Kovo 11 d. turnyras “Nepriklausomybės kelias 1990-2015”

Kovo 11 turnyras logo

 

Kviečiame į šventinį turnyrą, kuriame paminėsime Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-ąsias metines. Nepriklausoma Lietuva netrukus skaičiuos 26-uosius metus. Įveikime 26 krepšių trasą ir prisiminkime svarbiausius įvykius per visus praėjusius Nepriklausomos Lietuvos metus. Kiekvienas krepšys bus skirtas vieneriems Nepriklausomybės metams nuo 1990 iki 2015. Svarbiausių įvykių Lietuvoje (mūsų akimis) sąrašas.

Kartu atšvęsime ir pirmąjį Vilniaus Diskgolfo Klubo gimtadienį. Klubas įregistruotas 2014 m. kovo 10 d.

 

Kada: Kovo 11 d.

Kur: Pūčkorių diskgolfo parke, prie Pūčkorių piliakalnio.

Formatas: 2 ratai po 13 krepšių. Primąjį ratą žaidžia mišrios grupės, antrajame grupės suskirstomos pagal divizionus ir pirmojo rato rezultatus.

Divizionai: Atviras (MPO), Moterų (FPO), Vaikų, gimusių 2002 ir vėliau (MJ3).

Starto mokestis: 4 EUR, studentams ir moksleiviams 2 EUR. Vilniaus diskgolfo klubo nariams, prasitęsusiems narystę 2015 m.  – nemokamai. 

Neturintiems diskų jų paskolinsime nemokamai. Norintieji galės rinktis žaisti tik vieną ratą.

Svarbu iš anksto užsiregistruoti užpildant šią registracijos formą.

 

Tvarkaraštis

9:30 Registracija, individualūs diskgolfo mokymai (norinčius daugiau pasitreniruoti prieš turnyrą, kviečiame pažaisti kovo 1 ir/ar 8 dieną HCP lygoje)

10:00 Informacija apie varžybų trasą, taisykles, rezultatų kortelių išsidalijimas

10:15 Lietuvos himnas

10:30 – 13:00 Pirmas ratas

13:00 – 14:00 Pietų pertrauka.

Pertraukos metu 13.30 val.  žaidimas “Žaibas” (kitaip “Amerikankė”, “Montana” ir pan.).

“Žaibo” taisyklės: žaidėjai iš eilės meta į krepšį iš maždaug 15 m. Nepataikęs žaidėjas meta iš pažymėtų vietų iš krepšio šonų, maždaug iš 7 m, kol įmeta. Jeigu po jo eilėje esantis žaidėjas pataiko į krepšį greičiau, pirmasis žaidėjas iškrenta. Eilėje laukiantis žaidėjas negali mesti, kol krepšyje yra diskas.  Taip pat negalima mesti trečiajam žaidėjui, kol neįmetė ir nepasiėmė disko vienas iš dviejų prieš jį esančių žaidėjų. Žaidimo pradžioje žaidėjai išsirikiuoja į eilę atvirkštine tvarka pagal registravimosi į žaidimą laiką (vėliausiai užsiregistravęs pradeda pirmas), jeigu nesutariama kitaip.

“Žaibo” dalyvio mokestis 2 EUR. 25% prizų fondo atiteks nugalėtojui, 75% bus pervesti Jaunimo linijai.

jl_logo_fb

Per visą Nepriklausomybės laikotarpį Lietuvoje labai sunkiai sprendžiama emocinės pagalbos trūkumo problema.  Liūdnoji statistika rodo, kad Lietuva nuolat ir su dideliu atotrūkiu “pirmauja” Europos Sąjungoje pagal savižudybių skaičių. Šiuo metu Jaunimo linija turi pajėgumų atsiliepti tik į 1/7 pagalbos ieškančiųjų skambučių. Jų skaičiavimais, 5 EUR padėtų atsiliepti į 60 papildomų skambučių, o 30 EUR padengtų 24 val. pagalbos telefonu išlaidas.

 

14:00 Rezultatų kortelių išsidalijimas

14:15 – 16:45 Antras ratas

Belaukiant apdovanojimų – Klubo gimtadienio pyragai

17:15 Apdovanojimai

IMG_4834

REZULTATAI

Turnyro nuotraukos

p.s. ar žinojote, kad SGD terminalas-saugykla “Independence” yra 4 metrais ilgesnė už ilgiausią Pūčkorių DG parko krepšį (290 m)? :)

:)

 

DRAUGAI