Įpusėjusiame Lietuvos diskgolfo taurės sezone lyderiai tvirtina savo pozicijas

Praėjusį savaitgalį įvyko jau ketvirtasis Lietuvos diskgolfo taurės su Discmania etapas seniausiame Lietuvos diskgolfo aikštyne Nedožinkoje (Zarasų raj.). Iš viso numatyti aštuoni etapai, taigi taurės sezonas pasiekė pusiaukelę. Po truputi aiškėja ir bendros taurės įskaitos lyderiai, nors likę keturi etapai dar daug ką gali pakoreguoti, pranešime spaudai skelbia diskgolfo federacija.

Varžybos vyko dvi dienas. Šeštadienį varžėsi tik pajėgiausio Atvirojo diviziono sportininkai. 63 sportininkai dviejų ratų varžybose kovojo su gana stipriu vėju, kuris visada gerai jaučiamas atvirame Nedožinkos aikštyne.

Trys šio etapo prizininkai kitus sportininkus aplenkė gan ryškia persvara. Pirmą vietą užėmė daugkartinis Lietuvos čempionas, „DiscCity“ komandos atstovas Gabrielius Gricius (rezultatas prie PAR -12), antrą vietą užėmė Matas Kievinas (-10), o trečią vietą iškovojo Aurelijus Zinkevičius (-7). Pažymėtina jog G. Griciaus ir M. Kievino antro rato rezultatas (po -8) yra pakartotas Nedožinkos aikštyno rekordas.

Sekmadienį varžėsi kitų penkių divizionų sportininkai. Tar pajėgiausių moterų ketvirtą etapą iš eilės laimėjo Lietuvos čempionė Mireta Jurgelevičiūtė („DiscCity“ komanda). Jos rezultatas +16 buvo net 8 taškais geresnis už antrą vietą užėmusios vilnietės Svetlanos Kobec (+24). Trečią vietą laimėjo kita Vilniaus sportininkė Goda Vereniūtė (+27). M. Jurgelevičiūtei trūksta dar vienos pergalės iki garantuoto sezono nugalėtojos vardo.

Atvirajame 40+ metų amžiaus divizione antra pergalę šiame sezone pasiekė Darius Gricius („DiscCity“ komanda), pasiekęs rezultatą -3. Antrąją vietą pasidalino M. Jurgelevičius iš Šveicarijos (Jonavos raj.) ir kaunietis M. Likas (abiejų rezultatas +1).

Moterų 40+ grupėje nepralenkiama buvo Elektrėnų diskgolfo klubo atstovė Jurgita Pašvenskaitė (+39). Antrą vietą laimėjo E. Strelkauskienė (+49) iš Jonavos raj., o trečia vietą pasidalino elektrėniškė D. Pranukevičienė ir panevėžietė D. Kriaučiūnienė (po +58).

Jaunimo iki 18 metų amžiaus grupėje pirmą vietą užėmė „DiscCity“ komandos atstovas Vėjas Ūselis (+19). Antra vieta atiteko vilniečiui J. Marcinkui (+23), o trečią užėmė “namų” parke žaidęs M. Navickas (+24).

Atvirajame 50+ amžiaus divizione ketvirtą pergalę iš eilės pasiekė Vilniaus diskgolfo klubo atstovas Petras Tarasevičius (+19). Ši pergalė jį labai priartino ir prie viso sezono laimėtojo titulo.

Kitas taurės etapas vyks Jonavos miesto diskgolfo aikštyne birželio 18 dieną. Vėlesni etapai numatyti Pakruojyje (rugpjūčio 6–7 d.), Elektrėnuose (rugsėjo 17–18 d.) ir finalinis etapas – Survilų sodybos diskgolfo parke (Jonavos raj., spalio 1-2 d.)