguolė Kriaučiūnienė7918617413
73Eglė Kaleckaitė8118517213
73Loreta Simutė6017116313
73Tadas Rinkevičius7016815613
73Tadas Vyskupaitis6717516213
73Tomas Byčkovas5117516713
79Aidas Stončius5517412
79Andre Pranukeviciute7718212
79Andrius Patruševas6415412
79Arnas Strioga7317012
79Arūnas Jankūnas8016412
79Daiva Pranukeviciene8218712
79Edgaras Daukšys7817112
79Elvyra Strelkauskiene8817612
79Gintaras Truskauskas5816212
79Jurga Žėkienė7818412
79Sandra Tumėnė7917312
79Sigitas Žėkas6817712
79Simas Jaskutėlis7317012
79Valerij Prokopovic6817212
79Vytautas Giedraitis6015912
79Paulius Leonavičius5022
95Albertas Tunaitis8311
95Dalia Samuolienė8211
95Gediminas Kriauza7011
95Gediminas Skebas6011
95Ieva Navickaitė6511
95Ignas Vasilevičius7211
95Jenny Elliff7911
95Martynas Viskantas6211
95Paulius Antanaitis7511
95Paulius Budriūnas8011
95Svajunas Kryzevicius6011
95Taisa Balčiūnienė8411
95Tomas Snarskis6411
95Vasaris Navickas7611
95Adomas Brazauskas6811
95Ąžuolas Survila5611
95Dominykas Budrys5911
95Gabriele Kerbelyte7411
95Martynas Mockus5211
95Remigijus Malinauskas6911
95Ūdrys Juozapavičius7711
95Valdas Savukynas6511

Taurės įskaitos nugalėtoja/s iškovoja pereinamąją Lietuvos diskgolfo taurę.

Taurės įskaitoje dalyvauja tik Lietuvos piliečiai ar žaidėjai, Lietuvoje turintys nuolatinę gyvenamąją vietą daugiau kaip 18 mėnesių.

Į Taurės įskaitą įtraukiami keturi geriausi žaidėjo rezultatai etapuose. Kitaip tariant, įskaitiniai yra keturi iš penkių etapai.

Taurės įskaitoje dalyvauja visų divizionų žaidėjai. Kiekvieno etapo dalyviai išrikiuojami pagal galutinį varžybų rezultatą. Geriausią rezultatą etape pasiekęs žaidėjas gauna 100 taškų, 2 vieta 97, toliau per 2 taškų žingsnį iki 49 vietos, kuri gauna 3 taškus, 50 vieta gauna 2 taškus, o tolimesnės vietos gauna po 1 tašką.

LYGYBĖS

Jei atskirame etape Taurės įskaitoje keli žaidėjai yra lygūs, jie užima tą pačią vietą ir gauna jos taškus (jei du žaidėjai užima pirmą  vietą, abu gauna po 100 taškų).

Galutinės Taurės įskaitos skaičiavimas po paskutinio etapo:

Jei susidaro lygybė dėl pirmos vietos, nugalėtoja/s  išaiškinamas pagal Eurotour taisykles:

  • pirma lyginami taškai, gauti tuose įskaitiniuose etapuose, kuriuose dalyvavo abu žaidėjai.
  • Jei lygu, tuomet lyginami rezultatai (metimų skaičius) tuose įskaitiniuose etapuose, kuriuose dalyvavo abu žaidėjai.
  • Jeigu vis tiek lygu, žaidžiamas „staigios mirties“ žaidimas nuo 18 krepšio (kiek reikės). Jei vienas iš pretendentų negali dalyvauti „staigios mirties“ žaidime, Taurę iškovoja žaidime galinti/s dalyvauti žaidėja/s.

Lygybės tarp žemesnių kaip 1 vieta nesprendžiamos.

2019 metų Taurės įskaita

2018 metų Taurės įskaita

2017 metų Taurės įskaita

Pagrindinis Taurės puslapis

Divizionų įskaita


:)

DRAUGAI

.

.

.